Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojam įsivaikinti

Sveikos smile.gif
trumpai:
noriu paklausti apie ta namu apziura: ka tikrintojai ziuri? konkreciai mes turime triju kambariu buta, vienas kambarys miegamas, kitas svetaine, trecias didele erdve sujungta su virtuve. butent toje patalpoje noreciau isirengti vaiko kambari.
ar tai, kad si erdve sujungta su virtuve gali kilt problemu?
ar atejus tikrintojams jau butina tureti irengta vaiku kambari ar galima tik papasakoti kur kas butu kai atsiras vaikelis? g.gif
dekoju smile.gif
Atsakyti
Pupmuryte, viskas pas tave gerai, tikrai neprikibs, kad virtuvė sujungta su kita erdvė. Dėl to gali būti rami.
Atsakyti
QUOTE(Zuika1 @ 2008 04 03, 13:55)
Pupmuryte, viskas pas tave gerai, tikrai neprikibs, kad virtuvė sujungta su kita erdvė. Dėl to gali būti rami.

o prie ko kimba?
ir ar reikia jau turet irengta vaiko kambari? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2008 04 03, 15:12)
o prie ko kimba?
ir ar reikia jau turet irengta vaiko kambari?  g.gif



Tiek kiek tu turi tai tikrai pakanka. Nieko iš anksto nereikia turėt, tik sąlygas. Žinau, kad bendrabučio kambarėlio buvo mažai... Ir tai žmonės rado kaip išspręsti problemą. Tau net neturėtų kilti panašūs klausimai 4u.gif
Atsakyti
Pumpuryte nežinau kaip bus su tavo paimtu vaikučiu bet maniškė tai labai jautriai reguoja į triukšmą net menkiausią kad vaikutis galėtų išsimiegoti mums teko išsikraustyti į tą bendrą su virtuve kambarį. neužmiršk kad vaikų namuose miegamuosiuose yra tylu ir jūs greičiausiei negalėsite įeiti į kambarį kai ji miegos, taip kad vilčių ten apgyvendinti vaiką mažai o beto negi jūs ruošetės eiti miegoti kartu su vaiku.
Aš irgi turėjau tokių planų bet realybė tokia miegame virtuvė + salonas ir nieko čia nepadarysi. jei vaikas nebus prates prie triukšmo ir taip tikrai nieko neišeis.
Siūlau savo planuose pasiplanuoti kitur įtaisyti vaiko kampelį . Aš tik po mėnesio galėjau įeiti į miegamajį kai vaikas miegojo iki tol vienas žingsnis ir vaikas prabudes.
Atsakyti
QUOTE(ZAIKA2 @ 2008 04 03, 22:20)
Aš irgi turėjau tokių planų bet realybė tokia miegame virtuvė + salonas ir nieko čia nepadarysi. jei vaikas nebus prates prie triukšmo ir taip tikrai nieko neišeis.
Siūlau savo planuose pasiplanuoti kitur įtaisyti vaiko kampelį . Aš tik po mėnesio galėjau įeiti į miegamajį kai vaikas miegojo iki tol vienas žingsnis ir vaikas prabudes.

as toki pat atsargini varianta turiu, kad jei man paciai nepatiks kad vaiko kamabrys "virtuvej" arba jei vaikas ten nemiegos tai keisime kambarius. turbut taip pat svetaine bus kartu su virtuve, miegama kelsim kur svetaine, o kur miegamas darysim vaiko kambari.
dar neaisku kokio amziaus bus vaikas, gal jei labai mazas tai dar miegos mazoj lovytej kartu su mumis miegame wub.gif
as dar tiks svajoju rolleyes.gif
Atsakyti
Sakei yra trys kambariai, o tai trečiame kažkas guvena ar kaip
Atsakyti
QUOTE(ZAIKA2 @ 2008 04 04, 21:51)
Sakei yra trys kambariai, o tai trečiame kažkas guvena ar kaip

ne, vienas kambarys miegamas, kitas "salonas", o trecias- bendra erdve su virtuve.
Atsakyti
na tai problemų tada nėra saloną teks pernešti į bendrą erdvę+ virtuvė likusieji dveji kambariai miegamieji. Manau kad niekam nereiks aukotis ir kankintis bendruose kambariuose. O tai patikėk manim (aš kaip tik dabar ten miegu) tai tikrai nepatogu.
Tuo labiau kad dauguma ir bazuojasi bandroje erdvėje salonas lieka nepaliestas. Susitvarkyk jaukei bendrą erdvę ir viskas bus ok.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Mes jau susitvarkem popierizma ir laukiam leliaus wub.gif wub.gif wub.gif Kiek laiko uztrunka,kol pasiūlis leliu( as taip nekantrauju) nors imk ir pati nuvaziuok i vaiku namucius ,bet nedrįstu bijau , kad parsivesiu ne viena, o kelis lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki. O Jūs jau praėjote mokymus? Mes irgi visus popieriukus nunešėme į savivaldybę, tai laukiame, kol su mumis susisieks. Sakykite, kiek laiko laukėte, kol aplankys socialinis darbuotojas ir mokymų. Tas nekonkretumas ir neaiškumas labai nejaukus. O ir kitos gal galėtumėte pasidalinti patirtimi, kiek laiko laukėte kokių nors konkretesnių žinių.
Atsakyti
QUOTE(Vasarvidė @ 2008 04 18, 10:29)
Sveiki. O Jūs jau praėjote mokymus? Mes irgi visus popieriukus nunešėme į savivaldybę, tai laukiame, kol su mumis susisieks. Sakykite, kiek laiko laukėte, kol aplankys socialinis darbuotojas ir mokymų. Tas nekonkretumas ir neaiškumas labai nejaukus. O ir kitos gal galėtumėte pasidalinti patirtimi, kiek laiko laukėte kokių nors konkretesnių žinių.

Mes per mėnesį susitvarkėm dokumentėlius, ir sulaukėm namuose svečių iš savivaldybės, o kursai dar bus ( tikriausiai), kai surinks daugiau šeimų 4u.gif
Aš nežinau kiek tiksliai laiko užtruks tas laukimas g.gif
Sveikinu jus nusprendus padėti užaugti kažkam : 4u.gif
Atsakyti