Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?

Iš principo reikia žiūrėti ką valgai, geri kiek judi, bet... Prieš kelis metus ruošiantis į tolimą kelionę labai man norėjosi glotnesnių kojyčių, taigi, nubėgau į vaistinę, čiupau anticeliulitinį kremuką už 100 Lt, ir puoliau naudoti pagal instrukciją. Būtent, sistema svarbiausia. Taigi, po trijų savaičių mano kojytės, nors ir neatrodė kaip naujos, bet tikrai buvo daug stangresnės ir apimtis sumažėjo 3 cm. O kai nedarai kaip instrukcijoj parašyta, tai ir rezultatas atitinkamas, dabar turiu nusipirkus gerą kremą, bet nepadeda žaltys, bo tepuosi porą kartų per savaitę, o ne 2 katus dienoj kaip nurodyta instrukcijoj. Taigi, merginos, viskas mūsų rankose ir valioje.
Atsakyti
Tai as pavydziu toms, kurios turi tiek valios ir kantrybes. 4u.gif 4u.gif As kiek visokiausiu esu isbanzius, bet stulbinancio rezultato nesulaukdavau. schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Man sunku su kantrybe, as maximum po savaites jau noriu pagerejimu g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
[...dabar turiu nusipirkus gerą kremą, bet nepadeda žaltys, bo tepuosi porą kartų per savaitę, o ne 2 katus dienoj kaip nurodyta instrukcijoj. Taigi, merginos, viskas mūsų rankose ir valioje.
[/quote]
O kokį turi? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanesa @ 2005 02 10, 20:20)
Is brangiu anticeliulitiniu kremu kosmetologai giria Christian Dior ir Clarins.
As pati esu isbandziusi galybe kremu,nepadejo niekas.Oda svelni palieka,bet celiulitas nesumazeja.Is pigesniu bandziau Loreal,pats lipnumas ant odos buvo labai nemalonus.Beto manau reikia ne viena buteliuka sunaudoti,kol pamatai rezultatus ir teptis ir ryte ir vakare.
Gal kosmetologai ir giria(ypac suinteresuotieji) biggrin.gif Naudok tu kad ir 100 tu buteliuku visvien bus neveiksminga!Celiulito jokiu marmalu neishgydysi.Sportuot,sveikai matintis ir pas masazista kursa praeit biggrin.gif uzuot pirkus" kosmetologu giriamus "ar siaip tepalus
Atsakyti
QUOTE(figa @ 2005 02 11, 09:26)
O man atrodo, kad norint pasiekt efektyvių rezultatų būtina derint : sportą, anticeliulitines priemones, masažus ir mitybą.  Naudojau vien tik kremukus tai rezultatų jokių...  ax.gif

Kam tos anticeliulitines priemones tada reikalingos????????? mirksiukas.gif Uztenka derint maista,sportuoti ir masazo,na dar kontrastinis dushas nepakenktu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės, gal ką esate daugiau susižinojusios apie anticeliulitinį vakuuminį masažą (kiek kainuoja, kur atlieka ir t.t.)
Atsakyti
priemones pries ta nelemta mad.gif celiulita visokie kremai, losjonai ir t.t. yra gerai, tol kol juos naudoji, po to rezultatas toks, kad celiulitas blink.gif sugrizta.
Taip kad moteris+celiulitas...doh.gif cry.gif doh.gif
Atsakyti
anticeliulitini vakuumini masaza daro Neries viesbutyje (Kaune), kaina apytiksliai 100 lt - 1 karto, o kursas tipo 10 kartu, tai viso 1 stukyte. bet sake, kad labai skausminga procedura
Atsakyti
Bandziau as ir paprastesnius ir Clarins anticeliulitini, na gal pastarasis vis gi truputi naudos dave, bet vel gi juos reikia pastoviai naudoti smile.gif .
Bandziau koju vakumini masaza, man jokios naudos, kojos pailsedavo aisku, bet celiulitas ne is vietos schmoll.gif .
Kazkaip kol kas geriausiai suveikia trynimasis kavos tirsciais po pirteles ir soliariumas- idegis maskuoja mirksiukas.gif

Gal kuri bandet tuos visokius ivyniojimus ir detoksikuojancias proceduras kosmetikos salonuose g.gif
Atsakyti
As bandziau ivyniojimus. Kazkiek padejo. As buvau 3 procedurose, nors po ju jau matesi rezultatas. Jei buciau pasidariusi kokias 8... butu tikrai zymiai pagerejus situacija ant mano slaunu tongue.gif
Atsakyti
Bet kuriuo atveju geriau kazka tepti ant slaunu, negu netepti is viso nieko biggrin.gif Esu irgi visokiu isbandziusi: ir pigesniu, ir labai brangiu. Kazkokio ypatingo pagerejimo nematau, bet celiulitas irgi nedideja, gal vis tik padeda g.gif , be tu tepliojimusi gal butu blogiau g.gif . Tiesa, dar reguliariai sportuoju ax.gif Tas turbut irgi nepamaiso tongue.gif O masazo niekada nesu bandziusi, gal vertetu g.gif , nors visa kursa iskesti turbut ne mano kantrybei doh.gif
Atsakyti
O kaip ten su tais kavos tirsciais reikia??? Kavos tirsciai tai cia po uzplikymo ar kaip??Ka izmozoji visas kojas su jais? unsure.gif Manau, kad ir kavapas lieka blink.gif

O kontrastinis dusas?? Tai srove salta nutaisai i kojas, ar truputi silto, salto...ir taip kaitalioji??

Gal pradziai reiktu pigiausiom namines salygom isbandyti... g.gif
Atsakyti