Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 10

akvike, rabarbarai yra gerai thumbup.gif

ingakyca, sunku ir ką atsakyti... g.gif Man varškės ir pomidorų padažo derinys labai patinka, o kaip tau pasirodys, negaliu žinoti smile.gif Varškė tai tikrai visai nieko neužgožia 4u.gif
Atsakyti
aš vakar kepiau šita lazanija 4u.gif pomidorų padažu išbaizaliojau kepimo forma, nes daugiau neturėjau ax.gif viskas labai tinka good.gif
Atsakyti
Vakar dariau Kiaulienos filė su balzamo actu. Neįsivaizduoju ką padariau ne taip. Pirmas klausimas būtu ar reikėjo tą marinatą (apelsinų sultis) pilti į keptuvę ar išpilti lauk, nes aš išpyliau. Kitas klausimas užpilui kur maišomas balzamo actas, raudonėliai ir cukrus, neradau cukraus kiekio...
Tai va gavosi labai sausa mėsa. Ką padariau blogai? blush2.gif
Atsakyti
Aš kaip visada - stovi eilėje išrikiuoti receptai, niekaip nesulaukdami savo "pasirodymo", o as pamatau kokį naują ir bac.... vakarienei vakar buvo lazanija su varške. AČIŪ AČIŪ AČIŪ už receptuką, Sonatina 4u.gif
Labai mėgstu lazaniją, turiu pora gerų klasikinių receptų su mėsa ir su daržovėmis, o vat su varške skanaus varianto nerasdavau, o taip mėgstu ax.gif

Kepiau su grūdėta varške (per ilgai pagyveno šaldytuve blush2.gif ), vietoj svogūno galvutės dėjau laiškų pundelį, naudojau Mutti pomidorų pastą. Gal kiek per tirštą baltą padažą padariau, bet skonio tai nė kiek nepagadino. Vyras, pripažystantis varškę tik saldžiuose patiekaluose, ir valgė ir gyrė išsijuosęs lotuliukas.gif
Kitą kartą bandysiu dar įdėti konservuotų artišokų rolleyes.gif

QUOTE(ingakyca @ 2007 06 13, 13:12)
Man įdomu ar lazanijoje su varške tinka pomidorų padažas? Kažkaip varškė ir pomidorų padažas man nesuderinami dalykai, tai ir norėjau paklausti ar jaučiasi koks skonis nuo to padažo ar varškė viską užgožia???

Patikėk, niekas nieko nei užgožia, nei nustelbia, o kuo puikiusiai dera. Tik tikrai verta dėti gerą pomidorų padažą ar pastą, o ne kokį sintetinį varinatą.
Atsakyti
sveikos:)na ir kur as anksciau buvau???tik sia savaite pamaciau sonatinos stebuklus!per 3 dienas perskaiciau visas jusu temas,akys isvarvejo:)taciau vakar gaminau vistiena havajietiskai,labai patiko:)sian darau idarytus makaronus-kriaukles.jau orkaiteje,laukiu kol grys maniskis ir ivertins:)bet jau speju kad bus be galo skanu:)esu jau sudarius sarasiuka ka gaminsiu:)nuostabu!
aciu sonatina 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sarrra: 13 birželio 2007 - 17:09
Taip tikėjausi, kad galėsiu šiandien iškepti "savaitės kepinį" (kurį čia jau dauguma pagamino biggrin.gif ) - pyragą su braškėm ir rabarbarais. Nuėjau iš ryto, braškių pas senelius darže prisiskyniau. Visus kitus produktus turėjau. Nu o tik rabarbarų niekus taip ir nepavyko rasti verysad.gif Vilniuj tai ten Maximoj gali gaut, o čia net bobulytės turgeliuose neturi. Susinervinau ir pagaminau vėl netikrą zuikį. Aš juos darau mažus, kad greičiau iškeptų. Tai šiandien gavosi visa šeimyna - net 5 lotuliukas.gif
Atsakyti
Makaronai su Bolognese padažu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif skanus ir lengvas patiekalas, as nedejau nei svogunu, nei salieru, papildomai tik dejau pievagrybius, o vietoj raudono vyno, piliau balta, bet vistiek labai skanu rolleyes.gif

QUOTE(mamushka @ 2007 06 13, 20:29)
kiek as suprantu tai nuplautu nulupinetais kotukais, jei reikia pasmulkintu ir pan.

aciuks.gif jau viska padaryta: tingejau pjaustyti biskvita (be to ir nemoku), tai kepiau 2 lakstus, tik laisciau ne vien citrinos sultimis, o sumaisiau jos su cukrumi (cukraus pudra) ir trauktine biggrin.gif o uogas irgi sumaisiau su cukraus pudra ax.gif dabar stovi saldytuve, aisku tik aukstokas torciukas gavosi, bet thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif jauciu ir skanus bus rolleyes.gif (Tortas su braškėmis)
Atsakyti
Kepiau pyraga "Obuoliu ruduo" ir noriu paklaust patarimo ka padariau ne taip doh.gif Baltymus isplakiau iki putu,tikrai standziai,bet iskepus pyragui kai prapjoviau isbego tokie skysti baltymai blink.gif Ka padariau ne taip? Kepiau 40 min,kaip ir nurodyta recepte... Ir ka butent suteikia tie baltymai,gal ju galima visai nedeti? 4u.gif Uzvakar kepiau pyraga dar su rabarbarais ir braskem,gavosi superinis,nepaisant to,kad pamirsau subadyti tesla thumbup.gif O kam butent ja reikia badyti,ka tai priduoda? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Įsimylėjusi Boružė: 14 birželio 2007 - 00:31
Dar kartą ačiū, Sonatina, už receptus 4u.gif Gaminau marinuotą žuvį su daržovėm- fantastika bigsmile.gif Dabar mano Kūčių valgių sąraše atsirado dar vienas žuvies patiekalas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rudens-vaikas @ 2007 06 13, 18:10)
Taip tikėjausi, kad galėsiu šiandien iškepti "savaitės kepinį" (kurį čia jau dauguma pagamino biggrin.gif ) - pyragą su braškėm ir rabarbarais. Nuėjau iš ryto, braškių pas senelius darže prisiskyniau. Visus kitus produktus turėjau. Nu o tik rabarbarų niekus taip ir nepavyko rasti  verysad.gif Vilniuj tai ten Maximoj gali gaut, o čia net bobulytės turgeliuose neturi. Susinervinau ir pagaminau vėl netikrą zuikį. Aš juos darau mažus, kad greičiau iškeptų. Tai šiandien gavosi visa šeimyna - net 5  lotuliukas.gif


šiandien jau pavyko gauti rabarbarų thumbup.gif pyragas išties skanus ir nesudėtingas wub.gif
Ačiū, Sonatina 4u.gif
Atsakyti
Noriu virt kondensuotą pieną, bet žiūriu, kad ant skardinės yra ta rankenėlė, kad atidaryt. Ar galima virti? Bandėt kuri? Gal reik ieškoti tokių skardinių, kur su atidarytuvu atsidaro g.gif
Atsakyti
calykusu, džiaugiuosi, kad lazanija patiko smile.gif

Kozete, marinatą ir reikėjo išpilti... O cukraus kiekį tikrai pamiršau įrašyti recepte blush2.gif Reikia berti 1,5 v. š. cukraus... O kokią mėsą naudojai? Ta prasme kurią kiaulės kūno dalį? Jei išpjovą, tai turėjo tikrai gautis minkšta mėsa... g.gif

Portuke, labai smagu, kad ir jums ši lazanija patiko smile.gif

Sarrra, saugok akis biggrin.gif Lauksiu daugiau ataskaitų 4u.gif

rudens-vaike, tikrai, koks skirtumas, ar pyragas su rabarbarais, ar zuikiai lotuliukas.gif O mintis daryti mažus zuikius labai gera - kitą kartą ir aš padarysiu mažus ax.gif Labai smagu, kad pagaliau radai rabarbarų 4u.gif

Mama_Tania, kaip ir sako mamushka, paruoštos uogos - nuplautos, nuskabytos ir, jei reikia, supjaustytos smile.gif Džiaugiuosi, kad makaronai gavosi skanūs smile.gif O kaip tortas su braškėmis pavyko?

mamushka 4u.gif

Įsimylėjusi Boruže, gal ten ne baltymai išbėgo, o sultys iš obuolių? g.gif Šiaip išplakus baltymus iki standumo, jie turi apvertus indą neiškristi iš jo... Ar tikrai taip buvo? g.gif Baltymai suteikia papildomą skonį - daug kas mėgsta morengus. Pyragų tešlą reikia badyti šakute tam, kad ji kepdama neišsikilnotų.
Džiaugiuosi, kad pyragas su braškėmis ir rabarbarais gavosi skanus smile.gif

Buriuke 4u.gif

meškute_Nida, ačiū 4u.gif Labai malonu, kad žuvis tau patiko smile.gif

Sedula, tikrai drąsiai gali virti tokią skardinę - išbandžiau jau ne vieną kartą smile.gif Tik stebėk, kad skardinė visą laiką būtų apsemta smile.gif

Atsakyti