Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vaikštot "ant galų pirštų" kai vaikas miega?

As su vyru vaikstau:) Uosviene juokesi is musu karta, sako ko lepinat... pasiliko pas mus nakvoti, vako kambary ikurdinom, nes dar tuscias, langai i gatves puse. Ryte skundiasi - o dieve koks triuksmas, kaip galima miegot:))) Tai svelniai priminiau jai, kad dar vakar pati vaika triuksme migdyt siule:))) Nutilo smile.gif))
Atsakyti
Vaikstom ir mes. Juk patiems nesmagu, jei zmones triuksmauja aplink kai miegam. Neissimiegam, nepailsim. Tai kam savo vaikus triuksme migdyti. doh.gif
Atsakyti
triukšmas triukšmui nelygu, nereik per kaktą plekšnotis rolleyes.gif viena migdyti vaiką prie muzikos ar televizoriau ar tiesiog praviro lango, kita - tokioje tyloje kad būtų girdėti praskrendanti muzika rolleyes.gif
Atsakyti
Kol dar naujagimis viakutis tai nereikia tikrai, jai net patinka kai aplinkui surmulys ir sviesu... smile.gif
Atsakyti
4u.gif mano leliukai kai nori miego miega bet kur nerūpi ar aplink gimtadienis ar televizorius ,,bet va būna kaip tyčia jautrių dienų kai atrodo nuo nieko bunda ir tenka jau patyliukais ax.gif mano dičkės tai prikelia mažąja sesutę tenka kraustyt panikes i kiemą jai oras tam leidžia ar šiaip į kitą kambarį tongue.gif žmogaus balsas kiek pamenu visas išbudindavo o kiti garsai ne
Atsakyti
nevaikstom, aisku niekas specialiai netruksmauja, bet ir nevaikstom kaip pelytes ir nesnibzdam, elgiames taip kaip ir nemiegant
Atsakyti
Tikrai nesisnabzdam ir nevaikstom ant pirstu galu,viskas vyksta kaip visada,aisku nerekaujam,bet ir suo suloja ir mes snekames nekreipia demesio,miega.
Atsakyti
mes ir nuo mazu dienu nevaiksciojom ant pirstu galu, kad paskui nebutu taip jog vos kas kerpstels ir vaikas atsikels 4u.gif
Atsakyti
Nevaikštom,bet tuo metu kažkiek tyliau elgiamės-stengiamės nedaryt to kas sukeltų didesnį triukšmą
Atsakyti
vaiksciojau ir vis dar vaikstau nors jau metukai su trupuciu, kad neprikelt viska stengiuos kuo tyliau daryt kad neprikelt nes po to labai piktas buna mano kleckas
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti