Įkraunama...
Įkraunama...

Simono Daukanto mokykla

QUOTE(Rubi33 @ 2007 07 25, 23:49)
Jau maniškis spėjo susipažinti su berniuku,jo vardas Arvydas,taip pat iš būsimos 5b klasės.Kiek supratau jis pirmūnas.Tai šaunu,kad tokia puiki klasė.

Taip jis puikiai mokinasi smile.gif
Tiesa gal jūs žinote kur galima greitai ir kokybiškai pasisiūti uniformą mergaitei ? Nes jau laiko vis mažėja iki rugsėjo 1 D g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 27 liepos 2007 - 10:00
Sveikos 4u.gif

Uniformos klausimas ir man iškilo. Ar jos griežtai nešiojamos? Ir gal kuri siuvėją žino, kad pasiūtų. Nes nurodytoj siuvykloj ir brangu, ir jau matavimas tik rugsėjo gale.
Atsakyti
Na su uniformom tai tikras vargas, buvau pas 5 siuvėjas ir nė viena nepriėmė, tik paklausė kur buvom anksčiau. Apie S. Daukanto mokyklą girdėjau ypač gerus atsiliepimus, bet dabar persikraustėm ir teks eiti į Nemuno vid. Gal ką nors apie ją esate girdėjusios.
Atsakyti
Mes uzsisakem tik svarkeli,siuvykla yra Donelaicio g 78.tai jau laukiam visa menesi,o matavimas tik rugpjucio 8d.Vien tik svarkelis berniukui 150lt. Siuvyklos tel 42 42 72.Paskubekit,nes gali nespet pasiut mirksiukas.gif
Atsakyti
čia ir problema, kad jau nebepasiūs, nes skambinau penktadienį ir sakė, kad matavimas rugsėjo 20 d. Dėl to ir klausiu gal kas parduosit jau dėvėtą arba gal tai nėra griežtai?
Atsakyti
Mante,nueik pas pavaduotoja,ji siule pirkt is mokyklos,ten yra padevetos,bet sake tvarkingos ir daug pigiau.Gal rasi koki gera varianta.
Atsakyti
QUOTE(Rubi33 @ 2007 07 30, 22:55)
Mante,nueik pas pavaduotoja,ji siule pirkt is mokyklos,ten yra padevetos,bet sake tvarkingos ir daug pigiau.Gal rasi koki gera varianta.

O jau ka pardavineja? g.gif
Atsakyti
Tai, kad dabar turbūt atostogauja, nes duotu telefonu niekas neatsako.
Atsakyti
Dabar tikriausiai atostogauja,visai nepagalvojau.Man pavaduotoja siule birzelio gale,kai buvau dokumentus nunest.
Atsakyti
QUOTE(Rubi33 @ 2007 07 31, 19:27)
Dabar tikriausiai atostogauja,visai nepagalvojau.Man pavaduotoja siule birzelio gale,kai buvau dokumentus nunest.



Jau pardavinėja švarkelius mokykloje kreipiausi į sekretoriatą tel. , tai susitariau, kada atvažiuosiu apžiūrėti, tik gaila nieko tinkančio neradom verysad.gif
Atsakyti
Gal gali parašyti sekretoriato tel.Nr., nes aš turiu tiesiogiai pavaduotojos. Ten tylu, ramu. O žiūrėjot mergaitei ar berniukui?
Papildyta:
Oi jau pasižiūrėjau, ieškojot mergaitei. O gal akies krašteliu matėt, kas yra berniukui penktokėliui blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Mantė @ 2007 08 01, 13:03)
Gal gali parašyti sekretoriato tel.Nr., nes aš turiu tiesiogiai pavaduotojos. Ten tylu, ramu. O žiūrėjot mergaitei ar berniukui?
Papildyta:
Oi jau pasižiūrėjau, ieškojot mergaitei. O gal akies krašteliu matėt, kas yra berniukui penktokėliui blush2.gif ?

Na nelabai kas matėsi ten berniukui g.gif , bet sakė vis kas dien papildo, vis tėveliai atneša, matot mano merginai penktokei bet septintokės švarkas per mažas, nors nelabai jau ji ten aukšta ir dručkė bet va mažoki verysad.gif . Teks jaučiu siūtis.O tel. 45 38 53, dirba nuo 9.00 iki 14.30 val.
Sėkmės paieškose. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 02 rugpjūčio 2007 - 07:54