Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojam įsivaikinti

Aš jau pažymų rinkimo maratone doh.gif Turiu jau apie darbo užmokestį, apie šeimos sudėtį, beveik turiu apie sveikatą thumbup.gif Liko registrų centras smile.gif
Atsakyti
4u.gif

Girdėjau, kad pažymą registrų centre galima užsakyti internetu. Gal tai šiek tiek pagreitintų?
Atsakyti
QUOTE(Pippi @ 2007 06 27, 13:18)
4u.gif

Girdėjau, kad pažymą registrų centre galima užsakyti internetu. Gal tai šiek tiek pagreitintų?


Bandžiau šiandien eiškoti internete to registrų centro, bet radau tik tą, kuris yra Kudirkos g., o man atrodo, kad man reikalinga pažyma iš Bokšto g. g.gif
Pippi, tark žodį, iš kur man tą pažymą imti blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Aš pati pažymą ėmiau Bokšto gatvėje, Kudirkos g. lygtai Vilniaus rajoną aptarnauja. Nors mano sesuo kažkada tai pažymą internetu užsisakė ir viskas gerai ten buvo. Tiesiog nežinau. Gal pabadyk pasiskambinti?
Atsakyti
Pippi, turiu tau dar vieną klausimą. Tu kai pildei prašymą įvaikinimui, tai prašei sveiko vaikelio? O kiek supratau buvo siūlyti ir sveikatos sutrikimų turintys vaikeliai g.gif Tai kaip tada išeina - siūlo visus tavo nurodytą amžių turintys vaikeliai neatsižvelgiant į jų sveikatos būklę ar kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziogutis @ 2007 06 28, 15:47)
Pippi, turiu tau dar vieną klausimą. Tu kai pildei prašymą įvaikinimui, tai prašei sveiko vaikelio? O kiek supratau buvo siūlyti ir sveikatos sutrikimų turintys vaikeliai g.gif Tai kaip tada išeina - siūlo visus tavo nurodytą amžių turintys vaikeliai neatsižvelgiant į jų sveikatos būklę ar kaip g.gif

ne tik i sveikatos bukle neatsizvelgia, bet ir i amziu nelabai... mums didziausia paklaida buvo 2 metukai... t.y. norejom iki 6 men, o siule iki 2 metu ir 6 men
Atsakyti
QUOTE(ramintas @ 2007 06 28, 20:16)
ne tik i sveikatos bukle neatsizvelgia, bet ir i amziu nelabai... mums didziausia paklaida buvo 2 metukai... t.y. norejom iki 6 men, o siule iki 2 metu ir 6 men


Pritariu Ramintai.
Iš kitos pusės - juk "siūlytojai" tik iš popieriaus tuos vaikelius pažįsta, informaciją apie juos jiems pateikia kūdikių ir globos namai. Mano atveju buvo parašyta, kad vaikas sveikas, nors nuvykus susipažinti akivaizdžiai matėsi, kad ne. Kita vertus, informacijoje apie mergytę, kuri vėliau tapo mano dukryte, buvo prirašyta visokių su sveikata ir išsivystymu susijusių bėdų ir bėdelių, tačiau susipažinus intuityviai pajutau, kad tai netiesa. Ir iš tikrųjų - paaiškėjo, kad ji yra absoliučiai sveika ir išsivystymu niekuo neatsilieka nuo bendraamžių.
O dėl siūlomo vaiko amžiaus - man irgi taip pat buvo kaip ir Ramintai. Prašiau vaiko iki 2 metukų, tačiau kažkodėl ėmė ir pasiūlė dvigubai vyresnę mergytę. Ir ką jūs manote? Ši mergytė tapo mano dukryte biggrin.gif. Todėl mano patarimas: kai pasiūlys vaikutį, niekuomet neskubėkit atsisakyti su juo susipažinti (dėl sveikatos ar dėl netinkamo amžiaus), važiuokit, pabendraukit - o gal jis ir yra jums skirtasis?
Atsakyti
QUOTE(Ziogutis @ 2007 06 27, 15:25)
Bandžiau šiandien eiškoti internete to registrų centro, bet radau tik tą, kuris yra Kudirkos g., o man atrodo, kad man reikalinga pažyma iš Bokšto g. g.gif 
Pippi, tark žodį, iš kur man tą pažymą imti blush2.gif  ax.gif


http://www.registrucentras.lt/epas/
Va, cia, atsiemimo vieta yra ir Boksto gatve ir Kudirkos gatve (zemiau ieskok)

As karta buvau uzsisakiusi, net savo sesers vardu, zinodama jos a.k. ir parasiusi pastabuose, kad pazymas atsiims uzsakovo sesuo, t.y. as
Padare puikiausiai, perspejo e-mailu, mokejau vietoje, atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Jelenka @ 2007 06 30, 09:37)
http://www.registrucentras.lt/epas/
Va, cia, atsiemimo vieta yra ir Boksto gatve ir Kudirkos gatve (zemiau ieskok)

As karta buvau uzsisakiusi, net savo sesers vardu, zinodama jos a.k. ir parasiusi pastabuose, kad pazymas atsiims uzsakovo sesuo, t.y. as
Padare puikiausiai, perspejo e-mailu, mokejau vietoje, atrodo.


Ačiū tau, geroji mergaite biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Noreciau pasiteirauti, kaip yra del tos ivaikinimo eiles ar kaip cia issireiksti. Ar imanoma isivaikinti tau patinkanti vaikeli ar tik ta, kuri tau pasiulo, kuriam taip sakant eile ateina is ivaikinimo saraso? Esu kalbejusi su vienu globos namu direktoriumi, kuris buvo labai nemalonus, del vienos mergaites ivaikinimo ir jis pareiske, kad reikia kreiptis i tos apskrities ivaikinimo tarnyba ir tuomet jie pasiulys tai vaikeli pagal sarasa, ta prasme tu pats issirinkti negali. Man tai skamba kazkaip nerealiai. Kaip yra is tikruju?
Atsakyti
Užsisakiau jau pažymą internetu. Dabar atsiimsiu liepos 11d. ir važiuosim rašyti prašymo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sssssss @ 2007 07 02, 12:55)
Noreciau pasiteirauti, kaip yra del tos ivaikinimo eiles ar kaip cia issireiksti.
Kaip yra is tikruju?

Visaip yra - ir "eilė" yra, iš kurios pagal įtėvių pageidavimus siūlomi vaikai; bet yra (ar gali būti) ir lankomas vaikų namuose vaikas, kurį pageidauja įvaikinti kokia nors šeima. Čia priklauso nuo miesto VTAT požiūrio ir nuo vaikų namų vadovybės požiūrio, nes be jų pritarimo ar nuomonės, vaikų į "eilę" nerašo. Tksliau rašo į eilę su komentaru "vaiką nuolatos lanko, pasiima švenčių dienomis X šeima, kuri pageidauja šį vaiką įvaikinti". Ir viskas smile.gif

Bet tikrai nesiūlau proceso pradėti nuo vaikų namų... nebent jau tikrai žinot, kad konkretų vaiką galima bus įvaikinti (aiškus jo statusas). Nes jei statusas neaiškus - bus didelių skausmų tiek vaikui, tiek ir tai šeimai, kuri vaikelio negaus, nes gali paaiškėti priežastys, kurios neleis įvaikinti verysad.gif
Atsakyti