Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 10

Klausimėlis ax.gif kaip sustingsta kremas torto su braškėm, nes man tai jei želatinos nėra, tai baisu kad patižęs nesigautų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Matyte @ 2007 06 15, 17:21)
Klausimėlis ax.gif kaip sustingsta kremas torto su braškėm, nes man tai jei želatinos nėra, tai baisu kad patižęs nesigautų g.gif

jis virdamas sutirstes 4u.gif
Atsakyti
Dekui uz receptukus Sonatina 4u.gif
Isbandziau Manu apkepa - labai skanus, vos ne kaip pyragas, skanu prie arbatos, pieno su uogiene.. ax.gif
Siandien pietums dariau Grietineleje troskinta zuvis.. Niam, labai skanu..
Pries kelias dienas kepiau Trupineli, paprasta ir skanu..
user posted image

Dariau ir Varskes tingini, tai man nelabai jis sustingo, tokia kose gavosi, tai nekaip man, bet manasis tai sukapojo.. tongue.gif
Atsakyti
Vakarienei padariau švelnius grietininius lietinius thumbup.gif Skanumėlis drinks_cheers.gif
Atsakyti
ką tik valgėm žuvies filė prancūziškai - niekad gyvenime žuvies nemėgau ir nevalgiau, bet šitos skonis paaaasakiškas wub.gif
ryt, jei liks laiko po egzamino, iškepsiu rabarbarų ir braškių trupininį pyragą bigsmile.gif
Atsakyti
Sonatina>tavo receptai visi nuostabus ir labai skanus>nemazai ju isbandziau thumbup.gif

Norejau pakalsuti gal turi ideju vaiko vieneriu metu gimtadieniui?
svesime nuosavo namo kieme ir tikesimes gero oro ax.gif
Atsakyti
Kas kepet pyraga su braskem ir rabarbarais, man kazko idaras netirsteja. doh.gif Jau buvau istraukusi, norejau isimti, galvojau atsales sutirstes, bet jis vis skystas, vel ikisau i orkaite g.gif
Atsakyti
Dariau torta su braskem ir man nesigavo doh.gif
Nesigavo biskvitas,jis sutrupejo ir gavosi labai plonas verysad.gif
Bet kremas labai skanus 4u.gif
Atsakyti
Labas, Sonatina! smile.gif Sesutės gimimo dienos proga padariau tortą "Marsas"... Visi draugai apsilaižydami prarijo... ačiū už labai skanų ir paprastutį bei gaivų torto receptėlį... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paloma:) @ 2007 06 15, 20:16)
Dariau torta su braskem ir man nesigavo  doh.gif
Nesigavo biskvitas,jis sutrupejo ir gavosi labai plonas  verysad.gif
Bet kremas labai skanus  4u.gif

biskvitas ir man plonas gavosi,uztat ir sakaiu,kad darysiu dvigubos porcijos smile.gif


va ka tik paragavau as ta torta,skanus,labai skanus,bet kita kart jauciu i krema desiu zelatinos truputi,nes noretusi,kad kremas sustingtu labiau ir jo butu dauggiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2007 06 15, 19:16)
Kas kepet pyraga su braskem ir rabarbarais, man kazko idaras netirsteja. doh.gif Jau buvau istraukusi, norejau isimti, galvojau atsales sutirstes, bet jis vis skystas, vel ikisau i orkaite g.gif


va ir pas mane ta pati bėda. toks gražus pyragėlis, taip džiaugiausi, o prapjovus išbėgo tokia tąsi masė. Ale visitek labai skanu smile.gif thumbup.gif gavosi kaip pyragas su padažu iškart. Tik vistiek norėtusi sugalvot ką ne taip dariau g.gif
Atsakyti
as manau kad gal nepakankamai isplaket trynius su cukrum ? nes man sukepe kuo puikiausiai.
Atsakyti