Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižaiskim :D

aš turėjau Dominyka būti biggrin.gif o vyras - Alonso schmoll.gif

o mūsų vaikai - Alfreda doh.gif ir Jesus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ai, mums ir Jonas gerai, mes paprasti rolleyes.gif bet aš sakau, kad esu dievo motina - mano vardas turi tos reikšmės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 06 25, 20:39)
Idomus tinklalapis. Pagal tevu vardus ir vaiko lyti isrenka varda  smile.gif

http://babynamesfamily.com

idomiai gavosi,pagal ingaos ir daliaus vardus parinko sunui Karla,o dukrai Inger varda thumbup.gif
Papildyta:
dukrytes labai ilgai laukem,tai pavadinom Saule(ilgai laukta,ismelsta),tai ji mus kas diena dziugina savo sypsena ir siltais spinduliukais,tikrai neapsirikome duodami ta varda,o sunus Justas,tai reiskai teisingas,saziningas,ir jis tikrai pateisina ta varda,labai kovoja uz teisybe ir yra teisingas,tik ar nenukentes nuo tos teisybes,parodys laikas g.gif user posted image
Atsakyti
lotuliukas.gif mano vyras turejo buti Alva o yra Audrunas
as tureciau buti Danika esu Svetlana o vaikai musu
butu dukryte Tatiana yra Arijeė
sunus butu Nikita yra Tomas wub.gif
Atsakyti
a mano sūnus turėjo būti Jackie tongue.gif
Atsakyti
Sunus turejo buti -Adamu,visai grazu,bet Markas geriau thumbup.gif
Dukrele-Tracy,o ji Alice wub.gif Fainas puslapiukas,aciu
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2007 06 28, 21:53)
Sioje temoje mamytes labai daug nuorodu imete apie vardus. Jei jose nerandi norimo vardo, tai gal tokio isvis nera? Tai tada jis nieko ir nereiskia  smile.gif . Beje, o is kur apie toki varda aplamai suzinojai? Nes vardas tai gan keistas  g.gif
Papildyta:
biggrin.gif  Mums patiems teks vaikui varda isrinkti, nes tas tinklapis pagal mano ir vyro vardus man neduoda jokio varianto nei mergaitei, nei berniukui  schmoll.gif . Tik ismeta uzrasiuka: Sorry, but no match was found. Try to change names spelling and try again.



Man irgi neismete jokio varianto. Gal nepritaikyta tokiem ale lietuviskiem vardam? biggrin.gif
Atsakyti
Mano sūnus turėtų būti CARLOS arba RICO (ale kažko labai meksikietiškai skamba) o dukra ADELE (ale visai nieko).
Pati turėčiau būti Sussana... vienu žodžiu, Zuzanėlė lotuliukas.gif
Atsakyti
O as turejau buti Linda, o vaikas Borisas biggrin.gif
Atsakyti
Mano sūnus turėjo būti Eliezer blink.gif
O būsima dukra Beulah unsure.gif
O aš pati Virginia smile.gif , Bet džiaugiuosi, kad neesu Virginija doh.gif
Atsakyti
kadangi mano vardas lietuviškas, tai nieko nerado, bet pasukčiavus biggrin.gif ir išvertus jį angliškai, berniukui parinko:

Elroy (Boy)
Origin: Irish
Meaning: Red-haired youth

lotuliukas.gif lotuliukas.gif plaukai mano mažiaus tai yra truputį į ryžumą lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2007 06 28, 22:53)
Sioje temoje mamytes labai daug nuorodu imete apie vardus. Jei jose nerandi norimo vardo, tai gal tokio isvis nera? Tai tada jis nieko ir nereiskia  smile.gif . Beje, o is kur apie toki varda aplamai suzinojai? Nes vardas tai gan keistas  g.gif
Papildyta:
biggrin.gif  Mums patiems teks vaikui varda isrinkti, nes tas tinklapis pagal mano ir vyro vardus man neduoda jokio varianto nei mergaitei, nei berniukui  schmoll.gif . Tik ismeta uzrasiuka: Sorry, but no match was found. Try to change names spelling and try again.


Jei tavo ar tetuko varde yra lietuviskos raides - rasyk be ju gal gausi rezultata biggrin.gif Mum tai pasiule vardus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(muminukas @ 2007 06 25, 19:39)
Idomus tinklalapis. Pagal tevu vardus ir vaiko lyti isrenka varda  smile.gif

http://babynamesfamily.com



Oi Ačiū biggrin.gif Mums pasiūlė Erikas ir Marija biggrin.gif Man visai patiko smile.gif
Atsakyti
Mano dukrytei pasiūlė vardą PAULINA. Man šis vardas visai gražus, ji savo lėlę taip vadiną smile.gif ot sutapimas
Sūnelį teks pavadinti Stefan smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pūkelis: 12 liepos 2007 - 12:35