Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

Na kagi, ir toliau kalbėkim apie plaukų dažymo su chna suptilybes... assa.gif thumbup.gif







SENA TEMA GALITE RASTIČIA
Atsakyti
Ar kirpykloje galima nusidazyti su chna arba basma? Niekur neteko girdeti, praeitos temos neperskaiciau, gal ir buvo apie tai kalbeta, noreciau suzinoti, gal kuri dazesi, mielai nueiciau i kirpykla siai pocedurai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Airona @ 2007 06 16, 17:30)
Ar kirpykloje galima nusidazyti su chna arba basma? Niekur neteko girdeti, praeitos temos neperskaiciau, gal ir buvo apie tai kalbeta, noreciau suzinoti, gal kuri dazesi, mielai nueiciau i kirpykla siai pocedurai  mirksiukas.gif

domejausi siuo klausimu, tai kiek teko suzinoti jokia kirpykla nedazo su chna ir basma... unsure.gif
Atsakyti
Dažiau su 3 pak Basmos ir 1 Chna.Gavosi tamsesnė spalva,nei mano buvusioji šviesi kaštoninė.Beje ,plaukų storis padidėjo thumbup.gif
Tik priminkit ,kokį aliejuką pilat į tą košę ir ar Droge jo yra pirkti ? nes sausumas biski jaučiasi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2007 06 16, 21:05)
domejausi siuo klausimu, tai kiek teko suzinoti jokia kirpykla nedazo su chna ir basma...  unsure.gif


Domėjausi ir aš - rezultatas tas pats, kirpyklos chna nedažo. Bet, kai gerai įgudau, užsitepu tą košę per 20 min., tai nieko tokio smile.gif

QUOTE(Mantilė @ 2007 06 16, 22:58)
Tik priminkit ,kokį aliejuką pilat į tą košę ir ar Droge jo yra pirkti ? nes sausumas biski jaučiasi unsure.gif


Aš pilu tokį, kokį turiu - alyvų aliejų iš maisto prekių biggrin.gif , rozmarinų eterinį aliejuką iš VCUP, arba varnalėšų aliejuką - jo yra Droge.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 06 17, 14:02)
Aš pilu tokį, kokį turiu - alyvų aliejų iš maisto prekių biggrin.gif , rozmarinų eterinį aliejuką iš VCUP, arba varnalėšų aliejuką - jo yra Droge.

na alyvų aliejaus tai turiu ,bet reiks Droge nusipirkt to varnalėšų mirksiukas.gif

dar klausimas -ar ta tepama košė jum byra nuo plaukų ,nes aš kai su šukom skirstau ją kad iki galiukų nueitų ,ji man byra į vonią verysad.gif Gal kartais skystesnę ją daryt?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2007 06 17, 22:14)
dar klausimas -ar ta tepama košė  jum byra nuo plaukų ,nes aš kai su šukom  skirstau ją kad iki galiukų nueitų ,ji man byra į vonią verysad.gif Gal kartais skystesnę ją daryt?? g.gif


Šiaip pabyra šiek tiek... smile.gif Bet aš tai šukomis neskirstau, jau kaip užsitepa - taip. Bandyk skystesnę košę užmaišyt, žiūrėk, kas gausis.
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2007 06 17, 22:14)
na alyvų aliejaus tai turiu ,bet reiks Droge nusipirkt to varnalėšų mirksiukas.gif

dar klausimas -ar ta tepama košė  jum byra nuo plaukų ,nes aš kai su šukom  skirstau ją kad iki galiukų nueitų ,ji man byra į vonią verysad.gif Gal kartais skystesnę ją daryt?? g.gif


pabandyk ne su vandeniu bet pienu uzplikyt ir dar aliejaus ipilt - tikrai nebyres, o beto su retesnem sukom skirstyk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2007 06 17, 23:11)
pabandyk ne su vandeniu bet pienu uzplikyt ir dar aliejaus ipilt - tikrai nebyres, o beto su retesnem sukom skirstyk  mirksiukas.gif

aš plikiau su kava .O pieną iki virimo pakaitint?
šukas reik retesnes nusipirkt thumbup.gif
Atsakyti
O aš užkrėčiau savo krikšto mamą bigsmile.gif
Atidaviau turėtus pokelius xna ir basma, bandys dažytis mirksiukas.gif
žiūrėsim, ką pasakys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2007 06 17, 23:30)
aš plikiau su kava .O pieną iki virimo pakaitint?
šukas reik retesnes nusipirkt  thumbup.gif


taip, iki virimo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Turiu garbanotus plaukus, kurie iš prigimties yra sausi. Prieš kurį laiką buvau nusidažiusi šviesiomis sruogelėmis, tačiau dabar juos nudažė kažkokiais augaliniais dažais (bent taip sakė kirpėja). Bet plaukai atrodo dar sausesni nei buvo ir ankstesnės gelbėjimo priemonės (aliejukas Alfa parf, nenuskalaujams kondicionierius) nuo sausumo nepadeda.
Ar galėčiau aš nusidažyti chna arba basma? Galbūt bent tada plaukus kažkiek išgelbėčiau?
Atsakyti