Įkraunama...
Įkraunama...

Kai streikuoja širdelė

QUOTE(lucero @ 2009 12 24, 12:48)
Loram , ar gali taip buti kad per Panikos ataka ar issigandus spaudimas pakyla 145/92 doh.gif  o po desimt min pagulejus jau 114/73... g.gif  tai per pa gali ir infarktas istikt jei taip ?? g.gif



Lucero, negalvok apie jokius infarktus, prašau 4u.gif
Jei širdis sveika, tai joks infarktas neištiks tikrai, net ir pa metu. Pa metu taip tik atrodo, kad vsio, paskutinioji ateina. Bet šiaip gyvensi dar ilgai ir laimingai smile.gif Bent jau per šventes nemąstyk taip baisiai smile.gif
Viskas bus su mumis gerai. Nauji metai gal išties bus laimingesni, sveikesni. Reikia tuo tikėti
Atsakyti
Lucero eik PA temą tau dauguma iš ten esančiu papasakos apie tokius "infarktus" o čia tema apie širdeles bedas biggrin.gif o tu tokiu neturi biggrin.gif

PA tai tk pojūčiai nuo jų nemirštama tikrai , tai tik fantazijos ir tiek .. patikėk sirgau 15 metu sunkia forma žinau ką sakau biggrin.gif

aš laukiu švenčiu kaip išganymo kad tik greičiau jos ateitu ir praeitu tikiuosi pagaliau mb gydytis rimčiau nei kaliu bei magniu pradės.... sad.gif nes baigiu pražilt aš jau ..

Visiems viltingu ramiu ir sveikų švenčių 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 12 24, 11:48)
Loram , ar gali taip buti kad per Panikos ataka ar issigandus spaudimas pakyla 145/92 doh.gif  o po desimt min pagulejus jau 114/73... g.gif  tai per pa gali ir infarktas istikt jei taip ?? g.gif


Pasiskaityk: http://www.paslaptingaliga.lt/ ten kairej visas nuorodas perskaityk, kur apie PA pasisako gydytojas. Mane tikrai nuramino - logiskai ir aiskiai isdestytos visos infarkto, insulto, ir t.t. (ko mes linke prigalvot) galimybes ir tikimybes thumbup.gif
Atsakyti
PA tai tk pojūčiai nuo jų nemirštama tikrai , tai tik fantazijos ir tiek .. patikėk sirgau 15 metu sunkia forma žinau ką sakau


Tai kaip pavyko išgytii
Atsakyti
nu bet man ir fiziskai juk pakyla tas spaudimas per pa , matavau, o juk pakiles jis kenkia sirdutei ar ne taip ? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 12 25, 10:55)
nu bet man ir fiziskai juk pakyla tas spaudimas per pa , matavau, o juk pakiles jis kenkia sirdutei ar ne taip ? wink.gif


Gero sekso metu spaudimas pakyla zymiai daugiau nei PA metu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 12 24, 11:48)
Loram , ar gali taip buti kad per Panikos ataka ar issigandus spaudimas pakyla 145/92 doh.gif  o po desimt min pagulejus jau 114/73... g.gif  tai per pa gali ir infarktas istikt jei taip ?? g.gif

Per PA mano spaudimas gerokai už Jūsų didesnis būna.Retai šiaip matuojuosi,nes aparato neturiu,bet kažkada kai matavaus tai buvo kokie....mhm..gerai nebepamenu,bet maždaug 175/110 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(roberta23 @ 2009 12 25, 10:48)
Tai kaip pavyko išgytii

čia temą ne apie tai 4u.gif
Atsakyti
Na sveikutes.
Sveikatytes ir vilties visoms ir visiems ateinanciais metais 4u.gif

Gal kas zinote apie KMU profesoriu Juoza Sakalauska? Mama klausia kiek siam gydytojui reiktu atsidekoti uz operacija mano teciui: ims kraujagysle ir kojos ir des prie sirdeles. Nuspresnde vis del to ji duoti pries operacija. Taip jai paciai ramiau. O be to sake girdejo kad jis "ima". ax.gif
Atsakyti
Sveiki sulauke Naujuju metu, ir sugryze i ta pacia tema.As jau ne karta lankiausi sioje temoje, kaip ir pas kardiologus, sirdele permusineja jau antri metai o niekas nieko neranda sad.gif Kuo toliau permusimai stipreja ir dazneja, geriu ir raminancius ir betaloczoc bet...
Pries Kaledas buvau jau rimtoj panikoj, sirdis pradejo permusinet kas 2-3 duziai , per minute suskaiciuodavau apie 10 permusimu, bet po kokiu 10 min susitvarke .
Kazkur skaiciau kad permusimus gali issaukti refliuksas tad noreciau paklasuti ar tai gali but tiesa? , nes po valgio permusimai stipreja ir dazneja, nes pradeda skaudeti stemple sad.gif
Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2010 01 03, 18:24)
Sveiki sulauke Naujuju metu, ir sugryze i ta pacia tema.As jau ne  karta lankiausi sioje temoje, kaip ir pas kardiologus, sirdele permusineja jau antri metai o niekas nieko neranda sad.gif Kuo toliau permusimai stipreja ir dazneja, geriu ir raminancius ir betaloczoc bet...
Pries Kaledas buvau jau rimtoj panikoj, sirdis pradejo permusinet kas 2-3 duziai , per minute suskaiciuodavau apie 10 permusimu, bet po kokiu 10 min susitvarke .
Kazkur skaiciau kad permusimus gali issaukti refliuksas tad noreciau paklasuti ar tai gali but tiesa? , nes po valgio permusimai stipreja ir dazneja, nes pradeda skaudeti stemple sad.gif

Gali, mano sesers vyrui išoperavo refliuksą- dabar viskas gerai.
Atsakyti
Atsiprasau, o kaip operuojamas refliuksas? gal kazka sumaiset? nes refliuksas tai kai skrandzio turinio atpilimas i stemple smile.gif
Atsakyti