Įkraunama...
Įkraunama...

Asmeninis treneris

Gal kas turėjot asmeninių treniruočių pas Apelsine Studlente Klaipėdoje dirbančia trenerė Zita? Kokie būtų atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2013 08 08, 20:33)
butinai mirksiukas.gif laukiu dabar programos 4u.gif

Ar atsiliepimai bus ? ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir mane domintų atsiliepimai
Atsakyti
Tikrai lengviau prisiversti, kai susitari su asmeniniu treneriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2013 10 02, 14:16)
Ar atsiliepimai bus ?  ax.gif  mirksiukas.gif

na net nzn ka parasyti g.gif
meniu ikyri nes valgai 12 sav ta paty maista biggrin.gif nors cia visu dietu tokia esme 4u.gif fizinis kruvis man aptiko,kunas tikrai tvirteja,stangreja. man kg krito sunkei,bet tokia amno dalia,nesitikejau nieko. norejau tik sustrangrinti kuna.pavyko thumbup.gif mesti turiu ka dar tikrai,sveriu nemazai.
nei uz nei pries si trenery neesu. nzn ka atsakyti kai neturiu ka lyginti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2013 10 27, 22:38)
na net nzn ka parasyti g.gif
meniu ikyri nes valgai 12 sav ta paty maista biggrin.gif nors cia visu dietu tokia esme 4u.gif fizinis kruvis man aptiko,kunas tikrai tvirteja,stangreja. man kg krito sunkei,bet tokia amno dalia,nesitikejau nieko. norejau tik sustrangrinti kuna.pavyko thumbup.gif mesti turiu ka dar tikrai,sveriu nemazai.
nei uz nei pries si trenery neesu. nzn ka atsakyti kai neturiu ka lyginti g.gif

Sakyk o tu internetu bendravai ar gyvai susitikote ir sudare programa? O maista tau grieztai surase ka valgyt? ax.gif
Atsakyti
Ar visa laika imate asmeninis treniruotes ar tik pradziai?
Atsakyti
QUOTE(li-li @ 2013 11 05, 19:32)
Ar visa laika imate asmeninis treniruotes ar tik pradziai?

Žiūrint ko sieki. Jei sportuoji dėl savęs, tai bent pradžiai išmokti pratimus pasisamdyk, o vėliau programą kad sudarytų ir paaiškintų jei kas naujo ir negirdėto bus. Jei ruošies pvz kokioms varžyboms, tai geriau būtų turėti trenerį nuolat šalia savęs, nes privers daryt ko pati nedarytum ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Fifux'e @ 2013 10 27, 21:38)
na net nzn ka parasyti g.gif
meniu ikyri nes valgai 12 sav ta paty maista biggrin.gif nors cia visu dietu tokia esme 4u.gif fizinis kruvis man aptiko,kunas tikrai tvirteja,stangreja. man kg krito sunkei,bet tokia amno dalia,nesitikejau nieko. norejau tik sustrangrinti kuna.pavyko thumbup.gif mesti turiu ka dar tikrai,sveriu nemazai.
nei uz nei pries si trenery neesu. nzn ka atsakyti kai neturiu ka lyginti g.gif

Sveikai metant svorį per mėnesį nenukris daugiau kaip 1-2kg, bet tada ateity jis ir nesugrįš jei bent kiek prisižiūrėsit. Dėl mitybos, taigi turi būti kažkas kaip paįvairinti smile.gif kitokios daržovės, kitokie vaisiai, kitokia mėsa. Aš mitybą derinu nuo balandžio mėnesio, būna nuklydimų kai noriu, o kitom dienom vėl tvarkingai maitinuosi ir kažkaip sunkumų nesukelia, nes kad ir tam siauram racione yra ko rinktis smile.gif
Atsakyti
O kaip su tuo treneriu tarėtės? Per emailą? Reikėjo nuotraukas siųsti, apimtis? Ir kaip paskui pagal tą programą sportuoti, jei išvis su treniruokliais nėra patirties, prašyti salėje budinčio trenerio instruktažo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2013 11 08, 19:15)
O kaip su tuo treneriu tarėtės? Per emailą? Reikėjo nuotraukas siųsti, apimtis? Ir kaip paskui pagal tą programą sportuoti, jei išvis su treniruokliais nėra patirties, prašyti salėje budinčio trenerio instruktažo  g.gif

Jis dirba ten kur maniškis seniau 8 metus sportavo, tai rekomendavo man šį trenerį kai užsimaniau rimtesnės programos, tai per FB sukontaktavom. Kadangi ir aš pas jį buvau apsilankius pasportuot šiaip, tai atsiminė mane, būtent iš manęs nereikalavo nei apimčių nei nuotraukos. Čia galbūt aktualiau kas stambesnės yra, kad žinoti į kurias vietas koncentruotis daugiau smile.gif aš tik labai nuosekliai išvardinau ko noriu. Ir vis susitikdavom karts nuo karto kai būdavau Kaune, vis pašnekėdavau ko dabar norėsiu, tai ir programą sudarydavo atitinkamą smile.gif paskutinė programa superinė buvo, gaila išsportavau gal tik 2 savaites, o tai po to pas daktarus apsilankiau ir pasakė, kad disbalansas raumenų šioks toks lyginant presą su nugara (nugara stipresnė, nieko nuostabaus, nes aš muzikantė, sėdžiu pasitempus daug valandų, apkrova milžiniška), kojos sakė kaip pas ambalą (na nesistebiu, leg pressą su 100kg kočiojau... biggrin.gif ), tai žodžiu liepė apleist visa tai, stengiuos tik neprarast formos... Kartą ant savaitės štangą paspaudau, rankom, pečiams dirbu, ir porą pratimų kojoms leidžiami, o daugiau tempimai tempimai... dar kardio truputį... Žodžiu nekažką, už tai bent patirtim su kitom pasidalinu biggrin.gif kas dėl neišmanymo salėje, tai būna vienur dirba normalūs treneriai ir paaiškina be jokių didesnių parkių, o kitur tik už pinigus, dar kitur ir tų pinigų neverta mokėt, nes treneriai atsilupę. Aš kadangi ne pirmas mėnuo sportavau kai programą susidarinėjau tai aš tik išsiaiškinau kurie ten pratimai iš aprašytų ir ėjau dirbt smile.gif kažkaip gyvenime man pasisekė, aplink daug normalių sportininkų (ne tų,kurie tik įsivaizduoja tokiais esą biggrin.gif ), tai visad profesionali pagalba buvo ir priežiūra g.gif jei visiškai nesiorientuoji tai arba pagal atsiliepimus susiieškok kas Vilniuj pagelbėtų pagal sudarytą programą, arba pačiam Vilniuje ieškokis trenerio kuris sudarytų ir pravestų keletą treniruočių. Nes kartais kai pažiūri į pradedančiuosius kurie atsisako trenerių pagalbos, tai nuo invalidumo juos 1 žingsnis skiria doh.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif turiu klausimuka, reik pagalbos ar apsimoka eit programa darytis pas sita treneriuka : https://www.facebook...8776563?fref=ts
kaina su sporto ir mitybos planu 500lt smile.gif aisku nemaza bet jei jau atsiliepimai visu tai labai geri smile.gif
Atsakyti
Vau Pumpum , super atrodo pilvo presas ir rankos pas tave smile.gif , kur sportuoji Vilniuj?

As sportuoju impulse, einu tik i vedamas treniruotes, su svarmenimis, esu gan jomis patenkinta, bet rezultatas nelabai matomas ir patingiu gerokai. Lankau metus laiko, bet labai nereguliariai. treniruokliu sale man isvis neizengiama zona, nes ten nezinau ko griebtis, praeinu rata ir maunu lauk. Domiuosi del to asmeninio trenerio konsultacija, programa, ir treniruote kartu su juo. Taciau abejoju del impuls treneriu g.gif kaip daug kas sako duos programa kaip visiems ir tiek. g.gif gal kam teke sudarineti programas ir imti asmenines treniruotes pas siuos trenerius:

Alina Čepurnienė
Eduardas Vaičiulis
Sergej Sokolov
Sergėjus Michailovas

??

As negaliu imti trenerio per atstuma, nes nemoku atlikti pratimu ant treniruokliu taisyklingai. Vis bijau pazeisti nugara, nes pas mane ji nera stiprioji vieta. O kai Pumpum sako, kad paziurejus i kitus, tikrai matyt, kad nuo invalidumo juos skiria tik vienas zingsnis, net kraupu pasidaro,.. Siaip man daug kazko koreguot nereikia, esu liekna, figura gan dekinga, manau saziningai po 3 kart per savaite butu per akis smile.gif

Atsakyti