Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukų bėdelės

QUOTE(Valkirija @ 2006 01 13, 02:20)
Aha maniškis irgi razinkas mėgsta  thumbup.gif O dėl to paveldimumo, tai turbūt  verysad.gif Margiris silpnus dantukus iš manęs gavo - nespėju taisyt taip greit genda  doh.gif Geriam ir žuvų taukus, ir kalcį, tai dabar lyg apstojo trupėt, bet vistiek nekaip atrodo: mažiau nei puselės priekinių dantukų belikę jau  doh.gif Aš girdėjau, kad taiso pieninius dantukus Lietuvoj, tai grįžus reiks nuvest, nes pastebįjau, kad ir krūminukai ruduot pradeda  verysad.gif

pieninių dantukų netaiso.Nebent jei yra pažeistos dantenos ar jeigu skauda, tai gydo kažkaip. Musu išgedo priekiniai, nuvedėme ir nieko.sakė, kad vistiek iškris. Nuolatinius tepa ksilantais ir taiso. smile.gif
Atsakyti
Taiso ir pieninius dantukus. Mes kaip tik šiandien buvom pas stomatologę. Kadangi maniškės irgi dantukai labai prasti. Priekiniai tokie buvo aptrupėję, tai truputį pagrežė ir taisė (riksmo buvo nerealiai daug). Mes taisėmės Žalgirio poliklinikoje (ir kainos kaip vaikams tai sakyčiau labai didelės), bet ką darysi. O taisyti pieninius dantukus man stomatologė sakė reikia ir būtinai.
Atsakyti
Taiso ir pieninius dantukus. Mes kaip tik šiandien buvom pas stomatologę. Kadangi maniškės irgi dantukai labai prasti. Priekiniai tokie buvo aptrupėję, tai truputį pagrežė ir taisė (riksmo buvo nerealiai daug). Mes taisėmės Žalgirio poliklinikoje (ir kainos kaip vaikams tai sakyčiau labai didelės), bet ką darysi. O taisyti pieninius dantukus man stomatologė sakė reikia ir būtinai.
Atsakyti
4u.gif mano irgi vyresniosios baisus dantukai.viena netgi istrauke,toks siaubingas daktaras ohmy.gif ,o kitas sako,kas cia taip padare,juk negalima wacko.gif .jai buvo 2 metukai.o kita tik pagreze,o saknis liko.jai jau nebeskauda. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GintUla @ 2006 01 17, 14:44)
Taiso ir pieninius dantukus. Mes kaip tik šiandien buvom pas stomatologę. Kadangi maniškės irgi dantukai labai prasti. Priekiniai tokie buvo aptrupėję, tai truputį pagrežė ir taisė (riksmo buvo nerealiai daug). Mes taisėmės Žalgirio poliklinikoje (ir kainos kaip vaikams tai sakyčiau labai didelės), bet ką darysi. O taisyti pieninius dantukus man stomatologė sakė reikia ir būtinai.

na, geras. Mes ir su privaciu stomotologu kalbėjom. Pasakė tą pati- netaiso, nes jie iškris. Gal kiti nori pasipelnyti iš to.O ar plombą dėjo, kaip pataisė?Įsivaizduoju, kad vaikeliui šokas buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1-oji mama: 17 sausio 2006 - 15:04
Dėjo plombas. O va kaip reikės vesti kitą kartą taisyti jau krūminių dantukų neįsivaizduoju. O šiaip manau tikrai imti tokius pinigus už vaikų dantukų taisymą negražu, nes jie iškris po trejų metų. O kai vaikutis neduoda taisyti dantukų tai gydytojai siūlo daryti anestezija(tipo užmigdom, visus iš karto sutaisom ir viso gero).
Atsakyti
Mes tai tik praeita vasara susidurem su stomatologu.Ejau pati ir paprasiau,kad patikrintu ir vaiko dantis ir dantiste issigando...beveik visi kruminiai sugede,kaip as taip neapsiziurejau...bet jinai emesi darbo ir po biski po biski sutaise visus dantis.Buvo labai keista,bet jis nei vieno karto net necyptelejo...nezinau,gal nejuto skausmo,o gal juto,bet bijojo pasakyt...
Atsakyti
QUOTE(Aumiga @ 2006 01 12, 14:47)
O mano dukrelei pieninius dantukus gydė gyd. Lina Šinkūnaitė, dirba Odontologijos klinikoj Baltrušaičio 9 (Pašilaičiai). Labai puiki daktarė, moka bendrauti su vaiku, švelni. thumbup.gif  thumbup.gif Papasakojo vaikui, kaip dirba stomatologas, pakilojo su kėde  biggrin.gif  Viską, ką darė, pasakojo, todėl mano dukrytė laikėsi puikiai  thumbup.gif
Jei kam reikės - tel 2475775  mirksiukas.gif

Svėikos ,radau nemažai informacijos apiė vaikų stomatologus,pas mūs vėl bėdą,kaip ankščiau rašiau buvo mažitę skylutę o dabar jau reikia rimto gydimo tai vat ir ješkojau kur užsirašytis nes eilės patikėkit,baisu viėnų žodžiu užsirašiau pas gyd.Neringa Plodienė žvėryno g-vė Vytauto ir tel.852715367,regis ten jau buvo mamytę Ručius nuvažiavusi,ir visai neblogai atsiliėpe apie gydimą,bet dar norėjau sužinot daugiau ,pavz.ar taikomą narkozę jeigu reikia,ir kiėk kainuoją maždaug gydimas 1 dantuko.dar noriu papasakot ką sužinojo mano anytą apię Žalgirio ligoninę;gydimas su narkozę kainuotų man 1500lt.ir tektu laukti nemažiau 3 mėn.,o galiausiai išvis pasakė jog gyditi tokius dantukus neapsimoka nes ję vistiėk iškris schmoll.gif g.gif ,taigi aš nesutinku ir ješkau budąų išgydit mano mažilę nes tai tikrą kančią žiurėt į vaiką verkianti drinks_cheers.gif ,mum važiot 30 diėną wub.gif
Atsakyti
QUOTE(GintUla @ 2006 01 17, 12:44)
Taiso ir pieninius dantukus. Mes kaip tik šiandien buvom pas stomatologę. Kadangi maniškės irgi dantukai labai prasti. Priekiniai tokie buvo aptrupėję, tai truputį pagrežė ir taisė (riksmo buvo nerealiai daug). Mes taisėmės Žalgirio poliklinikoje (ir kainos kaip vaikams tai sakyčiau labai didelės), bet ką darysi. O taisyti pieninius dantukus man stomatologė sakė reikia ir būtinai.

Aš kalbėjau su daug stomotologų, aišku poliklinikoj man irgi sakė kad taisyk, o ant galo sako bet žinok po poros savaičių blombos iškris. tai ką kas dvi savaites ir kišt tokius pinigus? Kiti stomotologai nepatarė taisyt pieninių dantų, viena iš priežaščių ta kad vaiką nukankins nerealiai, o naudos nulis nes kaip minėjau po poros sav iškrisn pieniniai dantys nelaiko blombų.
Labai idomu kaip jums bus, aišku linkiu kad būtų viskas tik gerai. bet jei galėsit parašykit po poros sav. Ačiū
Atsakyti
[quote=Siandien buvom pas stomatologe,buvo vaistukai ant dantuko uzdeti,tai reke ir negalejo pabaigti taisyti.Pasiemem siuntima i klinikas,teks vargsiuke laikyti,nes kitaip nera kaip uztaisyti.


na ten klinikose turbut pas studentus eisite? mes ten lankemes ir labai patiko 4u.gif
beje, privaciuse kabinetuse neprisileidziancio vaiko niekas priimti nenorejo schmoll.gif
pirmakart tai teko ir laikyti, ir uz duru stoveti, ir viso reikalo emesi gydytoja- destytoja. poto turejo studente, kuri labai kantriai ir kruopsciai viska atliko. dovanu gauta masinele ir lipdukai bei galimybe viska paciupineti, apziureti isvare bet kokia baime gydytojams. dabar ejimas pas stomatologa- pats malonumas!
tiesa, gydymas ten nemokamas.

o dantuku priziurejimui reikia ruostis dar pries ju isdygyma.duodant vaikui pakramtyti busima sepetuka, masazuojant dantenas. jei vaikutis valgo naktimis, tai pratinti, kad poto atsigertu vandenuko. pirmoji dantu pasta turi netureti floro.
virsutiniu 4-iu dantuku sugedimas- taip vadinamas buteliuko kariesas, kuris atsiranda ir nuo mamos pieno. naujausia teorija, kuria teko girdeti- tai dabartiniai ciulptukai, gal net buteliukai. deja,jis neisgydomas, gal tik kiek pristabdomas.
pries pora metu vaiku zurnale buvo rasoma, kad kariesa butina taisyti, rekomenduojamos paslaugos- su narkozem ir t.t. bet tai viso labo gera reklama.
juos nuolat reikes taisyti ir taisyti, nes dantis juk byra, beto juk tai priekiniai.
nuo jo kiti dantukai neuzsikrecia. gal kiek leciau ( labai individualu)plinta juodasis kariesas- dantukai tiesiog po truputi mazeja, baltasis - dantukas apsinesa geltona apnasa ir trupa, kartais suminksteja kaip kose.
pieniniu dantu niekas nefloruoja ir nedengia silantais. tai daroma tik tuomet, kai isdygsta nuolatiniai dantys.
Atsakyti
Bet mamytes, kodel niekas nesnekat apie obuoli? Mums ir poliklinikoje, ir privacioje klinikoje rekomendavo, jeigu vaikutis kategoriskai atsisako valytis dantukus, tai duoti jam pagrauzti obuoliuka ax.gif ...

Maniskis vakarais buna pavarges, tai dantukus valome be problemu, o dienomis sunku- tai mes grauziame obuoliukus ir (ACIU DIEVUI) dziaugiames sveikais dantukais 4u.gif

O dantukus valome labai paprastai- as sunui, o jis man.
Atsakyti
QUOTE(LARISA 74 @ 2006 01 19, 10:14)
Svėikos ,radau nemažai informacijos apiė vaikų stomatologus,pas mūs vėl bėdą,kaip ankščiau rašiau buvo mažitę skylutę o dabar jau reikia rimto gydimo tai vat ir ješkojau kur užsirašytis nes eilės patikėkit,baisu viėnų žodžiu užsirašiau pas gyd.Neringa Plodienė žvėryno g-vė Vytauto ir tel.852715367,regis ten jau buvo mamytę Ručius nuvažiavusi,ir visai neblogai atsiliėpe apie gydimą,bet dar norėjau sužinot daugiau ,pavz.ar taikomą narkozę jeigu reikia,ir kiėk kainuoją maždaug gydimas 1 dantuko.dar noriu papasakot ką sužinojo mano anytą apię Žalgirio ligoninę;gydimas su narkozę kainuotų man 1500lt.ir tektu laukti nemažiau 3 mėn.,o galiausiai išvis pasakė jog gyditi tokius dantukus neapsimoka nes ję vistiėk iškris schmoll.gif  g.gif ,taigi aš nesutinku ir ješkau budąų išgydit mano mažilę nes tai tikrą kančią žiurėt į vaiką verkianti drinks_cheers.gif ,mum važiot 30 diėną wub.gif

Na nejaugi taip niėkas ir neatsakys į mano klausimus,dar kartą pasikartosiu nes labai noriu sužinuoti kokios kainos pas tą gyd.Žvėrynę ,viską parašiau viršui,ačiu už atsakymus iš anksto,laukiu labai labai mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti