Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie anticeliulitines priemones?

Siuo metu naudoju anticeliulitini Loreal geli. Kadangi mano celiulitas matomas tik paspauudus, tai uzteko 7 dienu tepimo ir sporto, kad situacija pasikeistu. Dabar tepliojant tai dar ir oda stangresne pasidare smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitka @ 2005 03 14, 23:20)
anticeliulitini vakuumini masaza daro Neries viesbutyje (Kaune), kaina apytiksliai 100 lt - 1 karto, o kursas tipo 10 kartu, tai viso 1 stukyte. bet sake, kad labai skausminga procedura

Vilniuje daro Grozio centre "Eliza" (Laisves pr.) ir Sanatorijoje "Pusyno kelias". Kaina 1 karto - 69 lt, o 10 kartu kurso ne visoms prireikia, cia priklauso nuo celiulito dydzio.Del skausmo irgi individualu, jei didelis celiulitas, gal skaudes, bet jei mazas, tai nepasakyciau, kad skauda, greiciau malonu mirksiukas.gif
Siaip, kas sako, kad geriau pareguliuoti maista ir sportuoti, ir visi celiulitai isgaruos, tai ne tiesa schmoll.gif Butini masazai, o sportas tik sustangrina kuna, nes celiulitas atsiranda ne del virssvorio (net lieknos turi celiulita), o del blogos kraujo apytakos, paveldinamumo, KT vartojimo, gazuotu gerimu gerimo ir daugelio kitu priezasciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skruzdeliukas: 15 kovo 2005 - 14:58
O kaip jūs tuos kremus tepatės? Aš tai turiu tokį specialų šepetį su dideliais storais mediniais dantim. Tai kai tepliodavausi, kartu ir masažuodavau. Nes jeigu tik šiaip tept kremą, tai net minčių nereikia turėt, kad celiulitas dings.
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2005 03 15, 15:02)
O  kaip jūs tuos kremus tepatės? Aš tai turiu tokį specialų šepetį su dideliais storais mediniais dantim. Tai kai tepliodavausi, kartu ir masažuodavau. Nes jeigu tik šiaip tept kremą, tai net minčių nereikia turėt, kad celiulitas dings.



as irgi naudoju toki sepeti. Bet kartais ir draugas palepina - padaro koju masaza itrindamas ir geli 4u.gif
Atsakyti
Anksčiau vis reklamuodavo žurnaluose tokį prietaisą celiulitui masažuoti. Philips firmos, kaina apie 220 lt. mačiau maximoj. Įdomu ar turi kas tokį ?
Atsakyti
Ash turiu AVON krema anticeliulitini. Su sportu derinant lyg ir padeda biggrin.gif
Atsakyti
As irgi anksciau naudojau Avon`o ta saldanti anticeliulitini krema, bet derinau su sportu, visai patenkinta buvau. o dabar lygtai tas patobulintas kremas nesaldo g.gif ? ar taip?
Atsakyti
QUOTE(jolitka @ 2005 03 15, 20:02)
As irgi anksciau naudojau Avon`o ta saldanti anticeliulitini krema, bet derinau su sportu, visai patenkinta buvau. o dabar lygtai tas patobulintas kremas nesaldo  g.gif ? ar taip?


Ane? O ash galvojau kad durna esu blink.gif
Ankschiau shaldydavo stipriai stipriai bet man patiko smile.gif O dabar galvojau kad man vaidenasi kad nebeshaldo...
Tai sakai dabar jau patobulintas?..... g.gif
Atsakyti
Taip, mano 2 bendradarbes platina, tai ir minejo, kad patobulino. o man tas saldantis efektas irgi patiko
Atsakyti
O mano koordinatore cia kada sake.. kad tas PATOBULINTASIS patobulintas tik tiek.. kad pakeista jo pakuote... hm.. idomiai... jei turetumet ir sena ir nauja pakuote butu galima paziuret sudeti ar dar ka.. smile.gif Nes man irgi atrodo, kad ten tas pats.. smile.gif Juk AVON'as visada atnaujina ne turini, o tik pakuote.. smile.gif
Nors to kremo nebandziau siaip.. tai nezinau.. smile.gif Zadu pasiimti DEMO va cia kai bus.. tai ismeginsiu.. + dar spalva kazkoks priduodantis bus... tai jau vien del to norisi.. biggrin.gif
Atsakyti
kazkada irgi uzsiiminejau Avonu, tai tas patobulinimas=pakuotes atnaujinimas biggrin.gif
Atsakyti
tas naujasis tikrai nesaldo, vadinasi patobulintas biggrin.gif
Atsakyti