Įkraunama...
Įkraunama...

Manikiūras vestuvėms 3

Tokie visai romantiški mirksiukas.gif
user posted image

O čia tai rankų puošmena tongue.gif
user posted image

O šitie visai nieko
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natasele: 29 birželio 2007 - 17:17
paskutiniai nieko
Atsakyti
Šitie kokie įdomūs
user posted image
Atsakyti
man tai per daug jau blizguciu privaryta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(natasele @ 2007 06 29, 18:14)

O šitie visai nieko
user posted image


Siandien buvau nagu tvarkytis, tai nulakavo beveik taip pat, tik be tu bruksniuku. Sakau - jau beveik ir vestuvine daile biggrin.gif . Bet kita sav. vis tiek eisiu pasigrazinti daugiau, noriu as kazko grazesnio smile.gif
Atsakyti
nu toj trecioj tai gal ir nieko manikiuras, nu bet rankos tai senos bobos ir dar oranzavos doh.gif lotuliukas.gif

as gal visai ir noreciau tokio prancuzisko su tais blizguciais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saleen: 29 birželio 2007 - 20:17
QUOTE(gala @ 2007 06 29, 19:45)
man tai per daug jau blizguciu privaryta  ax.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(erikkute @ 2007 06 29, 21:15)
Siandien buvau nagu tvarkytis, tai nulakavo beveik taip pat, tik be tu bruksniuku. Sakau - jau beveik ir vestuvine daile biggrin.gif . Bet kita sav. vis tiek eisiu pasigrazinti daugiau, noriu as kazko grazesnio  smile.gif

grazus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikkute @ 2007 06 29, 21:15)
Siandien buvau nagu tvarkytis, tai nulakavo beveik taip pat, tik be tu bruksniuku. Sakau - jau beveik ir vestuvine daile biggrin.gif . Bet kita sav. vis tiek eisiu pasigrazinti daugiau, noriu as kazko grazesnio  smile.gif

Tai gražiai dabar nagučiai atrodo
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif As niekaip neapsisprendziu kokios formo nagucius man vestuvems pasidaryti g.gif Nesioju ir bukus ir smailius. Niekaip neapsisprendziu kaip pasidaryti per vestuves... o kokia bus jusu forma?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dija24: 30 birželio 2007 - 18:03
man kadangu smailus negrazu, tai pas mane tik buki bus ax.gif
Atsakyti
as dbr prisiuaginau nagiukus, tai jie ne grieztai kvadratiniai, o apvalaini. ir man grazu. o smailus man nepatogus butu, jauciu.. g.gif mano nuomone, vestuvems graziu buki thumbup.gif
Atsakyti