Įkraunama...
Įkraunama...

Favorites

QUOTE(Lady Dy @ 2011 10 28, 11:00)
Nežinau kur paklausti kodėl meta lentelę kad šis forumas yra pavojingas,na kad virusų pilnas,nusibodo eiti po kelis kartus ten ir atgal

Google Chrome naršykle naudojatės? Man tas pats darosi. Teko pakeist naršyklę.

Papildyta:
Priežastis nurodyta čia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 28 spalio 2011 - 14:18
QUOTE(Borzika @ 2011 10 28, 10:27)
Google Chrome naršykle naudojatės? Man tas pats darosi. Teko pakeist naršyklę.

Papildyta:
Priežastis nurodyta čia.

o man nuo tos dienos nebeatidaro favorites.Bandau ir per google chrome ir per mozila.einant aplinkui temeles atidaro g.gif g.gif ka daryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gelsvas drugelis: 30 spalio 2011 - 08:56
QUOTE(gelsvas drugelis @ 2011 10 30, 09:56)
o man nuo tos dienos nebeatidaro favorites.Bandau ir per google chrome ir per mozila.einant aplinkui temeles atidaro g.gif  g.gif ka daryti?

Kuriame skyrely?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 10 30, 08:58)
Kuriame skyrely?

manes i favorites neisileidzia,atidaro langa tuscia,balta,lyg tuoj prades krauti ir stop.beje kai isilindau i temele kuri yra mano favoritese ir bandziau paspausti itraukti ar pasalinti is favoriciu vel taspats tuscias baltas langas ir daugiau nieko g.gif
O del skyrelio, tai pas mane yra visokiu favorituose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gelsvas drugelis @ 2011 10 30, 14:44)
manes i favorites neisileidzia,atidaro langa tuscia,balta,lyg tuoj prades krauti ir stop

O apvalkalas SuperMamos?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 10 31, 09:42)
O apvalkalas SuperMamos?

stai toki adresa rodo http://www.supermama...dex.php?act=fav ir tuscias baltas langas bandysiu ikelt nuotrauka...... http://hotimg23.fotk...53...o0069.jpg" blush2.gif tikiuosi ka nors suprasit is mano bandymu parodyt ax.gif
Atsakyti
Nuo vakar dienos ir manęs neleidžia į favorite temas. Baltas puslapis. Ir neleidžia įsidėti temos į favorites, taipogi baltas lapas. Naudoju Mozilla. Man atrodo, čia SM kažkas negerai wink.gif

su internet explorer irgi tas pats.

Papildyta:
Atsiprašau, pakeičiau į supermamos apvalkalą, viskas veikia 4u.gif
Atsakyti
pas mane vistiek neveikia favorite visur kur tik bandau, visose temose doh.gif jau baigia užk...nisti bash.gif bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiber @ 2011 11 12, 15:51)
pas mane vistiek neveikia favorite visur kur tik bandau, visose temose doh.gif jau baigia užk...nisti bash.gif  bash.gif

apvalkalas "SuperMama"?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 11 12, 17:04)
apvalkalas "SuperMama"?


ačiū jums labai 4u.gif Pagaliau galiu mėgautis SM favorite thumbup.gif Nes p-arašet paprastai, o aš ieškau ieškau kur ats apvalkalas ir nesuprantu blush2.gif biggrin.gif AČIŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kada nors, tobulinant forumo valdymą, būtų galimybė suprogramuot taip, kad būtų galima pašalinti kelias pasibaigusias temas iš favoritų iškarto? pvz. kaip laiškus ištrint, pasirenki kuriuose reikia ir ištrini visus vienu paspaudimu. Dabar reikia trinti po vieną temą, vis perkraudinėjant puslapį.
Atsakyti
Kur dingo ta viršuj buvusi eilutė įtraukti į favourites?? g.gif blink.gif

user posted image

paskutiniu metu tik pastebėjau, kad pasikeitė kažkiek stilius, kiekvieną temą atidarius rodo viršuj vis pirmą žinutę, čia visada taip bus jau dabar?

Bet kaip įtraukt temą į favouritus tai nesuprantu schmoll.gif

pagelbėkit kas nors 4u.gif
Atsakyti