Įkraunama...
Įkraunama...

Asmeninis treneris

Esu susidarinėjus programą ne pas vieną trenerį, bet dabar mano geriausias asmeninis treneris - kilo.lt biggrin.gif Ir mitybos programa ir treniruočių planas ir nuolatinės konsultacijos. Aišku, naudingiausia tiems, kurie tikrai pasiryžę siekti tikslo. Reikia išmokti neapgaudinėti ir nenuolaidžiauti visų pirma sau. Dar tik dvi savaites, bet galiu pasidžiaugti -2kg
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 01 20, 19:13)
dar turbūt verta pridurti, kad kiekvienas fitneso treneris žino, jog vakare neišnaudoti angliavandeniai kaupiasi tiesiai į pilvą. t.y. vaisiuose esančios fruktozės paprastai vakare nebeišeikvosim, taip kad sėkmingai turėsim barankytę ant pilvo ta proga. tik baltymai vakarienei  smile.gif  na, aš tau sudaryčiau geresnį mitybos planą už 20lt  lotuliukas.gif


Rišau jau su visokiais online "guru" smile.gif bet ačiū biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDeina @ 2014 01 20, 23:07)
Esu susidarinėjus programą ne pas vieną trenerį, bet dabar mano geriausias asmeninis treneris - kilo.lt biggrin.gif Ir mitybos programa ir treniruočių planas ir nuolatinės konsultacijos. Aišku, naudingiausia tiems, kurie tikrai pasiryžę siekti tikslo. Reikia išmokti neapgaudinėti ir nenuolaidžiauti visų pirma sau. Dar tik dvi savaites, bet galiu pasidžiaugti -2kg

per mėnesį sveika numesti 1-2kg
Papildyta:
QUOTE(tacify @ 2014 01 21, 11:35)
Rišau jau su visokiais online "guru" smile.gif bet ačiū biggrin.gif

guru lotuliukas.gif na manau yra ir gerų online trenerių, tik užtaikei ne ten, kur reikėtų. man kažkaip išpūstas burbulas tokie "žvaigdžės" treneriai. už mitybos planą tiek paimt... ką jau ten mandresnio išras, nei iki šiol buvo išrasta už 60lt kitur biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
visos taip aprimusios temoje, o jau pavasaris smile.gif Renkuosi trenerį ir turiu tokius variantus:
Bronius Burneika,
Paulius Ratkevičius,
Remigijus Bimba

Gal kuri galite pakomentuoti apie bet kurį trenerį? Paskaičiau apie Ratkevičių blogą atsiliepimą tad del jo dabar dvejoju...visgi jis turbūt ima didžiausius pinigus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(no-feelings @ 2014 03 07, 21:00)
Sveikos,
visos taip aprimusios temoje, o jau pavasaris smile.gif Renkuosi trenerį ir turiu tokius variantus:
Bronius Burneika,
Paulius Ratkevičius,
Remigijus Bimba

Gal kuri galite pakomentuoti apie bet kurį trenerį? Paskaičiau apie Ratkevičių blogą atsiliepimą tad del jo dabar dvejoju...visgi jis turbūt ima didžiausius pinigus  unsure.gif


sveiki 4u.gif

Susidariau programa pas Remigiju Bimba thumbup.gif sportuoju jau menesi, labai patinka 4u.gif kadangi sportuoju klube kuriame jis dirba, tai nuolat mane pataiso jei netaisyklingai darau pratimus 4u.gif Labai rekomenduoju si treneri 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linute:): 18 kovo 2014 - 14:58
QUOTE(Linute:) @ 2014 03 18, 16:56)
sveiki 4u.gif

Susidariau programa pas Remigiju Bimba  thumbup.gif  sportuoju jau menesi, labai patinka 4u.gif  kadangi sportuoju klube kuriame jis dirba, tai nuolat mane pataiso jei netaisyklingai darau pratimus 4u.gif Labai rekomenduoju si treneri  4u.gif

O kokiam sporto klube jis dirba?
Kaip rezultatai po menesio? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(no-feelings @ 2014 03 07, 21:00)
Sveikos,
visos taip aprimusios temoje, o jau pavasaris smile.gif Renkuosi trenerį ir turiu tokius variantus:
Bronius Burneika,
Paulius Ratkevičius,
Remigijus Bimba

Gal kuri galite pakomentuoti apie bet kurį trenerį? Paskaičiau apie Ratkevičių blogą atsiliepimą tad del jo dabar dvejoju...visgi jis turbūt ima didžiausius pinigus  unsure.gif


Rekomenduoju Remigijų Bimbą, puikus treneris. Su jo sudaryta mitybos programa pagaliau susitvarkiau savo svorį thumbup.gif savijauta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Softe24 @ 2014 04 22, 13:24)
Rekomenduoju Remigijų Bimbą, puikus treneris. Su jo sudaryta mitybos programa pagaliau susitvarkiau savo svorį  thumbup.gif  savijauta  thumbup.gif

kur ir kaip i ji kreiptis, kokiame sporto klube jis dirba?
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2014 04 22, 13:48)
kur ir kaip i ji kreiptis, kokiame sporto klube jis dirba?


http://www.rbimba.lt/
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 04 22, 14:54)

guglint aš irgi moku biggrin.gif bet sporto klubas, kuriame jis dirba, vis tiek nenurodytas.
Atsakyti
QUOTE(tacify @ 2014 01 20, 17:03)
Noriu pasidalinti savo patirtimi bendraujant su asmeniniu treneriu Pauliumi Ratkevičiumi dėl mitybos plano sudarymo.


apiplesimas vidury dienos, uz toki valgiarasti
350 lt paimti schmoll.gif schmoll.gif
pritariu visiems pastebejimams, neprofesionaliai sudarytas mitybos planas, tuo labiau kad vaisiai priskirti vakarui ir dar kaloriju norma toli grazu iki reikiamos, kad sveikai lieknet mano manymu bent jau 1400 kcal butina gauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2014 04 22, 14:04)
guglint aš irgi moku biggrin.gif bet sporto klubas, kuriame jis dirba, vis tiek nenurodytas.


Tai kad ten galima ir surast parasyta, kad Sky Gym Ateities 10 Vilnius 4u.gif
Atsakyti