Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 10

QUOTE(Sonatina @ 2007 06 14, 16:25)
Mama_Tania, kaip ir sako mamushka, paruoštos uogos - nuplautos, nuskabytos ir, jei reikia, supjaustytos smile.gif Džiaugiuosi, kad makaronai gavosi skanūs smile.gif O kaip tortas su braškėmis pavyko?

rolleyes.gif kooooooooooooooooooooooooks skanus - gardumynas, skanėstas rolleyes.gif , labai minkštas, trapus (?nezhnyj), dažnai gaminsiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

ačiū sonatina tau aciuks.gif
Atsakyti
gerai, kad atradau šitą temą, dabar ir aš gaminsiu ką nors iš jūsų patiekalų ax.gif
Atsakyti
Sonatina, norėjau paklausti ar šviežia tešla specialiai skirta lazanijai? Nes išnaršiau net 3 Maximos pardes (visos trijų X-ų, na ta prasme didžiausios), bet radau tešlas tik picai ir "Šviežią tešlą". Gal gali patarti kur ieškoti?
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2007 06 14, 20:00)
Sonatina, norėjau paklausti ar šviežia tešla specialiai skirta lazanijai? Nes išnaršiau net 3 Maximos pardes (visos trijų X-ų, na ta prasme didžiausios), bet radau tešlas tik picai ir "Šviežią tešlą". Gal gali patarti kur ieškoti?

tai ne tesla lazanijai, o sviezus makaronu lakstai lazanijai... esu maciusi ju saldytuvuose prie surio, grietines, jogurtu (Maximoje klaipedoje), toks zalias pakelis berods... rolleyes.gif
kazkaip niekad nebandziau ju.. nedrisau.. o dar jie brangesni nei kad paprasti lakstai ax.gif
bet dabar teks isbandyt juos, kai kepsiu Sonatinos lazanija su varske 4u.gif
nes kiek kepdavau man visad kieti gaudavosi tie makaronai, nors ir kepdavau ilgokai unsure.gif kazka visgi matyt nedadarydavau..
tik idomu, kaip juos butu galima kuo ilgiau islaikyt.. gal uzsaldyt galima? nes pakelis kiek pamenu didelis, o mes tokie issyk nelabai pavalgantys.. ax.gif

beje, siandien gaminom Saldziarugstes kepeneles. labai skanu! ir toks nesunkus skrandukui patiekalas wink.gif kaip tik vakarienei, su raugintais agurkeliais...mmmm... super! biggrin.gif is tecio net gavau leidima dazniau gaminti si patiekala biggrin.gif
ir desertui sugalvojom pabandyti krema "Moka" thumbup.gif nors jis gal dazniau i kepinius dedamas, bet mes ji viena vietoj deserto suragavom doh.gif ir thumbup.gif
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bransha: 14 birželio 2007 - 20:37
QUOTE(Bransha @ 2007 06 14, 21:30)
tai ne tesla lazanijai, o sviezus makaronu lakstai lazanijai... esu maciusi ju saldytuvuose prie surio, grietines, jogurtu (Maximoje klaipedoje), toks zalias pakelis berods...  rolleyes.gif

Aaaaa, nesumačiusi. Gal kas gali "vaizdinę priemonę" įdėti čia?
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2007 06 13, 11:12)
Man įdomu ar lazanijoje su varške tinka pomidorų padažas? Kažkaip varškė ir pomidorų padažas man nesuderinami dalykai, tai ir norėjau paklausti ar jaučiasi koks skonis nuo to padažo ar varškė viską užgožia???


As kepu su varske ir spinatais, bei cesnaku. Labai skanu ax.gif
O varske su pomidoru padazu. Manau skonio reikalas. Kaip kam kas patinka ax.gif
Atsakyti
Sonatina,
Help 4u.gif
Vakar kepiau Italiskas bandeles, jos man visiskai neisejo verysad.gif , tesla pakilo, o kai reikejo formuoti bandeles, tesla lipo prie ranku (kaip tu jas suformuoji?), o paskui, pradejus kept, subliusko. Ir taip gerai prisiklijavo prie kepimo formos, kad lotuliukas.gif vyras sake, jog geriau uz cementa.. lotuliukas.gif ..
O miltu tik tiek, gal dar paskui, formuojant reikia ideti?
Aciu uz info!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astyte: 15 birželio 2007 - 07:15
Na šiandiena ir aš kepsiu Tortą su braškėmis,nes labai jau giriate kad skanus o pas mane braškės stovi ir niekas nevalgo,tai kad nereiktų mesti tai sukepsiu ax.gif
Tik reikia kukurūzų krakmolo eiti paieškoti,nes tokio neturiu schmoll.gif
Tik va mastau kaip be svarstyklių tiksliai numatuosiu,bet manau rasiu kas atitinka tuos 40g miltų kad pamatuoti ax.gif
Atsakyti
Klausimėlis man toks vienas iškilo dėl kondensuoto pieno virimo, kai išverdam tas dvi valandas puode su vandeniu jį, kaip jį karštą atidaryti, juk metalas įkaista, ar reikia palaukti kol atauš? Bet tada klausimas koks skirtumas kokį dėti virtą ar ne, jei ir taip jį atšaldome? Ar mes jį verdame ne dėl to, kad būtų karštas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2007 06 15, 10:26)
Klausimėlis man toks vienas iškilo dėl kondensuoto pieno virimo, kai išverdam tas dvi valandas puode su vandeniu jį, kaip jį karštą atidaryti, juk metalas įkaista, ar reikia palaukti kol atauš? Bet tada klausimas koks skirtumas kokį dėti virtą ar ne, jei ir taip jį atšaldome? Ar mes jį verdame ne dėl to, kad būtų karštas?  blush2.gif


Gal Sonatina nesupyks kad atsakysiu blush2.gif Na mano mama ji dar silta atidaro ax.gif o verdam tikrai ne del to kad karstas butu, o del to, kad jis sutirstetu, paprastai jis buna baltas, o kai isverdi, pasidaro rudas, ir igauna tokia karameles konsistencija 4u.gif sekmes gaminant. mirksiukas.gif
Atsakyti
braskiu tortas jau saldytuve thumbup.gif is visko sprendziu,kad bus super thumbup.gif tik biskvito nemazai mano vaikinukas nuvalge,kol as prie puodo stovejau biggrin.gif kita 5dieni anytos gimtadienis,tai sakem nuvesim torciuka,tik viska darysiu dvigubai,nes man mazoka is vienos porcijos smile.gif o ir taip labai daug isbandzius recepteliu esu,visi superiniai thumbup.gif

aciu,Sonatina,uz triusa,tik gaila,kad paliksi mus,bet gal pailsejus,atsigavus,vel pradesi dziugnt mus receptais ir savo patarimais 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Dariau braškių ir rabarbarų pyragą.Labai skanus wub.gif Ačiū Sonatina 4u.gif
Atsakyti