Įkraunama...
Įkraunama...

Kai streikuoja širdelė

QUOTE(Ruta1992 @ 2009 12 17, 14:56)
Sause,o gali tik dėl nervų trūkčiot raumenys?Nes man būna lyg trūkčiojimas,pulsavimas raumenyse (kaip tikas būna po akimi) taip man būna šlaunies,rankos,sėdmens raumenyje lyg konvulsijos būtų.Taip neįtin smarkiai pulsuoja-trūkčioja,bet nemaloniai.Šiaip birželį buvo atlikti elektrolitų,magnio tyrimai.Viskas normos ribose,tik chloro buvo ant viršutinės ribos.Magnio nors ir tyrimai rodė,kad užtenka,bet dar papildomai gėriau apie 2-3 sav. Diasporal ir dar apie 1-2 mėn. Magerot,nes turiu truputėlį širdies problemų...


Man atrodo, kad gali, man dažnai būna akies voko trūkčiojimas ir kojose kartais jaučiu tai gydytoja sakė, kad tai nerviniu pagrindu. Reikės ir man magnio pagert.
Atsakyti
QUOTE(sausė @ 2009 12 17, 15:02)
Man atrodo, kad gali, man dažnai būna akies voko trūkčiojimas ir kojose kartais jaučiu tai gydytoja sakė, kad tai nerviniu pagrindu. Reikės ir man magnio pagert.

Aha doh.gif Man irgi matyt reiks...Nes šiaip pas mane PA yra,tai čia gal iš tikrųjų nerviniu pagrindu g.gif Šiaip nekreipčiau dėmesio,bet nervina,ypač kai po akim labai pastebimai trūkčioja.Rodos imsi ir duobsi sau į akį hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 12 17, 14:44)
O gal zinot kokia ca norma?man pamenu ca buvo 2,36. Bet man per mms net spaudimas pakyla,vistiek yra itaka kazkokia,nes taip per jas silpna kad atrodo sirdis vos beplaka


Bendro Ca norma 2,2-2,7. O spaudimas ir pakyla ir krenta per mms čia jau kaip kurioms.

Papildyta:
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 12 17, 15:05)
Aha  doh.gif  Man irgi matyt reiks...Nes šiaip pas mane PA yra,tai čia gal iš tikrųjų nerviniu pagrindu  g.gif  Šiaip nekreipčiau dėmesio,bet nervina,ypač kai po akim labai pastebimai trūkčioja.Rodos imsi ir duobsi sau į akį hihihi.gif



Na mes kaip ir panašios drinks_cheers.gif , man ir taip būna. Aš sergu depresija tai žinau tą jausmą 4u.gif
Atsakyti
tai ko gero man kalcio žiauriai per mažai( bet kažin kodėl laboratorijoje nieko nesakė?), ačiū kad taip apšviečiat, pasijaučiau tikrai labai pagerbta už jūsų nuomones. Reiks pagert kalcio, magnio. aš taip pogi sergu PA, nerimu, o dar skydliaukės nebeturiu, tai ir visų mikroelementų trūksta.
Atsakyti
QUOTE(sausė @ 2009 12 17, 15:21)
Bendro Ca norma  2,2-2,7. O spaudimas ir pakyla ir krenta per mms čia jau kaip kurioms.

Papildyta:
Na mes kaip ir panašios drinks_cheers.gif , man ir taip būna. Aš sergu depresija tai žinau tą jausmą 4u.gif

Man tai tik šiaip,kartais užeina depesucha lotuliukas.gif Vos ne neurologė norėjo užkabint depresiją,o BP gydytoja tik pasijuokė,nes su BP mes pajuokaut mėgstam,tai kažkaip pas ją visad nuotaika tokia linksma..tai ji gūžteli pečiais,nusijuokia ir nesupranta prie ko ta depresija lotuliukas.gif Tiesą pasakius...aš nė pati neįsivaizduoju prie ko čia man tą depresiją bando paišyt. g.gif Nes šiaip esu optimistiška realistė lotuliukas.gif Ir pastaruoju metu išmokau daugiau nusispjaut ant skausmo savo ar savijautos blogos....nes seniau gal daugiau pergyvenau,nenorėdavau vaistų viršyti dozės,o dabar apsipratau kažkaip ir nelabai kreipiu dėmesį į tas tikslias vaistų dozes ir geriu tiek,kiek man reikia,kad būtų gera savijauta.Tai kai apsispakajinau PA retai bebūna,o Lexotanilį,kurį naudodavau PA metu,dabar naudoju pulsui mažint,nes labai užkyla,tai visai padeda thumbup.gif O klausyk,kaip chloro pamažint kiekį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 12 17, 15:30)
Man tai tik šiaip,kartais užeina depesucha  lotuliukas.gif  Vos ne neurologė norėjo užkabint depresiją,o BP gydytoja tik pasijuokė,nes su BP mes pajuokaut mėgstam,tai kažkaip pas ją visad nuotaika tokia linksma..tai ji gūžteli pečiais,nusijuokia ir nesupranta prie ko ta depresija  lotuliukas.gif  Tiesą pasakius...aš nė pati neįsivaizduoju prie ko čia man tą depresiją bando paišyt. g.gif  Nes šiaip esu optimistiška realistė lotuliukas.gif  Ir pastaruoju metu išmokau daugiau nusispjaut ant skausmo savo ar savijautos blogos....nes seniau gal daugiau pergyvenau,nenorėdavau vaistų viršyti dozės,o dabar apsipratau kažkaip ir nelabai kreipiu dėmesį į tas tikslias vaistų dozes ir geriu tiek,kiek man reikia,kad būtų gera savijauta.Tai kai apsispakajinau PA retai bebūna,o Lexotanilį,kurį naudodavau PA metu,dabar naudoju pulsui mažint,nes labai užkyla,tai visai padeda  thumbup.gif  O klausyk,kaip chloro pamažint kiekį? g.gif


g.gif O čia reikia pagalvoti. Mažiau chloruoto vandens gerti lotuliukas.gif . Bet jei rimtai tai pasidomėsiu, kažkaip niekada toks dalykas neužkliuvo.
Atsakyti
Patarkit ir man biggrin.gif

As irgi tokia moteriske nervuota ,bet geriu tik valerijona .Siaip su nugara vargstu ir dabar buvo paumejimas tai siokius tokius vaistus vartojau,bet kad taip suimtu kairej pusej sirdi ,na nebuna .sako nuo nugaros ,bet jau per tiek metu pazistu nugaros skausmus ,o cia atrodo sirdis gniauztuose ,pulsas baladoja ,na netiek ir daug apie 95,bet toks jausmas kad issoks .Ir tas spaudimo jausmas kazkoks nekoks.tarsi norisi paimt ir kaip nors atlaisvint .

Ar cia sirdis? Dekui
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 12 17, 16:30)
O klausyk,kaip chloro pamažint kiekį? g.gif

daugiau prakaituoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sausė @ 2009 12 17, 15:49)
g.gif O čia reikia pagalvoti. Mažiau chloruoto vandens gerti lotuliukas.gif . Bet jei rimtai tai pasidomėsiu, kažkaip niekada toks dalykas neužkliuvo.

Tai gydytoja iš manęs pažvengė ir irgi liepė mažiau plaukiojant baseine chloruoto vandens gert hihihi.gif sako: -O ko nori? doh.gif lotuliukas.gif Per tiek metų jaučiu jau visą baseiną matyt esi chloruoto vandens išgėrus doh.gif
Nu,nu...kaip čia tą paveldėjimą pakeist? doh.gif Iš tėčio paveldėjau tai,kad prakaituoja tik veidas,kaklas ir galva ir tik LABAI intensyviai sportuojant arba vasarą per didelius karščius.. doh.gif Vasaros nėra,sportuot TAIP intensyviai negaliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(xxx37 @ 2009 12 17, 17:01)
Patarkit ir man  biggrin.gif

As irgi tokia moteriske nervuota ,bet geriu tik valerijona .Siaip su nugara vargstu ir dabar buvo paumejimas tai siokius tokius vaistus vartojau,bet kad taip suimtu kairej pusej sirdi ,na nebuna .sako nuo nugaros ,bet jau per tiek metu pazistu nugaros skausmus ,o cia atrodo sirdis gniauztuose ,pulsas baladoja ,na netiek ir daug apie 95,bet toks jausmas kad issoks .Ir tas spaudimo jausmas kazkoks nekoks.tarsi norisi paimt ir kaip nors atlaisvint .

Ar cia sirdis? Dekui


Na kaip čia pasakius negrynai nuo nugaros, bet jei turit kažkokių ar tai stuburo problemų, ar kokių ataugų, būna ir nervų uždegimai, kurie persiduoda į krūtinę. Apsilankykit pas šeimos gydytoją ar kardiologą ištirs ir bus aišku.
Atsakyti
Sveikos,

Paskutines zinios is tecio, kad kol kas isleidzia namo sventems su ligonines rezimu. o sausio 7 darys operacija. neprisimenu gerai pavardes to profesoriaus, bet jis nesiule daryti per sventes, nes tada reiktu kitam gydytojui perduoti ir t.t. tai kol kas zinios geros, nes nebus liudna vienam teciui ligoninej. busim visi seimoj. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(roberta23 @ 2009 12 17, 14:40)
Šiandien pasidariau tyrimukus,
K-4,3
mg-0,88
Na-132
Ca-1,19
kaip manote ar jie normalūs, prie tachikardijos ir nervinių ligų, beveik pastoviai vartoju k, mg, dabar geriu kažkokius Basica miltelius 1x dienoje. ar gali prie tokių tyrimų jaustis rankų bei raumenų drebulys ar traukuliukai, net nežinau kaip įvardinti.

dėl kalcio, kai aš dariausi kalio tyrimą tai man kartu padarė ir kalcį bei natrį, tai kaip suprasti ar jonizuotas ar bendras kalcio tyrimas?
bei kokia yra magnio norma?
o natris tai skysčiai? blush2.gif
Atsakyti