Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų konkurso temų pasiūlymai

o as noreciau pasiulyti tema"mano krikstynos" foto gali buti daytos ir pries 2 dieneles ir pries daaaug metu. taip konkurse gales dalyvauti visos praktiskai forumietes smile.gif
Atsakyti
o as siulyciau gal maudyniu konkursa, kaip vaikuciai megsta maudytis, nes mes pvz. dar nesikrikstyjome, tai dalyvauti negaletume, manau ir daugiau tokiu yra
Atsakyti
QUOTE(s.saulute @ 2005 02 19, 15:19)
o as siulyciau gal maudyniu konkursa, kaip vaikuciai megsta maudytis, nes mes pvz. dar nesikrikstyjome, tai dalyvauti negaletume, manau ir daugiau tokiu yra

saulut, su konkursu visiem neitiksi...kaip kazkas minejo-yra nesituokusiu, neturinciu 2.gif dar kitos,budamos nestuke.gif nesidare foto. taip,kad priimti vieninga sprendima,kur galetu dalyvauti visos visuteles-be sansu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2005 02 19, 15:59)
saulut, su konkursu visiem neitiksi...kaip kazkas minejo-yra nesituokusiu, neturinciu  2.gif  dar kitos,budamos  nestuke.gif  nesidare foto. taip,kad priimti vieninga sprendima,kur galetu dalyvauti visos visuteles-be sansu tongue.gif

na su tuo tai as sutinku, todel turetu buti daugiau konkursu ir ivairiom temom, kad visos galetu save parodyti biggrin.gif photo.gif
Atsakyti
geras..o as siulyciau "kaip mamyte as grazi, kaip tevelis - auksarankis" blush2.gif - t.y.kai musu grazuoles susidomi kosmetika, o gudruoliai - technika...arba atvirksciai..arba siaip kaip nors panaisiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2005 02 19, 15:59)
taip,kad priimti vieninga sprendima,kur galetu dalyvauti visos visuteles-be sansu tongue.gif


Yr, yr šansų. Pvz mamų/nemamų konkursas "Veidrodėli, veidrodėli, pasakyk, kas pasaulyje gražiausia" tongue.gif
Užlužtumėt nuo konkursančių biggrin.gif
Atsakyti
Vija ir tada liktu nuskriaustu, tu kurios sakys "As nefotogieniska"
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2005 02 21, 16:33)

Užlužtumėt nuo konkursančių  biggrin.gif



ir nuo komentarų taip pat laugh.gif
Atsakyti
Is triju pasiulytu pasirinkau "Mano vaikystes" foto, nors ir suprantu, kad skanuotu , juodai- baltu (o tokia buvo musu vaikyste) foto kokybe ir nebus labai viliojanti. Ateiciai noriu pasiulyti gal kazka su isdaigomis:
As- didziausias isdaigininkas arba
Mano didziausia isdaiga arba
Tai bent vaizdialis....

Dar labai patinka konkursai, kurie nera apibrezti konkreciai: pietus, maudo, miega, o yra skirti fantazijai ir juose dalyvauja ivairiausiu temu foto. Na, ka cia "ant smugio" sugalvojus? doh.gif Na. pvz:
"Tai bent foto..."
"Abra kadabra..."
Atsakyti
As irgi palaikau maudyniu ir miegelio temas.
Ir pritariu, kad reikia konkurso nestukems 4u.gif
Atsakyti
temų gali būti įvairių smile.gif ir siaurų ir platesnių... ir nereiktų jau čia taip kažkam nervintis, kad negali dalyvauti...aš vat irgi daug kur negaliu, nes neturiu skenerio arba išvis fotkių į kažkokią temą... o šiaip įvairių gali būti konkursų ...

pvz. vaiko ir gyvūno draugystė,

mano peizažas..-juk yra tokių kam patinka fotkinti ne tik žmones... o lietuva tokia graži... ax.gif

mano rankų darbo idėja interjerui... ax.gif

anūkai ir seneliai...

aš mamos ar tėčio padėjėjas...

artėja velykos-galima ruošti gražiausių kiaušinių fotokonkursą biggrin.gif tongue.gif

tiesiog yra daugybė temų-vienose galbūt galės sudalyvauti mažesnis kiekis žmonių, kituose didesnis.
Atsakyti
Kas turi naminiu gyvunu, gali dalyvauti konkurse "as ir mano augintinis"
Atsakyti