Įkraunama...
Įkraunama...

Ar kamuoja giminės su klausimu, kada "ženysies"?

jooo, pas mus 25 ir dar netekėjusi - jau aplinkinių vadinama senmerge. Mus irgi ėdė savo nuolatiniais klausimais: tai kada vestuvės. Kai susituokėm iškart kitas klausimas: gal jau laukiatės? Nu tai mėgsta žmonės kištis į kitų reikalus bigsmile.gif
Atsakyti
per kiekviena gimines susiburima klausia "tai ka tu sau galvoji? kada vestuves?" nors seimoj jau seniai nurasyta i senmerges ( man 30). neseniai susipazinau su puikiu zmogum, apsigyvenom kartui, tai dabar tarkuoja "kodel nerodai? ka, nuo giminiu slepi, niekad neatsivezi".. muziejaus eksponatas jis jiems, ar ka.. tai ir nusprendziau-mano vestuves bus be jokiu giminiu ax.gif tik mama ir brolis ax.gif ir foto i FB - post factum bigsmile.gif
Atsakyti
mane irgi siaubingai nervina sitas lietuviu poziuris, jei jau neistekejusi, esi beviltiska smile.gif toliau savo kaimo tvoros zmones neislenda. pritariu pries tai parasiusiai merginai, vestuvese JOKIU giminiu smile.gif
o ir apskritai kodel vakaru europoje zmones pirmiausia susikuria sau gyvenimo pamata, pakeliauja po pasauli, pasidziaugia laisve ir tik paskui jau lenga i visokius seimyninius isipareigojimus.
sakysit galima visus mano minetus dalykus ir susituokus? gal, bet man taip labiau patinka smile.gif beje lietuvos skyrybu statistika taip pat laaaaabai iskalbinga wink.gif
Atsakyti
Artimieji jau nebelaukia vestuvių, jie jau laukia anūkų ;D Ypač tėvų tenka namiokus gaudyti, va čia vartelius padarėm, kad anūkas iš kiemo neišbėgtų, palėpėje radom seną jūsų vaikišką lovytę, galėsit panaudoti ir tt... smile.gif
Atsakyti
Bet tai kaip jie nesupranta, kad spaudimas yra blogai, spaude seseri nes jau buvo 30 kad teketu, istekejo ir issiskyre po metu, dabar sako kad as ju viltis, nes jau labai anuku nori. Nugi kosmaras kazkoks....
Atsakyti
reiskia mano mama keista.. ji nedega noru anuku turet g.gif
Atsakyti
o ko jus kreipiat demesi i tas snekas smile.gif) gyvenkit savo gyvenima ir tiek smile.gif koks skirtumas kas ka uz nugaros burbuliuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2013 04 24, 13:05)
per kiekviena gimines susiburima klausia "tai ka tu sau galvoji? kada vestuves?" nors seimoj jau seniai nurasyta i senmerges ( man 30). neseniai susipazinau su puikiu zmogum, apsigyvenom kartui, tai dabar tarkuoja "kodel nerodai? ka, nuo giminiu slepi, niekad neatsivezi".. muziejaus eksponatas jis jiems, ar ka.. tai ir nusprendziau-mano vestuves bus be jokiu giminiu  ax.gif tik mama ir brolis ax.gif ir foto i FB - post factum  bigsmile.gif


Aš turiu šitam tokį atsimazinimo metodą. Per kitą susitikimą būkit gerai nusiteikus, ką nors mandagiai atsakykit ir tada sakykit "kad jau čia visi labai atviraujam, tai man irgi įdomu kada jūs..." (čia reikia įdėti ką nors, kas švelniai įkastų klausinėtojui), pradėkit kalbėt apie jų ligas, svorį ir dar ką nors. Jeigu nepadės vieną kartą, kartokit. Bent po kelių jie supras, kad jūs irgi turit įdomių klausimų, tikrai liausis. O kokiai bjaurietei galit pasakyt ir taip, kad laukiat, kol ji atsikratys tų papildomų kilogramų, kad gražiai atrodytų jūsų vestuvinėse nuotraukose 2.gif
Atsakyti
Mūsų irgi visi klausinėjo tai kada? bet kai pasakėm data, tai klausimas buvo a ko taip greitai? biggrin.gif
Ir aišku šiuolaikinės išvados buvo kad iš reikalo, tai taip erzindavo doh.gif ir tai tesesi pora mėnesių, kol susiprato kad pilvas neauga ir nera čia tokių nesamonių. Tuokiamės tik dėl saves, nes patys to norime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luti @ 2013 07 17, 10:46)
Bet tai kaip jie nesupranta, kad spaudimas yra blogai, spaude seseri nes jau buvo 30 kad teketu, istekejo ir issiskyre po metu, dabar sako kad as ju viltis, nes jau labai anuku nori. Nugi kosmaras kazkoks....

doh.gif siaubas... Manęs, ačiū D., niekad nespaudė
Atsakyti
Žmonės jau tokie yra, visada klausinėja ir klausinės, tokia prigimtis, matyt. Tad jei susituoksi, prasidės klausimas apie vaikus, paskui apie dar viena ir panašiai. Reikia nepasiduoti spaudimui,o geriausia, jei išvis jį sugebama ignoruoti, kitaip nespesit gyventi pagal kitų poreikius. Mūsų ir visuomet klausinėja, bet juokais ką nors atsakom, tuo ir baigiasi. O jei labai įkyriai kažkas, tai atsakom, kad tuoktis ir vaikus gimdyti reikia ne kitiems, o sau.

Mama ankščiau spaudė dėl vestuvių, kad iškart anūką dovanočiau, dabar jau užtenka tik anūko, kad tik greičiau. Bet ją suprantu, ji jau amžiuje ir bijo, kad gali nespėti pamatyti. Dėl to sunku labai širdyje pasidaro, bet...
Atsakyti
QUOTE(gyvenanti @ 2013 09 07, 13:16)
Mama ankščiau spaudė dėl vestuvių, kad iškart anūką dovanočiau, dabar jau užtenka tik anūko, kad tik greičiau. Bet ją suprantu, ji jau amžiuje ir bijo, kad gali nespėti pamatyti. Dėl to sunku labai širdyje pasidaro, bet...

blink.gif tai gaunasi, kad zmones vaikus gimdo ne del saves, savo noru, o kad seneliai savo anukus pamatytu g.gif
Atsakyti