Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojam įsivaikinti

QUOTE(Žoana @ 2007 08 30, 22:44)
Noriu paklausti, ar galima gyvenant santuokoje, įsivaikinti tik vienam sutuoktiniui? Žinau, kad vienai gyvenant, galima įsivaikinti, bet ar tada galima tikėtis mažo kūdikėlio, ar nėra tada vaikučio amžiaus apribojimo?

Bijau, kad ivaikinti negalima vienam is sutuoktiniu. Labai teisingai Vitvita parase, sie klausimai tikrai bus Jums pateikti.
Atsakyti
Ačiū Jums atsakymus.
Taip jau atsitiko, kad savų sulaukti negaliu...iš to kilo begalė šeimyninių sunkumų. Yra kalbu ir apie skyrybas. Tuo metu, kai čia rašiau, buvo mintys, na, tarsi ir pasinaudoti ta galimybe, kad šeimai lygtai ir lengiau gal duotų mažesnį vaikutį įsivaikinti. Vyras lyg ir sutiktų tuo klausimu padėti. Bet supratau, kad reikia galvot tik apie vaikučio gerovę. Globoti nenoriu, noriu iš kart įsivaikint. Ką gi, teks pirmiau šeimyninius reikaliukus sutvarkyt. O taip ilgu laukt, labai norisi pradėt daryt kažką tuo klausimu.
Jis mano mintyse....
Atsakyti
Mes jau rytoj keliaujam į kursus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziogutis @ 2007 09 19, 06:23)
Mes jau rytoj keliaujam į kursus thumbup.gif



sekmes kursuose!! ir naudingos informacijos
Atsakyti
Turiu savo vaikuciu ir vis pagalvoju, kad siame gyvenime reiketu ir kazka gero padaryti. Bet kazin ar sugebeciau myleti... Yra kitaip, kai nera savo vaiku.
Atsakyti
QUOTE(Nemezija @ 2007 10 12, 12:35)
Turiu savo vaikuciu ir vis pagalvoju, kad siame gyvenime reiketu ir kazka gero padaryti. Bet kazin ar sugebeciau myleti... Yra kitaip, kai nera savo vaiku.

Sutinku blush2.gif Tikrai lengviau mylėti priimtą vaikutį, kai meilės nėra su kuo palyginti... Bet įmanoma. wub.gif blush2.gif na, gal ir nėra to nepaaiškinamo ryšio, beprotiškumo, bet meilė tikrai yra, pamiršti, kad ne pati gimdei wub.gif Pas mane šeimoje 2+2 blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Nemezija @ 2007 10 12, 12:35)
Turiu savo vaikuciu ir vis pagalvoju, kad siame gyvenime reiketu ir kazka gero padaryti. Bet kazin ar sugebeciau myleti... Yra kitaip, kai nera savo vaiku.

beje, jei tokie norai kyla, verta pabandyti. Aš irgi abejojau, bet kai pamačiau vaikų namuose savo dukrytę, supratau, kad ji -mano... tik jos sesutė nelabai patiko, bet dabar ir ji m a n o thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena. Mes su vyru taip pat nusprendeme isivaikinti. Buvome Kauno VTAT, uzpildem prasyma. Mums paaiskino, kad dabar nauja tvarka ir kitus dokumentus reiks pateikti veliau. Kol kas liepe laukti kol kazkas ateis pasizvalgyti po musu namus. Praejo daugiau kaip menuo ir jokios zinios is VTAT. Kaip jums atrodo, ar cia normalu ar jau reikia kazka patiems daryti?
Atsakyti
Kitais metais ištikro viskas keičiasi ,šeip įeik į www.ivaikinimas.lt ten valstybinis įvaikinimo saitas , ten galėsi valstybės atsovams užduoti klausimus.
Atsakyti
QUOTE(Ziogutis @ 2007 09 19, 07:23)
Mes jau rytoj keliaujam į kursus thumbup.gif

kaip Jums dabar sekasi? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*sanel* @ 2008 01 25, 15:30)
kaip Jums dabar sekasi? g.gif  bigsmile.gif


kiek matosi pagal liniuotę, tai ziogutis laukiasi wub.gif
Atsakyti
rutadudo, jei tik nusprendėt, tai ir pirmyn. Reikia tuos biurokratus vis pajudinti, priminti apie save, bent paskambinti, taip parodysite savo apsisprendimo tvirtumą. Šiuo klausimu turiu patirties, nes turime dukrytę iš vaikų namų.
Atsakyti
Sveikos visos, kurios skaitysite. Šitų skyrelių skaitymas paskutiniu metu tapo vos ne kasdieniu mano ritualu. Vis skaitau ir vėl iš naujo, gal dar ką rasiu.
Mes su vyru tvirtai nusprendėme įsivaikinti vaikutį, ryt einame pas šeimos gydytoją pradėti medicininį (tikiuosi, kuo trumpesnį) maratoną. Dėl kitų dokumentų- kaip ir viską turim. Na, iš darbo apie pajamas dar ne, bet čia pusdienio reikalas.
Ir vis tiek širdelė dreba. Prisiskaičiusi Jūsų jau, atrodo, žinau, kaip vyksta. Tai viena mano draugė juokavo: „Aš vaiką po širdim 9 mėnesius nešiojau, Jūs nešiosite popierius tą patį laiką“.
Tiesiog norėjau paklausti tų, kurie dabar tvarko popierius ir pažengę toliau už mus: gal kažką naujo galėtumėte pasakyti, ko nėra www.ivaikinimas.lt ar šitame forume.
Skambinau į vaikų teises, tai panašu, kad su jom net nesusitiksime, kažkokiame langelyje paduosim dokumentus ir tiek. Tiesiog laukčiau naujienų iš dabar besirengiančių tapti įtėviais, ypač vilniečių.
Dėkui už dėmesį, kas skaitė smile.gif
Atsakyti