Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Šiauliuose

As ir taip skubejau sian prie PC, kad naujienas suzinot... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 08 25, 19:10)
gera yra ezero gatvej, jei reikia, kontaktus galiu duoti.i azi


gal gali duot kontaktus, buciau labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 12 04, 19:16)
ojei, cia komplikuota. Siaip nenueisi,, nepaklausi - ar dar atvaziuoja tokia motersyte is Pnv, esu girdejus hihihi.gif  mastau.gif
liksiu prie savosios ezero gatvej.
dar geguziu gatvej buvo labai gera.Emilija.tik nznau, ar gyva moteryte, buvau senokai ir tai buvo senuciuke smile.gif


emilijos jau senokai, gal kokie 3 metai nebera, kiek zinau isvyko pas vaikus i vilniu gyventi. ar dar gyva, ar ne, tai jau nezinau
gal i az galit imest veros kontaktus, buciau dekinga. skubiai reikia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vetra2: 09 gruodžio 2008 - 11:40
QUOTE(Vetra2 @ 2008 12 09, 11:37)
emilijos jau senokai, gal kokie 3 metai nebera, kiek zinau isvyko pas vaikus i vilniu gyventi. ar dar gyva, ar ne, tai jau nezinau
gal i az galit imest veros kontaktus, buciau dekinga. skubiai reikia


Issiunciau az mirksiukas.gif sekmes smile.gif Laiksim atsiliepimu mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
Cekavestis kankina hihihi.gif ,nieko nesužinosit be penktadienio didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrul @ 2008 12 09, 14:24)
Issiunciau az mirksiukas.gif sekmes smile.gif  Laiksim atsiliepimu mirksiukas.gif  ax.gif

einu siandien vakare, tai ryt parasysiu kas ir kaip ax.gif
gal zinot kiek kainuoja pas ja? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vetra2: 10 gruodžio 2008 - 13:16
esu labai nusivylusi verysad.gif
buvau as vakar vakare pas Vera, bet jau taip neidomiai ir taip pro sali viska sake...o kai pradejo suderinamuma ziuret, net buvau nustebusi, kad nezino kokie metai pagal gimimo datas, kad pradejo knist, verst ivairius zurnalus ieskodama blink.gif
tai as kantrybes pritrukau ir jai pati viska pasakiau...bet kad pradejo man pamokslauti smile.gif
niu vienu zodziu, nepatiko, o pinigu tai kaip ir nagaila...gryzus namo galejau sypsotis, nes dar taip berysio ner ne viena pasakojus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vetra2 @ 2008 12 11, 10:21)
esu labai nusivylusi  verysad.gif
buvau as vakar vakare pas Vera, bet jau taip neidomiai ir taip pro sali viska sake...o kai pradejo suderinamuma ziuret, net buvau nustebusi, kad nezino kokie metai pagal gimimo datas, kad pradejo knist, verst ivairius zurnalus ieskodama  blink.gif
tai as kantrybes pritrukau ir jai pati viska pasakiau...bet kad pradejo man pamokslauti  smile.gif
niu vienu zodziu, nepatiko, o pinigu tai kaip ir nagaila...gryzus namo galejau sypsotis, nes dar taip berysio ner ne viena pasakojus tongue.gif

doh.gif Gaila,imk 4u.gif ,o aš rytoj eisiu išklausyt pamokslo umn.gif
Atsakyti
sveikos paneles,gal kas ir man galetu parasyti geros burejos kontaktinius duomenis? blush-anim-cl.gif
as eidavau pas bureja dvaro gatveje,bet deja maciau kad issikele kitur... mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(Vetra2 @ 2008 12 11, 10:21)
esu labai nusivylusi  verysad.gif
buvau as vakar vakare pas Vera, bet jau taip neidomiai ir taip pro sali viska sake...o kai pradejo suderinamuma ziuret, net buvau nustebusi, kad nezino kokie metai pagal gimimo datas, kad pradejo knist, verst ivairius zurnalus ieskodama  blink.gif
tai as kantrybes pritrukau ir jai pati viska pasakiau...bet kad pradejo man pamokslauti  smile.gif
niu vienu zodziu, nepatiko, o pinigu tai kaip ir nagaila...gryzus namo galejau sypsotis, nes dar taip berysio ner ne viena pasakojus tongue.gif


Kaip keista g.gif 4u.gif
Man ji visai nieko budavo, bet labai senai esu bebuvus blush2.gif Na kaip ir visada - vieniems viena, kitiems kita patinka mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrul @ 2008 12 12, 09:14)
Kaip keista g.gif  4u.gif
Man ji visai nieko budavo, bet labai senai esu bebuvus blush2.gif Na kaip ir visada - vieniems viena, kitiems kita patinka mirksiukas.gif  4u.gif


Dabar ima 30Lt. bet jau taip i lankas vare... Niu nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vetra2 @ 2008 12 12, 08:12)
Dabar ima 30Lt. bet jau taip i lankas vare... Niu nieko smile.gif


swoon.gif tokia kaina Tai jau tada geriau rimtai i Kelme vaziuot doh.gif
Atsakyti