Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojam įsivaikinti

O sakykit, kur galima įsivaikinti mažutį vaiką iki 2 m. Kaune? 4u.gif
Atsakyti
kokios turi būt šeimos pajamos kad leistų įvaikint g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiorlov @ 2007 08 05, 10:53)
kokios turi būt šeimos pajamos kad leistų įvaikint g.gif


Sveikute, na greiciausiai tokios kaip ir imant paskola arba kazka isimoketinai, 4u.gif cia taip berysio skamba, bet man atrodo paziuri ar kiekvienam seimos nariui uztenka kazkokia konkreti suma, atrodo gal 500 skaiciuoja g.gif musu pajamos 3500(atskaicius mokescius), turim du vaikucius ir imsim trecia, tai sake kad uztenka.Nors dar viena mamyte sake, kad pagal istatyma, nera nurodyta konkreti suma, ar gyvenamojo busto plotas koks turi buti.Tad labai norint ir minimuma uzdirbant galima isivaikint, tik reikes uz save pastoveti.
4u.gif atsiprasau kad mintys tokios padraikos, turbut dar nepabudus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vikute20 @ 2007 08 06, 09:28)
Sveikute, na greiciausiai tokios kaip ir imant paskola arba kazka isimoketinai,  4u.gif  cia taip berysio skamba, bet man atrodo paziuri ar kiekvienam seimos nariui uztenka kazkokia konkreti suma, atrodo gal 500 skaiciuoja  g.gif  musu pajamos 3500(atskaicius mokescius), turim du vaikucius ir imsim trecia, tai sake kad uztenka.Nors dar viena mamyte sake, kad pagal istatyma, nera nurodyta konkreti suma, ar gyvenamojo busto plotas koks turi buti.Tad labai norint ir minimuma uzdirbant galima isivaikint, tik reikes uz save pastoveti.
4u.gif atsiprasau kad mintys tokios padraikos, turbut dar nepabudus  blush2.gif

labai ačiū,svarbiausia kad mintis eina sugaudyt lotuliukas.gif kliausiau nes kaip ir visur nevisus pinigėlius darbdaviai rodo tai doh.gif
Atsakyti
noriu paklausti,gal žinote,ar įsivaikinus,ar apsiforminus globą suteikiamos motinystės atostogos iki vienerių metų? Ačiū
Atsakyti
QUOTE(julem @ 2007 08 21, 20:57)
noriu paklausti,gal žinote,ar įsivaikinus,ar apsiforminus globą suteikiamos motinystės atostogos iki vienerių metų? Ačiū


isivaikinus - be abejo. o del globos, prsisipazinsiu, nezinau.
Atsakyti
QUOTE(julem @ 2007 08 21, 19:57)
noriu paklausti,gal žinote,ar įsivaikinus,ar apsiforminus globą suteikiamos motinystės atostogos iki vienerių metų? Ačiū



QUOTE(Jelenka @ 2007 08 21, 20:59)
isivaikinus - be abejo. o del globos, prsisipazinsiu, nezinau.



Tikrai taip, man kaip tik dabar motinystės atostogos, nors dar tik globojam, įsivaikinimo procedūros dar tik laukia...
Atsakyti
Laba diena,
norejau paklausti, ar tvarkant ivaikinimo dokumentus, tiksliau jau pridavus visus iteviams privalomus dokumentus, ilgame ivaikinimo procese, t.y. klausant busimu iteviu kursu ar dalyvaujant teismuose (jeigu tektu) butinai turi dalyvauti abu busimi iteviai? Problema ta, kad pateikus visus dokumentus, vienas is tevu turi isvaziuoti i uzsieni ir nevisada galetu grizti butent reikiamai datai. Ar uztektu, jei pvz. kursus isklausytu tik vienas is tevu?
Atsakyti
QUOTE(kralikas @ 2007 08 27, 13:15)
Laba diena,
norejau paklausti, ar tvarkant ivaikinimo dokumentus, tiksliau jau pridavus visus iteviams privalomus dokumentus, ilgame ivaikinimo procese, t.y. klausant busimu iteviu kursu ar dalyvaujant teismuose (jeigu tektu) butinai turi dalyvauti abu busimi iteviai? Problema ta, kad pateikus visus dokumentus, vienas is tevu turi isvaziuoti i uzsieni ir nevisada galetu grizti butent reikiamai datai. Ar uztektu, jei pvz. kursus isklausytu tik vienas is tevu?

As to paties klausiau, kai skambinau kursu organizatoriams, tai jie pasake, kad butinai turi abu tevai isklausyti ir jei pavyzdžiui vienas iš tėvų tą dieną atvykti negali, tai su juo derinamas asmeniškas laikas, vos ne iki tokio lygio, kad kursų vedantysis gali atvykti net ir į namus rolleyes.gif
Atsakyti
Lenkiu galvą prieš Jus, įsivaikinusius ir tikiuosi, kad ir man pasiseks suteikti mažam žmogeliukui šiltus namučius.
Ši mintis jau apsigyveno mano širdyj ir nebepalieka. Nutariau imtis veiksmų.
Noriu paklausti, ar galima gyvenant santuokoje, įsivaikinti tik vienam sutuoktiniui? Žinau, kad vienai gyvenant, galima įsivaikinti, bet ar tada galima tikėtis mažo kūdikėlio, ar nėra tada vaikučio amžiaus apribojimo?
Atsakyti
QUOTE(Žoana @ 2007 08 30, 22:44)
Noriu paklausti, ar galima gyvenant santuokoje, įsivaikinti tik vienam sutuoktiniui? Žinau, kad vienai gyvenant, galima įsivaikinti, bet ar tada galima tikėtis mažo kūdikėlio, ar nėra tada vaikučio amžiaus apribojimo?

Sveika,
teks atsakyti i klausima: "o kodel gyvenant santuokoje norite ivaikinti viena? Ar Jusu sutuoktinis tam nepritaria? Jei taip, tai ar Jusu santuoka pakankamai tvirta kad i savo seima priimtumete nauja nari?" - man galite i siuos klausimus neatsakyti. Bet teisejui jie tikrai kils. Ir nezinau ar "praeisite" pro psichologus.
Atsakyti
QUOTE(Žoana @ 2007 08 30, 21:44)
Lenkiu galvą prieš Jus, įsivaikinusius ir tikiuosi, kad ir man pasiseks suteikti mažam žmogeliukui  šiltus namučius.
Ši mintis jau apsigyveno mano širdyj ir nebepalieka. Nutariau imtis veiksmų.
Noriu paklausti, ar galima gyvenant santuokoje, įsivaikinti tik vienam sutuoktiniui? Žinau, kad vienai gyvenant, galima įsivaikinti, bet ar tada galima tikėtis mažo kūdikėlio, ar nėra tada vaikučio amžiaus apribojimo?

O man atrodo, kad ivaikinti privalo abu utuoktiniai. Globoti uztenka apsiimti ir vienam.
Atsakyti