Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižaiskim :D

Mūsų su vyru vardai lietuviški (Saulė ir Saulius), tai nieko nerado. Nuėmiau nuo savo vardo galūnę - paaiškėjo, kad sūnus Jacob gali būti. Turbūt dėl to išrinko, kad Saul yra biblinis vardas.

O mane tėvai galėjo pavadinti afrikietišku vardu - Ami (reiškia "šeštadienio vaikas").

Geras, radau, kad Dalia - tai populiarus afrikietiškas vardas, reiškiantis "Gentle" (švelni, romi).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulala: 28 birželio 2007 - 09:18
Mano Ignius turėtų būti Felicia cool.gif arba Felix, o jeiturėčiau dukrą ji turėtų būti vardu Unique bigsmile.gif
Aš turėčiau būti Cecelia, o mano vyras - Darius bigsmile.gif (iš tiesų jis Marius bigsmile.gif ).
Atsakyti
Bandžiau draugams vardus išburt tai niekieno nerado... Tik man ir mano tariamam broliui rado biggrin.gif Ir abiems biblijiniai, o man visos tos Biblijos... schmoll.gif

Turėčiau būti Chloe, o mano brolis Jair biggrin.gif
Atsakyti
mano Ema turetu buti Amir,o jei tureciau berniuka Jabbar,abu vardai arabiskos kilmes biggrin.gif as tureciau buti Nina (realiai esu Lina) o vyro niekaip neranda ax.gif
Atsakyti
bigsmile.gif nu ką aš turėjau būt Loreta ( vietoj Jolitos ) bigsmile.gif

Atsakyti
Ttai bent prisižaidžiau įrašydama savo, draugų, giminių ir artimųjų vardus lotuliukas.gif Mano vienas iš sūnų turėjo būti Khalid doh.gif , antram sūnui varianto nepasiūlė lotuliukas.gif Aš pati turėjau būti Lelia. Esu Lina.
Atsakyti
Hmm... man siulo savo dukryte pavadinti mano vardu blink.gif o berniuka Alanu pavadinti smile.gif tikrai taip nei uz ka nepavadinciau sunaus, o ir dukros savo vardu nenoreciau kviesti schmoll.gif
Atsakyti
Aš turėčiau būti Lakeshia blink.gif . Vienas sūnus Clifford, dukra Kathrine
Atsakyti
O man nieko neduoda unsure.gif mano su vyru vardai lietuviši ir abiejų tėvai pavadinti lietuviškais vardais ir nieko neduoda schmoll.gif
Atsakyti
tureciau buti Delma doh.gif lotuliukas.gif o kas keisciausia, mano vardas ir yra is 5 raidziu ir jame yra keturios raides is siulomo vardo bigsmile.gif
Atsakyti
Vaje, kaip prisijuokiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Šauni temelė 4u.gif
Bandžiau daug variantų, rašiau vardą ir LT ir anglišku variantu, nes nežinau, kaip čia geriau užrašius, tai štai ką man "metė" lotuliukas.gif
Ana+Ričardas: Reuben, Rena
Anna+ Ričardas: Ervin, Alexa (o čia tai wub.gif thumbup.gif , nes seniausiai nuspręsta, jog mergytė pas mus tikrai bus Aleksandra, tai šis tas panašaus thumbup.gif )
Ana+ Richardas: Bo ( blink.gif ), Mamie ( doh.gif )
Anna+ Richardas: Aron, Mara
Ana+ Richard: Alex, Raquel
Anna+ Richard: Ervin, Margo

Ir dėl juoko trumpinius "suvedžiau" biggrin.gif
Ania + Ryčka: Michal, Luisa

O štai aš turėčiau būti:
Galina+ Justas: Dayne
Galina+ Yustas: Ora lotuliukas.gif (nežinau kaip angliškai perteiklti J, gal kas žino, nes man reikia šito dalyko, ne tik vardo nustatymui, o kitam reikaliukui blush2.gif )

O maniškiam deja neranda jokio varianto, jo mama yra Laima, tai kažko šio vardo nepripažįsta verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ana_21: 01 liepos 2007 - 10:15
O beje, mano krikšto vaikelis turėtų būti arba Patrick, arba Stacy, arba Bennett (irgi banžiau leiks vardų rašymo variantus blush2.gif Kablį pagavau lotuliukas.gif ) O išties jo vardas yra Erikas 4u.gif
Atsakyti