Įkraunama...
Įkraunama...

Konservuotas TUNAS

QUOTE(Apvalute @ 2009 08 09, 23:15)
Dar idekite zaliu zirneliu - jie labai su tunu tinka.


Aciu 4u.gif , siandien kepsiu, manau labai skanu bus. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(te verde @ 2009 08 10, 17:24)
Aciu  4u.gif , siandien kepsiu, manau labai skanu bus.  bigsmile.gif


esu tikra, kad bus skanu, nes labai daug kur su tunu naudoja zirnelius wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2005 02 24, 21:04)
Mano mėgstamas patiekalas su tunu:
išsivirti pusę pakelio bet kurios rūšies makaronų, tuo tarpu gaminti padažą: ištirpinti du šaukštus sviesto, jame pakepinti du šaukštus miltų, maišant supilti apie 200 ml pieno. Kai padažas pradės tirštėti, suberti kokią saują tarkuoto fermentinio sūrio. Maišyti, kol išsilydys sūris. Į padažą sudėti indelį konservuoto tuno ir kokią saują šaldytų žirnelių. Tada padažą sumaišyti su makaronais.
Galima viską sudėti į apkepo indą ir ant viršaus užtarkavus fermentinio sūrio užkepti orkaitėje. Bet ir neužkepus labai skanu smile.gif


Dariau pagal sita recepta. Neblogai gavosi, tik vietoj zirniu kita karta deciau kukuruzus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 08 11, 00:28)
Dariau pagal sita recepta. Neblogai gavosi, tik vietoj zirniu kita karta deciau kukuruzus.  4u.gif


tikrai? blink.gif as tai kukuruzus palikciau karpiams gaudyti, o prie tuno vis tik zirnelius.... (skonio reikalas, skonio reikalasss.. cool.gif


Atsakyti
Na ka, vakar, kaip ir rasiau, kepiau lietinius, kai pasakiau su kuo, buvo pasiraukymu, bet kai paragavo, kirto net ausys linksejo. lotuliukas.gif Laaabai skanu, nesitikejau, kad sitaip. thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
mergaites, o jei daryt makaronus su tunu.. na, visur reikia zaliu zirneliu, bet as turiu tik konservuotu.. kaip manot det tokius ar geriau jau nereik isvis?
Atsakyti
QUOTE(Reff @ 2009 08 12, 12:48)
mergaites, o jei daryt makaronus su tunu.. na, visur reikia zaliu zirneliu, bet as turiu tik konservuotu.. kaip manot det tokius ar geriau jau nereik isvis?


kelis k. gaminau makaronus su tunu ir konservuotais zirneliais - man laaabai patiko.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2009 08 12, 14:07)
kelis k. gaminau makaronus su tunu ir konservuotais zirneliais - man laaabai patiko.


na, as tada irgi isbandysiu su konservuotais smile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
Manau su konservuotais taip pat skanu bus. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 08 11, 11:50)
tikrai? blink.gif  as tai kukuruzus palikciau karpiams gaudyti, o prie tuno vis tik zirnelius.... (skonio reikalas, skonio reikalasss.. cool.gif


Pats skanumelis yra salotos ar uzkepas is konservuoto tuno + konservuotu kukuruzu + majonezo. Na cia nelietuviskas ismislas, bet skonio receptoriams labai priimtinas. Ir tuose makaronuose man irgi labiau deretu kukuruzai, kuriuos deciau ant pacio galo.
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 08 13, 14:23)
Pats skanumelis yra salotos ar uzkepas is konservuoto tuno + konservuotu kukuruzu + majonezo. Na cia nelietuviskas ismislas, bet skonio receptoriams labai priimtinas. Ir tuose makaronuose man irgi labiau deretu kukuruzai, kuriuos deciau ant pacio galo.



Ir as vakar gaminau su zirneliais, bet kita karta tikrai deciau kukuruzus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mūsų bene mėgstamiausias patiekalas yra Sonatinos Makaronai su tunu ir saulėje džiovintais pomidorais
Tik nededu kaparėlių ir pilu daugiau grietinėlės. Nu nerealu, tikrai siūlau pamėginti smile.gif
Atsakyti