Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroepiliacija

QUOTE(Sv@june @ 2011 09 12, 13:26)
Monsit, na, kad ir kaip skaičiavau man labiau apsimoka pirkti naminį aparačiuką, o ne darytis procedūras salone. Pas mane šiek tiek daugiau nei keli plaukeliai ir dar tokiose vietose, kuriose tikrai neturėtų būti, tad man tai tikrai didelė problema, jau daug vargo sukėlusi...O dėl įgudimo ir šiaip "savęs badymo" specifikos, skausmo, tai pati manau ir labai tikiuos, kad ko jau ko kantrybės ir noro man tikrai nepristigs kovojant su plaukeliais, manau tikrai verta dėl to pasistengti...Kiek supratau, procedūra laikoma pavykusia, kada plaukelis laisvai išsiima, o tai taip dažniausiai po pirmo "tikslaus pataikymo" į svogunėlį ir išsiima, ar kaip kada? na nelabai supratau, tai ir klausiu ax.gif Ir dar dėl adatų, jas užsisakei iš karto kartu su epiliatorium, ir kaip del tų storių, kaip žinoti kokio storio reikia? Dar kartą labai dėkoju už atsakymus ir pagalbą. wub.gif


Svajūne, dabar turiu mažai laiko, parašysiu rytoj ir atsakysiu į tavo klausimus. Noriu tavęs paklausti, ar tu gali laisvai skaityti rusų kalba? Nes yra ta kalba nemažas puslapis, kuriame šia tema daug naudingos informacijos. kaip tik šiandien ten radau, kad aparatu EP200 atliekant procedūras elektrolize(kaip jau rašiau, gerokai ilgiau užtrunka), skausmas daug mažesnis, o tiesą sakant daugeliu atveju ir visai neskausminga. O EP300 šalina plaukus neblogai ir greitai, bet tai daug skausmingesnės procedūros (čia rašė moterys, pačios išbandžiusios). Taip, plaukas turi lengvai išsiimti, kad procedūra būtų veiksminga. Vienas plaukas gali jau po pirmo karto nebeataugti, o kitas atauga ir keletą kartų.Užtai ir klausiu, ar moki rusų kalbą, nes puslapyje rusų kalba galima sužinoti daug naudingų dalykų šia tema. Su epiliatoriumi ateina gal 5 adatos, o paskui galima užsisakinėtiatskirai, bet vėl kainuoja tarptautinis pavedimas ir transporto išlaidos (mažesnės, negu pirmą kartą). Bet tų 5 adatų labai mažai, nes jos labai plonos. Apie adatas parašysiu rytoj.
Atsakyti
QUOTE(Monsit @ 2011 09 12, 15:40)
Svajūne, dabar turiu mažai laiko, parašysiu rytoj ir atsakysiu į tavo klausimus. Noriu tavęs paklausti, ar tu gali laisvai skaityti rusų kalba? Nes yra ta kalba nemažas puslapis, kuriame šia tema daug naudingos informacijos. kaip tik šiandien ten radau, kad aparatu EP200 atliekant procedūras elektrolize(kaip jau rašiau, gerokai ilgiau užtrunka), skausmas daug mažesnis, o tiesą sakant daugeliu atveju ir visai neskausminga. O EP300 šalina plaukus neblogai ir greitai, bet tai daug skausmingesnės procedūros (čia rašė moterys, pačios išbandžiusios). Taip, plaukas turi lengvai išsiimti, kad procedūra būtų veiksminga. Vienas plaukas gali jau po pirmo karto nebeataugti, o kitas atauga ir keletą kartų.Užtai ir klausiu, ar moki rusų kalbą, nes puslapyje rusų kalba galima sužinoti daug naudingų dalykų šia tema. Su epiliatoriumi ateina gal 5 adatos, o paskui galima užsisakinėtiatskirai, bet vėl kainuoja tarptautinis pavedimas ir transporto išlaidos (mažesnės, negu pirmą kartą). Bet tų 5 adatų labai mažai, nes jos labai plonos. Apie adatas parašysiu rytoj.


Dabar apie adatas. Kiek skaičiau, vienoms jos greičiau dėvisi, kitoms lėčiau. O aš pradžioje užsisakiau jų tik kokį 10 įvairių, nes nežinojau, kokios man tiks. Man labiausiai tiko Uniprobe 4-turkusowy, nes plonesnės ( 2 ir 3 ) man labai greitai sulinksta, nes perdaug plonos, o 5 ir 6 per storos ir tiesiog nelenda į odą. Bet čia gal priklauso individualiai nuo odos, bet manau vidutinės yra geriausia. Sekantį kartą užsisakiau 30 vnt. 2,3,4 ir 5, tai 2 ir 3 greitai susilankstė ir išmečiau, o 5 taip ir liko, nes per storos. Tai dabar užsisakiau ir šiandien atėjo 40 vnt. 4-turkusowy Nr.kat.00304 (rūšis Uniprobe). Dar yra Nr.kat.00303 Balet (aš pasiėmiau vidutines K3), bet jomis labai sunku pataikyti į svogūnėlį, jos stiprios, negreitai susidėvi, bet eina kiaurai ir visai nesijaučia, kur pataiko. Tuo tarpu Uniprobe adatą duriant, jos atsiremia, nes yra lanksčios. Tiesa, jei Biomak puslapyje žiūrėsi apie apartus, įeik gilyn ir yra aprašymai: EP300 tinka tik Uniprobe adatos, o EP200 tinka dviejų rūšių adatos, bet patarčiau naudoti Uniprobe, o ne Balet. Ir įsigyjant aparatą, patarčiau iš karto užsisakyti daugiau adatų, nes paskui vėl bereikalingos pinigų pervedimo ir pristatymo išlaidos. Dar tame puslapyje rusų kalba perskaičiau, kad aplink plauko svogūnėlį yra struktūros, kurios jį atkuria ir plaukas nustoja augti tada, kai jos yra sunaikinamos, karščiu ar šarmu. O pataikyti į patį svogūnėlį ar visai greta jo būtų daug lengviau, jei iki tol plaukas nebūtų buvęs šalintas, nes jį raunant, epiliuojant vašku yra pažeidžiama jo šaknis ir ji išsiklaipo į įvairias puses.Ir tikrai pastebėjau, dabar man kurie plaukai atauga, sunku pataikyti, kad jie lengvai išsirautų, nes aš tiesiog nerandu, į kurią pusę yra pakrypusi plauko šaknis su svogūnėliu. Labiau į tą pusę reiktų kreipti adatą. Ir kai išraunu tokį plauką, žiūrint iš viršaus po oda jis įeina į vieną pusę, o po oda jo augimas būna visai į kitą pusę.
Jei dar turėsi klausimų, prašau. Tik žinok, kad tai ilgas ir kantrybės reikalaujantis procesas. Nebus kaip burtų lazdele mostelėjus,kai kurie plaukai atauga po daug kartų, tikriausiai priklauso nuo pataikymo ir nuo organizmo, kiek jis atgamina plauką. Aš šalinu jau pusę metų, bet vis vien dalis plaukų atauga, nebe tokie tamsūs ir kieti, bet vis vien išlenda. Žinoma, jų mažėja, bet atsiranda kita problema, kai plaukas išlenda šviesus vietoj tamsaus, tada sunku į jį pataikyti. Kiek skaičiau, elektroepiliacija padeda visiems be išimties.
Atsakyti
Deja, kaip kai kas pasakytų, esu jau tos kartos kur rusų kalbos nebemoka, tai tikrai rusų k. neskaitau...su adatom, tai painokas reikalas, bet manau nesiblaškysiu ir kaip ir tu užsisakysiu 4 dydžio(uniprobe )adatas, nes jos universaliausios, ir, kiek supratau, didžiausia tikimybė, kad tiks...Kadangi jos taip greit susidėvi ir reikia dažnai keisti, manau užsisakyti iškart nemažą kiekį, apie 60,kad rečiau reiktų užsisakinėt... Monsit, suprantu, kad niekas taip stebuklingai greitai ir lengvai nevyksta, tad teks manau apsišarvuot man kantrybe ir pavargt su tuo aparačiuku...
Atsakyti
QUOTE(Sv@june @ 2011 09 14, 13:14)
Deja, kaip kai kas pasakytų, esu jau tos kartos kur rusų kalbos nebemoka, tai tikrai rusų k. neskaitau...su adatom, tai painokas reikalas, bet manau nesiblaškysiu ir kaip ir tu užsisakysiu 4 dydžio(uniprobe )adatas, nes jos universaliausios, ir, kiek supratau,  didžiausia tikimybė, kad tiks...Kadangi jos taip greit susidėvi ir reikia dažnai keisti, manau užsisakyti iškart nemažą kiekį, apie 60,kad rečiau reiktų užsisakinėt... Monsit, suprantu, kad niekas taip stebuklingai greitai ir lengvai nevyksta, tad teks manau apsišarvuot man kantrybe ir pavargt su tuo aparačiuku...


Svajūne, tu gali pabandymui užsisakyti ir po vieną ar keletą 3 ar 5 dydžio adatas, kad vėliau žinotum, ar jos tau tinka. Man tai tos mažesnės labai greitai nulinksta ir po to nulūžta, o Nr.5 net nelenda į odą.
Manau, pavargti kad ir kokius metus laiko tikrai verta, turint šią tikrai trukdančią normaliai gyventi problemą. Juo labiau, kad sunki pati pradžia, o paskui plaukų mažėja ir užima mažiau laiko. Be to, ir įgūdžiai atsiranda. Viskas išmokstama, tik reikia laiko. Na pradžioje aš daug ko nežinojau, net tas aparatas galvojau, kad neveikia. Bet paskui perskaičiau, kad ir kitos susidūrė su panašiomis problemomis iš nežinojimo. Man net ilgą laiką plaukas lengvai neišsiimdavo, nes neteisingai nustatydavau režimą. Galvojau, kad kuo stipresnis, tuo labiau turi plaukas išsiimti. Bet pasirodo, jis lengviau išsiima nustačius mažesnį režimą. Tai užima daugiau laiko, bet veiksmingiau ir net skauda mažiau.
Kad ir ką teigtų reklamos, nei fotoepiliacija, nei lazerinė nepanaikina plaukų visam laikui. Aš pati turiu naminį fotoepiliatorių, išbandžiau salone Sugiharoje ir lazerį (nors jie ten susirietę tvirtina, kad plaukus panaikina visam laikui), ir foto, bet tai tik laikinai sustabdo plauko augimą, o naminis ne sustabdo, o tik sulėtina plauko ataugimo laiką. Taip kad tos priemonės gerai šalinant plaukus nuo didelių odos plotų ir, žinoma, turint krūvą pinigų. Bet šis procesas yra nenutrūkstamas. Gal padeda vienetams, kurių organizmai nėra linkę greitai atgaminti plauką, bet daug daugiau atsiliepimų apie tai, kad moterys išmeta krūvą pinigų ir rezultatas nulinis. O kosmetologijos salonai už rezultatą neatsako, deja. O jei yra nemažai pavienių plaukų bet kurioje kūno vietoje, kaip ant veido, pilvo, apie krūtų spenelius ir pan., tikrai verta pavargti, atliekant šią procedūrą irpaskui jaustis normaliai.
Aš tiesiog noriu padėti, nes žinau,kaip tai trugdo normaliai gyventi, jaustis, kurti santykius su vyrais, pasitikėtisavimi bei mylėti save. Jei kils klausimų, prašau rašyti. Tiesa, gal neparašiau, kad atlekant procedūrą su elektroepiliatoriumi EP200, kadangi jis turi elektrolizės funkciją, yra vadinamas neigiamas elektrodas, kuris užrišamas ant kojos ant rankos, po juo pakišant sudrėkintą skudurėlį, o ar jis yra EP300, nežinau. Čia tarp kitko. Bet jei užsisakysi aparatą,ten bus instrukcija anglų kalba. Bet jei reikės pagalbos, būtinai pasidalinsiu patirtimi, kad nereikėtų kartoti mano klaidų ir tuo, ką sužinojau iš puslapio rusų kalba. Sėkmės. smile.gif
Atsakyti
Užsisakiau jau tą aparačiuką EP300 modelį, 60 vnt. 4 dydžio adatų ir dar po keletą kitų storių pabandymui, tik kol kas dar sąskaitos negavau...Beje, Monsit, kadangi prekę siunčią paštu, ne per kurjerius, siuntinį atsiemei pašte ar vis delto atnešė į namus? rolleyes.gif Taip sutinku, kad del tokio reikalo verta ir pavargti...Tai iš tikrųjų trukdo normaliai gyventi, tik tie, kurie turi tokią pačią bėdą, manau, gali suprasti, kokį diskomfortą kelia ši bėda...Tikiuosi pačiai taip pat pavyks iki galo išsičirškinti tuos nelemtus plaukelius ir džiaugtis gyvenimu. Sėkmė tau smile.gif drinks_cheers.gif Iki šiol viską taip išsamiai rašei, kad kol kas jokių klausimų nekyla, bet kai turėsiu tą elektroepiliatorių ir reiks jį praktiškai išbandyti,manau tikrai kils, tad kol kas tiek.
Atsakyti
QUOTE(Sv@june @ 2011 09 20, 17:11)
Užsisakiau jau tą aparačiuką EP300 modelį, 60 vnt. 4 dydžio adatų ir dar po keletą kitų storių pabandymui, tik kol kas dar sąskaitos negavau...Beje, Monsit, kadangi prekę siunčią paštu, ne per kurjerius, siuntinį atsiemei pašte ar vis delto atnešė į namus? rolleyes.gif Taip sutinku, kad del tokio reikalo verta ir pavargti...Tai iš tikrųjų trukdo normaliai gyventi, tik tie, kurie turi tokią pačią bėdą, manau, gali suprasti, kokį diskomfortą kelia ši bėda...Tikiuosi pačiai taip pat pavyks iki galo išsičirškinti tuos nelemtus plaukelius ir džiaugtis gyvenimu. Sėkmė tau  smile.gif  drinks_cheers.gif Iki šiol viską taip išsamiai rašei, kad kol kas jokių klausimų nekyla, bet kai turėsiu tą elektroepiliatorių ir reiks jį praktiškai išbandyti,manau tikrai kils, tad kol kas tiek.


Geras pasirinkimas. Šį aparatą EP300 labai giria tos,kurios juo naudojasi. Ir kad plaukas lengvai išsiima rašo. Gautoje sąskaitoje rašo pašto ar pristatymo išlaidos, o siuntinį atveža kurjerių tarnyba. Pirmą kartą pristatymo išlaidos didesnės, o jei paskui reikia tik adatų, jau pristatymas kainuoja nedaug. Jei neranda namie, palieka kvitą siuntos atsiėmimui. Bet ne Lietuvos pašte, o kurjerių tarnyboje.
Kai sumoki (jau rašiau, kad tarptautiniame pavedime pažymėti banko mokesčius moka abu, irmokėtojas, ir gavėjas), jie pinigus gauna maždaug per 4 darbo dienas, tada išsiunčia iš karto siuntinį ir pranešimą į el.paštą su siuntos numeriu. Maždaug per savaitę nuo išsiuntimo ar net greičiau, ir ateina.
Ačiū už linkėjimus. Ir tau linkiu kantrybės ir užsispyrimo. Tikrai gyvenimas tampa lengvesnis ir malonesnis , atsikračius šio trūkumo. Nors dar man ne iki galo tai pavyko, bet rezultatas yra. Iki.
Atsakyti
Idomu, ar po naudojimosi siuo aparatu neiiaugineja plaukiukai?
Atsakyti
QUOTE(steja @ 2011 09 27, 19:38)
Idomu, ar po naudojimosi siuo aparatu neiiaugineja plaukiukai?


Na, as darausi ne pati naminiu, o kosmetologe daro. Tai per visa bikini plota kokie 2-3 iauge plaukeliai buna, pakrapsto, manau, tai normalu, plauka vis tiek pasalini, israuni, kai jis atauga veliau, yra tikimybe, kad itaugs. Bet kad tu plauku mazeja ir galiausiai jie isvis isnyks. Ir tokios problemos, kaip plauku iauginejimas, tiesiog neliks 4u.gif Nebus kam iauginet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2011 09 28, 15:50)
Na, as darausi ne pati naminiu, o kosmetologe daro. Tai per visa bikini plota kokie 2-3 iauge plaukeliai buna, pakrapsto, manau, tai normalu, plauka vis tiek pasalini, israuni, kai jis atauga veliau, yra tikimybe, kad itaugs. Bet kad tu plauku mazeja ir galiausiai jie isvis isnyks. Ir tokios problemos, kaip plauku iauginejimas, tiesiog neliks  4u.gif  Nebus kam iauginet smile.gif



Visų pirma, aš gal netiksliai pavadinau šį elektroepiliatorių naminiu. Tai normalus kosmetikos salonams skirtas aparatas, ir bent jau Rusijoje su tokiais aparatais dirba kai kurios kosmetologės. Jis nėra "mandrus", nes kai kurių šalių gamybos aparatai kainuoja net ir po 20000 lt., turi po keliasdešimt visokių funkcijų, yra didesnio galingumo. Bet kaina retai kam įkandama, gal tik "rimtiems" kosmetikos salonams. Šiaip kiek skaičiau,tai visur aiškinama, kad su aparatu turi dirbti patirties turintys profesionalai, nes galima prisidaryti randų (taip ir yra, nors nuo to neapsaugoti ir profai, nes kiekvieno žmogaus odos jautrumas, gijimas pažeidus odą ir pan. skiriasi.) Žinoma,reikia elgtis atsargiai, kol pajunti, kaip reaguoja oda. Jo galingumo pakanka, nes norint kuo greičiau atsikratyti plaukų, su didesnio galingumo aparatu galima rimtai pažeisti odą, nors ir su šiuo taip pat.
Dabar apie plaukų įauginėjimą. Čia taip pat kiekvienam tikriausiai skirtingai jie įauginėja. Tik skirtumas toks, kaip rašė mamulioka, kad liekant mažiau plaukų, tos problemos nebelieka. Aš šalinu pati plaukus nuo veido, tai kaiašjuos išpešdavau su pincetu, kai kurie augdavo po oda ir reikdavojuos krapštyti suadata, nes labainegražu, kai po oda matosi juodas plaukas. O jei nepamatydavau ir plaukas ir augdavo po oda, jį iškrapštyti galima būdavo tik giliai kišant adatą, padarant žaizdelę. Šalinant šiuo adatiniu elektroepiliatoriumi, plaukų mažėja, o dauguma, kurie atauga, būna vis mažiau pastebimi, plonesni ir plonomis viršūnėmis. Aš irgi galvojau, kad gali būti problema jiems išlįsti įpaviršių, nes tai vis tik yra odos deginimas karščiu, oda traumuojama,bet plaukai dėl šių procedūrų neįauginėja po oda, bent man. Juo labiau, kad teisingai atliekant procedūrą, adata įkišama keletą milimetrų po oda ir odos paviršius nėra nudeginamas, o kaista tik svogūnėlis. Kadangi aš šalinu ir badau odą pati, tai dabar net nesulaukiu, kada plaukas išlįs. Prieš išlendant, po oda matosi juodas taškas, tai aš bedu į jį ir pašalinu plauką.
Atsakyti
[quote=Monsit,2011 09 29, 16:00]
Visų pirma, aš gal netiksliai pavadinau šį elektroepiliatorių naminiu. Tai normalus kosmetikos salonams skirtas aparatas, ir bent jau Rusijoje su tokiais aparatais dirba kai kurios kosmetologės. Jis nėra "mandrus", nes kai kurių šalių gamybos aparatai kainuoja net ir po 20000 lt., turi po keliasdešimt visokių funkcijų, yra didesnio galingumo.

As supratau, tiesiog gal ne taip issireiskiau 4u.gif Turejau omeny, kad proceduras darausi ne pati, bet jas atlieka kosmetologe. Tai va, po 2 kartu bikinio epiliacijos, kai ji dare 3 karta, dar buvo keli iauge plaukeliai
Atsakyti
QUOTE(steja @ 2011 09 27, 18:38)
Idomu, ar po naudojimosi siuo aparatu neiiaugineja plaukiukai?


Dar noriu pasakyti, kad naudojantis šiuo aparatu, teisingai atlikus procedūrą ir pataikius į plauko šaknį, plaukas nėra išraunamas, o lengvai išsiima. Yra naikinama plauko šaknis, ir jis atauga vis silpnesnisarba ir visai neatauga. O naminiu elektroepiliatoriumi aš jį pavadinau, nes jį įsigijau Vikos333 dėka pagal nuorodą šios temos 4 puslapyje "naminis elektroepiliatorius". Dar kartą labai dėkoju Vikai333, nes šis aparatas labai buvo man reikalingas ir labai padėjo, todėl noriu pasidalinti savo patirtimi su moterimis, turinčiomis šią didelę problemą. Pagal šią nuorodą į puslapį rusų kalba kas nori ir moka šią kalbą,galisužinoti daug informacijos šia tema. Dar kartą kartoju, kad jis nėra būtent procedūroms namie skirtas aparatas,kaip kad yra naminiai fotoepiliatoriai, skirti būtent plaukų šalinimui šviesos impulso pagalba namuose. Tiesiog jis yra palyginti nebrangus. O naudotis juo tenka išmokti pačiam ir kyla visokių klausimų.
Atsakyti
QUOTE(Monsit @ 2011 09 29, 16:36)
Dar kartą labai dėkoju Vikai333, nes šis aparatas labai buvo man reikalingas ir labai padėjo, todėl noriu pasidalinti savo patirtimi su moterimis, turinčiomis šią didelę problemą.


Ner uz ka, Monsit, labai dziaugiuosi, kad jums padejo drinks_cheers.gif
Atsakyti