Įkraunama...
Įkraunama...

Prieš parinkdamos vardą - gerai pagalvokite.

QUOTE(JurgaSim @ 2009 01 21, 19:32)
... nenorejau nuvalkioto vardo det kaip kajus , tadas ar mantas, ar dar kokie kitokie.

Apie gramatines bei stiliaus klaidas patylesiu, bet vien logika ko verta cool.gif

Nu jau man nerealiai grazus tie "nuvalkioti" dry.gif vardai - Pauliukai, Mariukai, Tadukai ir Mantukai blush2.gif wub.gif
Tiesa dabar jie retenybe biggrin.gif Jei antras gims sunus tikrai duosiu kuri nors sita varda thumbup.gif

Kaip tik sakyciau "nuvalkioti" dabar Kajus,Nojus,Pijus, Titas doh.gif Ko ne vaikas tai Nojus... Apie mergaiciu vardus jau nekalbu, atrodo apart Gabiju, Gabrieliu , Emiliju vardu nera blink.gif
Atsakyti
4u.gif pritariu del vardu, kokiu tik mamytes ju neprisigalvoja biggrin.gif kai gime musu dukryte davem Migles varda, jis mums patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zivilaiciukas @ 2009 02 01, 22:10)
4u.gif pritariu del vardu, kokiu tik mamytes ju neprisigalvoja biggrin.gif kai gime musu dukryte davem Migles varda, jis mums patiko smile.gif


gražus vardukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2007 12 28, 17:16)
Man tai baisiai negrazu, kai berniukui duodamas vardas Kuba (cia Lenkijoj daugiau). Negana, kad skamba kaip moteriskas vardas, tai dar ir valstybes pavadinimas 


Kuba yra vardo Jakub trumpinys mirksiukas.gif o sultys "Kubus" - tai mažybiškai Jakub mirksiukas.gif

iš pradžių ir aš nustebau, kai išgirdau taip kreipiantis į vyrą, bet paskui man išaiškino kas yra kas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fixa @ 2009 02 05, 10:29)
Kuba yra vardo Jakub trumpinys mirksiukas.gif  o  sultys "Kubus" - tai mažybiškai Jakub mirksiukas.gif

iš pradžių ir aš nustebau, kai išgirdau taip kreipiantis į vyrą, bet paskui man išaiškino kas yra kas biggrin.gif

idomiai ir savotiskai skamba tie trumpiniai..
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zivilaiciukas @ 2009 02 01, 20:10)
4u.gif pritariu del vardu, kokiu tik mamytes ju neprisigalvoja biggrin.gif kai gime musu dukryte davem Migles varda, jis mums patiko smile.gif

As irgi antrosios Migles norejau, bet ... nusileidau vyrui, davem Rasa 4u.gif
Atsakyti
Is mano skaitomos knygos (F. Taunyte 'Kiek sveria siela'): 'Gimus laukiamam vaikui ne vienam teveliui galva susisuka. Vaikscioja musu saleleje po simta trisdesimt kilogramu sveriantys rimuciai, auksuciai, pumpureliai, dailiai, svajoneles, meilutes, uogeles, deimanteles, pukeliai ir vejo perpuciami griaustiniai, perkunai, audros, zaibai, ereliai.'

lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif verta pagalvoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(biti atskrend @ 2009 03 26, 14:35)
Is mano skaitomos knygos (F. Taunyte 'Kiek sveria siela'): 'Gimus laukiamam vaikui ne vienam teveliui galva susisuka. Vaikscioja musu saleleje po simta trisdesimt kilogramu sveriantys rimuciai, auksuciai, pumpureliai, dailiai, svajoneles, meilutes, uogeles, deimanteles, pukeliai ir vejo perpuciami griaustiniai, perkunai, audros, zaibai, ereliai.'

lotuliukas.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif verta pagalvoti  mirksiukas.gif


tokiais momentais pagalvoju -- o ką mąstė to vaiko tėvelis? g.gif kad mamytei protelis suskystėja ir jinai prigalvoja visokių cirkinių vardų, tai dar suprantama. bet vyras galėtų ir rimtesnį žodį tart dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Fixa @ 2009 02 05, 10:29)
  o  sultys "Kubus" - tai mažybiškai Jakub mirksiukas.gif


Sultys Kubuś, tai manau, kad nuo pasakos Kubuś Puchatek (liet. Mike Pukuotukas), nes netgi meskiukas ant ju etiketes nupiestas.
Atsakyti
QUOTE(biti atskrend @ 2009 03 26, 14:35)
Is mano skaitomos knygos (F. Taunyte 'Kiek sveria siela'): 'Gimus laukiamam vaikui ne vienam teveliui galva susisuka. Vaikscioja musu saleleje po simta trisdesimt kilogramu sveriantys rimuciai, auksuciai, pumpureliai, dailiai, svajoneles, meilutes, uogeles, deimanteles, pukeliai ir vejo perpuciami griaustiniai, perkunai, audros, zaibai, ereliai.'

lotuliukas.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif verta pagalvoti  mirksiukas.gif

O tai kada vaikui vardą rinkt? Kai suauga ir visiems aišku, kokiu tapo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(biti atskrend @ 2009 03 26, 14:35)
Is mano skaitomos knygos (F. Taunyte 'Kiek sveria siela'): 'Gimus laukiamam vaikui ne vienam teveliui galva susisuka. Vaikscioja musu saleleje po simta trisdesimt kilogramu sveriantys rimuciai, auksuciai, pumpureliai, dailiai, svajoneles, meilutes, uogeles, deimanteles, pukeliai ir vejo perpuciami griaustiniai, perkunai, audros, zaibai, ereliai.'

lotuliukas.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif verta pagalvoti  mirksiukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ateina didelė didelė moteris ir prisistato - esu Laisvutė rolleyes.gif
vos iš juoko neapsisisiavau ... negražu, nes žmogus kaip ir nekaltas, kad tėvai nepagalvoję vardą davė, bet buvo taip juokinga lotuliukas.gif
Atsakyti
As pazystu mergaite 12 metu, auksta, storulka, juodaplauke, tamsaus gymio vardu Sneguole doh.gif
Atsakyti