Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų konkurso temų pasiūlymai

QUOTE(Rasma @ 2005 02 02, 10:26)
Lyg ir nebuvo tokio siūlymo : hm Fotokonkuras pirmojo dantuko tema blush2.gif pvz. "Žiūrėk, kas išdygo"..Aš esu mačiusi be galo daug gražių foto pas drauges, kai vaikiukas šypsosi, o burnytėje išdidžiai puikuojasi 1 - 2 dantukai biggrin.gif Tos nuotraukos linksmos, žavios ir dažana mama galėtų tokia foto pasigirti smile.gif



As ir uz dantuku konkursa thumbup.gif

Grimasu konkurselis butu thumbup.gif ,labai daznai tokias grimasas ismeta vaikai ,kad mirk is juoko biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš dar galvojau apie konkurso temas ir sumąsčiaum, kad reiktų konkursėlio vyresnių vaikiukų mamytėms, jos gi irgi turi kuo didžiuotis, pvz. kokio konkurso "aš jau pirmokas!" rolleyes.gif Konkursų kūdikėlių mamoms daug, bet juk ir vėliau mamos norėtų galbūt savo vaikiukus parodyti smile.gif
Atsakyti
Siulau temas "Pirmoji sypsena", "Kas tu toks?" (butu prie mimiku), "Mano pirmoji kose", "Mes visi kartu" (su tevais ar vienu ju, jei augina tik mama/tetis), "Mano Mociute", "Mano mylimiausias zaislas", vasarai - "Jura, jura...", vyresniems - "Kol mama nemato..." ir t.t.

Galima surengti ir juokingiausios foto konkursa, tik nesugalvoju pavadinimo, nes situacijos gali buti labai skirtingos.

Ateinanciai Vasario 16-osios dienai galima surengti konkursa "Myliu Lietuva" lithuania.gif Teks mamytems padirbeti soske.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltic*girl: 03 vasario 2005 - 06:21
4u.gif Aš manau, kad reiktų kokių nors konkursų ir tėčiams. Kad ir pvz.: tėtis žvejoja, tėtis su savo lėliais ir t.t.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
O as labiausiai uz konkursa "Saldus gardus ....MIEGELIS" dry.gif
Ziemos pabaigai tiktu ir koks nors "Kur pazvelgsi,visur balta..."----cia galetu buti uzfiksuotos linksmos ir netiketos akimirkos --slides,sniego seniai besmegeniai ir raudoni vaiku skruostukai... megalol.gif
Atsakyti
O tai kada bus temos ir bus galima uz jas balsuoti? Cia jau tiek fainu pasiulymu, kad tik reik pradet rinkt temas ir skelbt fotokonkursus. thumbup.gif
Atsakyti
Turiu kelias minteles ax.gif
Pastebejau, kad dauguma konkursu visgi orientuoti i tam tikras zmoniu grupes. Valentino dienai dvi sirdeles puses tik susituokusiems, kiti fotokonkursai susije su vaikais. Na zinau dar vyksta kelioniu fotoreportazu konkursas.....

Noreciau pasiulyti kazka neutralaus, pvz Sustok akimirka zavinga arba Sustinges gamtos laselis cia butu galima siusti kokia grazia nuotraukyte, nuostabia akimirka, kuri galetu kartotis nors ir kasdien wub.gif tiesiog kazka silto ir grazaus, nesvarbu ar tai medis, ar gele, ar vaikas, ar masina.....

as neturiu vaiku tai nelabai galiu ka siusti, kituose fotokonkursuose nenoriu viesumo, bet turiu daug graziu foto is kitos sferos , kurias noreciau parodyti thumbup.gif

tiek pastebejimu ir minciu ax.gif
Atsakyti
AS siulau tema " kokie mes panasus". Na, brolis su sese, vaikutis su mama, mociute teveliu. Na, kad matytusi aiskus panasumas vienas i kita.
Atsakyti
oi, sorry, pasirodo pasisavinau svetima ideja daryti fotokonkursa " kokie mes panasus":)- toks pasiulymas jau buvo. ne... bet tikrai idomu butu
Atsakyti
Visos temos neperskaiciau, gal jau kas siule... Noreciau pasiulyti konkursa "Kai uzklumpa miegelis" Kur ir kaip vaikai uzmiega, kokiose nors netikeciausiose vietose ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 02 07, 09:37)
O tai kada bus temos ir bus galima uz jas balsuoti? Cia jau tiek fainu pasiulymu, kad tik reik pradet rinkt temas ir skelbt fotokonkursus. thumbup.gif

truputuką kantrybės mirksiukas.gif sulaukėm apie 30 idėjų! Ačiū smile.gif
Dabar reik jas kiek susistemint.
O tada jau balsuosim drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kuo daugiau konkursų tuo smagiau. thumbup.gif rolleyes.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti