Įkraunama...
Įkraunama...

Prieš parinkdamos vardą - gerai pagalvokite.

Man topinis derinys yra Klaudijus Driskius (fotografas, yra str. Vikipedijoj, mano kraštietis) biggrin.gif .
Temelėje radau du vardus kaip neteiktinus, kurie man be galo gražūs: Matilda ir Norbertas.
Narcizo reikšmė teisinga, bet mano krašte yra toks 70 metų baikeris tokiu vardu. Na toks labai šaunus, ir vardas niekam nekliūva.
Galvojate, kad tik šiais laikais "mandrius" vardus duodavo. Mano draugės tėvas, kuriam per 80, yra Kalikstas, teko dar anksčiau gimusį Hilantijų sutikti smile.gif .
Dar man labai gražūs vardai Modestas (ir Modesta), Zofija, Guoda, Akvilė.
Kartais vardo "tinkamumas" pasikeičia po kurio laiko. Klasiokės sūnus, kuriam dabar apie 28 metai, - Juozas. Anuomet atrodė senoviškai, dabar - visai šauniai.
Atsakyti
QUOTE(GiedrėM @ 2009 04 01, 21:40)
O tai kada vaikui vardą rinkt? Kai suauga ir visiems aišku, kokiu tapo? g.gif

reikia duot normalų vardą ir tiek -- kad tiktų ir studentui, ir prezidentui. o visokiais auksučiais ir pūkeliais galima namie vadint jei taip norisi.
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2009 04 03, 17:34)
reikia duot normalų vardą ir tiek -- kad tiktų ir studentui, ir prezidentui. o visokiais auksučiais ir pūkeliais galima namie vadint jei taip norisi.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ir formą normalią, o ne mažybine (Laima-ne Laimutė, Rimas o ne Rimutis)
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2009 04 03, 21:37)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif ir formą normalią, o ne mažybine (Laima-ne Laimutė, Rimas o ne Rimutis)

Na, kokia Jurgita irgi su mažybine priesaga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2009 01 30, 14:14)
Kaip tik sakyciau "nuvalkioti" dabar Kajus,Nojus,Pijus, Titas  doh.gif Ko ne vaikas tai Nojus... Apie mergaiciu vardus jau nekalbu, atrodo apart Gabiju, Gabrieliu , Emiliju vardu nera  blink.gif

"Nuvalkioti".. g.gif
Savojo vaiko varda susapnavau..-ne banaliaja prasme.Jis buvo vienas is tu "populiariojo desimtuko",kuris man tapo zinomas tik po daugelio laiko...
Spjioviau i desimtukus ir pavadinau kaip jauciau;noriu;kaip jauciau,kad atsiliepia Pats vaikas.Pavadinus po to patikrinau "ezoterines reiksmes"-viskas tiko-atitiko.. mirksiukas.gif Gale gale,tie "nuvalkioti"vardai nera tokie jau dazni ir nuvalkioti kaip atrodo smile.gif
Atsakyti
Kazkur maciau mamyte pavadinusia savo vaikus Eucharijus ir Eucharistijus. Nu tai kaip vaikams jaustis?
Arba pavadina pagal serialus Pedrais ir Chuanais.
Mano dvi tokios pazistamos moterys dave savo mergaitems vardus Santa. Nu man kiekviena karta skamba kaip Santa Clause. Nu gryn Kaledu Senelio vardas, ta Santa.
Atsakyti
QUOTE(Cioperiuke @ 2009 04 07, 11:13)
Kazkur maciau mamyte pavadinusia savo vaikus Eucharijus ir Eucharistijus. Nu tai kaip vaikams jaustis?
Arba pavadina pagal serialus Pedrais ir Chuanais.
Mano dvi tokios pazistamos moterys dave savo mergaitems vardus Santa. Nu man kiekviena karta skamba kaip Santa Clause. Nu gryn Kaledu Senelio vardas, ta Santa.

na tikrai, kad baisu kokiu tik nesamoniu prigalvoja tevai. jie nemasto turbut apie vaika, jo ateiti su tokiu vardu. Euchadijus, tai kaip jis istars mazas budamas? nu zodziu.... baisu
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2009 04 03, 17:34)
reikia duot normalų vardą ir tiek -- kad tiktų ir studentui, ir prezidentui. o visokiais auksučiais ir pūkeliais galima namie vadint jei taip norisi.

pilnai sutinku drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Daugiaziede @ 2009 04 04, 23:52)
"Nuvalkioti".. g.gif
Savojo vaiko varda susapnavau..-ne banaliaja prasme.Jis buvo vienas is tu "populiariojo desimtuko",kuris man tapo zinomas tik po daugelio laiko...
Spjioviau i desimtukus ir pavadinau kaip jauciau;noriu;kaip jauciau,kad atsiliepia Pats vaikas.Pavadinus po to patikrinau "ezoterines reiksmes"-viskas tiko-atitiko.. mirksiukas.gif Gale gale,tie "nuvalkioti"vardai nera tokie jau dazni ir nuvalkioti kaip atrodo smile.gif

tie nuvalkioti vardai nėra jau toks blogis, kaip kokie nors atseit "antikiniai" ar iš didelio mandrumo pačių išgalvoti.
populiarus vardas -- bent jau normalus ir nekeliantis problemų.
čia kur gyvenu JAV, tai labiausiai vertinami tie tradiciniai, įprasti, dažni vardai. ir kaip taisyklė, kad jeigu koks įmantresnis, ar neaiškios rašybos vardas, tai jo savininkas būna juodas.
Atsakyti
QUOTE(Justutis @ 2007 06 25, 22:27)
Mielosios mamytės!

Ilgai lankiausi šiame puslapyje, kol man pavyko (pagaliau!) prisiregistruoti. Tai įvyko šiandien victory.gif Todėl iš karto nuskubėjau į šią forumo skiltį pareikšti savo nuomonės. Mamytės, nėštukės, prašau pagalvokite rinkdamos vardą savo mažajam stebukliukui. Aš tikrai nenoriu įpiršti savo nuomonės niekam, aš tik tenoriu jums duoti patarimą, nes kasdiena bendrauju su paaugliais (12 - 16 metų, man - 13.) ir matau kaip jie gėdijasi savo "naujoviškų" vardų. Pastebėjau, kad vis daugiau mamų nori pavadinti savo vaikučius "muilo operų" vardais. Nebutinai serialų - pastebėjau, kažkas nori pavadinti savo vaiką Elektra. Na, juk tai kaip ir daiktas, ar reiškinys, tai kodėl nepavadiname savo vaikučio lietumi ar kėde? Čia toks noras atsirado iš aktorės (?) (neatsimenu blush2.gif ) Carmen Electra? Ar kaip? Nes jūs pagalvokite, eina paauglė, tarkim 14 metų, ir prisitato - mano vardas elektra. Neabejoju, jog jos naujų draugų būryje tikrai nuskambėtų prunkštimas ar juokas. Galbūt ir mintyse. Bet abejoju, ar jūsų vaikas jaustusi labai gerai.  happy.gif Na štai, išsakiau ką norėjau, ir tikiuosi daviau galimybių apmąstymams 4u.gif .

Tikiuosi mane priimsite į savo būrį, nes čia man labai patinka.  wub.gif

Su pagarba, Justė.



Nors ir ne į temą... blush2.gif Paauglė, o rašo kaip subrendusi moteris bigsmile.gif Šaunuolė thumbup.gif
O tema tai tikrai nebloga mirksiukas.gif

***

Mano draugė gimus savo berniukui davė vardą Jurgis , nū man tai nelabai unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(sena niekšė @ 2009 04 03, 17:34)
reikia duot normalų vardą ir tiek -- kad tiktų ir studentui, ir prezidentui. o visokiais auksučiais ir pūkeliais galima namie vadint jei taip norisi.




Nerealiai pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė_Monika* @ 2009 04 10, 17:14)

Mano draugė gimus savo berniukui davė vardą Jurgis , nū man tai nelabai  unsure.gif


blink.gif kuo normaliausias vardas doh.gif ,,,,,,,,,,,,,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvena: 10 balandžio 2009 - 16:15
reikia varda duot,kad tiktu ir mazam ir dideliam smile.gif
Atsakyti