Įkraunama...
Įkraunama...

Informacija apie kėbulo remonto darbus

Sveikos, ar ka nors girdejote apie auksaranki meistra Vilniuje, kuris nestipriai ilenktas masinas istiesina be dazymo ir spakliavimo? Bendradarbe dave vizitine, sako neseniai pradejo tuo uzsiimti. Gal girdejote kokiu atsiliepimu? Mano masina taip pat siek tiek ilenkta, ivaziavo kazkoks senukas uzsiziopsojes, bet del tokio mazo ilenkimo tikrai nenoriu visu dureliu dazyti, taigi susidomejau tuo budu istiesinti dureles be dazymo. Ar girdejot ka nors apie tai? Nesiryztu kol kas vaziuoti, nors bendradarbei tai ilenkta sparna islygino be priekaistu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvile_ @ 2007 02 08, 20:07)
Sveikos, ar ka nors girdejote apie auksaranki meistra Vilniuje, kuris nestipriai ilenktas masinas istiesina be dazymo ir spakliavimo? Bendradarbe dave vizitine, sako neseniai pradejo tuo uzsiimti. Gal girdejote kokiu atsiliepimu? Mano masina taip pat siek tiek ilenkta, ivaziavo kazkoks senukas uzsiziopsojes, bet del tokio mazo ilenkimo tikrai nenoriu visu dureliu dazyti, taigi susidomejau tuo budu istiesinti dureles be dazymo. Ar girdejot ka nors apie tai? Nesiryztu kol kas vaziuoti, nors bendradarbei tai ilenkta sparna islygino be priekaistu  ax.gif

O labai tu cia sudominai. Gal gali parasyti kur cia taip daro?
Atsakyti
Akvile, o gal tas auksarankis netyčia ir stipriai sulankstytas mašinas gali ištiesinti? Gal kontaktukus galėčiau gauti (į AŽ)?
Atsakyti
truputi ne i tema blush2.gif bet gal zinot kas galetu gerai padazyti masina jau istiesinta, turim pazystama kuris mums istiesino masinos sparna bet dazai nuejo jis ja paspakliavo nupoliravo bet va reiketu padazyti g.gif
Atsakyti
Parasiau merginoms kontaktus:) sekmes, labai lauksiu ispudziu:)
Atsakyti
4u.gif dekui uz kontaktus mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ka, mano masiniuko dureles pataisytos !!
pabandysiu pasirodyti
Atsakyti
bandau dar karta

user posted image


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 04 01, 20:47)
Oooo jooooo - aš su photoshopu dar ne taip mašinikę patiuninguočiau.

QUOTE
Nėra ko spręsti iš nuotraukos... Nuotraukoje ir kreivarankio-šūdarankio meistro darbas gali gražiai atrodyti bigsmile.gif


na vyrai, kokiam kaime gyvenat,kad nezinot apie tokius dalykus? doh.gif lotuliukas.gif taigi cia jau seniai dirba toki auksarankiai.ir labai populiarus taisymas,jei yra ilenkimas be dazu pazeidimo,tai istaiso kad net nerasi kur buvo ilenkta.aisku tai kainuoja,bet uztat nereikia
spakliuoti ir dazyti. tongue.gif
Atsakyti
Akvile,gerai padarei,veliau nei spakliai skilines ar spalva skirsis.gerai kad vyrus apsvietei,o tai Palemonas ir toliau butu su photoshopu savo masinike tiesines. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .
Vytautai,jei tu is tokio artumo nufotografuotoj nuotraukoj dar nematai, tai gal akiniu reikia. blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
nu merginos thumbup.gif as kazkaip patingejau gincytis su tais vyrais smile.gif dabar tikrai man nereikejo dazyti, laukti pas meistrus prie spakliavimo eiles ir t.t., be to, galesiu sakyt kad mano masina nedauzta smile.gif nemazas pliusas. ir kainavo beje maziau negu man suskaiciavo visos detales remonta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana& @ 2007 04 05, 02:26)
Akvile,gerai padarei,veliau nei spakliai skilines ar spalva skirsis.gerai kad vyrus apsvietei,o tai Palemonas ir toliau butu su photoshopu savo masinike tiesines.  lotuliukas.gif   lotuliukas.gif   lotuliukas.gif  .
Vytautai,jei tu is tokio artumo nufotografuotoj nuotraukoj dar nematai, tai gal akiniu reikia.   blink.gif   biggrin.gif

Moterytės moterytės smile.gif Ką čia besiginčysi, jūs juk viską žinot.
O realybė šiek tiek kitokia. Esant įlenkimui -- sutrūkinėja dažai/lakas (plika akimi dažniausiai nesimato). Ir korozija laikui bėgant daro savo smile.gif
Be to, dėl nuotraukos -- na neįmanoma nieko doro per ją pamatyti. Akis yra 100 kart geriau šiuo atveju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vytautas :): 16 balandžio 2007 - 16:41