Įkraunama...
Įkraunama...

Ar kamuoja giminės su klausimu, kada "ženysies"?

QUOTE(Leksa @ 2013 09 07, 15:45)
blink.gif tai gaunasi, kad zmones vaikus gimdo ne del saves, savo noru, o kad seneliai savo anukus pamatytu  g.gif

Taip ir gyvena. Svetimais norais. Svetimus gyvenimus.
Atsakyti
dėl ko vaikus gimdo, aš nežinau, bet tikiu, jog ir dėl kitų, ir dėl netikrų lūkesčių, ir iš noro. pačiai supratimas neatėjas, kokius džiaugsmus vaikai atneša, tad jų gyvenimo plane ir nėra.
Atsakyti
Per daugelį metų visokių klausimų buvo, pradedant ar turi draugą (tyčia atsakydavau, kad aš draugiška ir draugų turiu daug tongue.gif ), baigiant vestuvėm ir vaikais doh.gif Būna ir sunervina kai prikimba ir įkyriai zyzia kažkuria tema, bet šiaip nepykstu. Gal nedrįsta paklausti AR bus vestuvės, o norėtųsi žinoti, kad rimti santykiai, kad abu laimingi ir galvojama apie bendrą ateitį. Juk toks supratimas, kad santuoka suteikia stabilumo, tada vaikai, o šeima yra didžiausias turtas. Tai čia gaunasi ir klausimas ir palinkėjimas 4u.gif Manau būtų keistoka, jei saviems nerūpėtų visai tavo gyvenimas. Na bent man būtų keista. Ir giminėj, manau kaip daugelyje, būna ir pasibarimų ir įkyrių giminaičių yra, bet visvien man tai artimi žmonės ir pagal galimybes visus (su kuriaias bendrauju) norėčiau matyti savo vestuvėse, nes tai neeilinė diena. Su gimine, kaip ir su vyru - laimėje ir nelaimėje thumbup.gif Taip, jie erzina savo klausimais, pamokymais ir pan, bet puikiai žinau, kad jei kas nutiktų, tai mūru stotu ir aš už savus- taip pat.
Deja, senstant artimiesiems tenka pagalvoti ir apie tai, kad jei nori juos matyti per vestuves ar supažindinti su anūkais/proanūkiais, nereikia gumos tempti. Na toks mano bendrumo jausmas. MB galvoja taip pačiai rolleyes.gif
Atsakyti
Papasakosiu ir savo situaciją į temą. Tik vakar susižadėjau, nors apie vestuves kalbam jau seniai ir po truputį, po truputį planuojam. Gyvename užsienyje, dirbame čia, tačiau aš greitai turiu išvykti pasibaigti savo mokslų ir grįšiu tik po 4 mėnesių. Neramu dėl to, jog tik vasarį, kai gausiu naują darbą, žinosiu savo pajamas, o MB tuo metu sužinos, ar jį pasilieka šiame darbe. Vestuves norime švęsti birželį, turime datą, tačiau nežinodami savo pajamų, negalime planuoti, nes nežinom, ar spėsim susitaupyti pakankamai pinigų, be to, mūsų pasirinkta data šį birželį ketvirtadienis... Todėl draugus ir šeimą jau pratiname prie minties, kad vestuves kelsime 2015m. birželį, t.y. daugiau nei po pusantrų metų... Ir tikrai nustebau, kad visi prikišinėja, kad sužadėtuvės privalo trukti tik metus, kad paskui nebegalioja, kad jam teks pirštis iš naujo ir kad išvis mes čia ne rimtai doh.gif Ką mes čia blogo padarėm? Ar man nereikėjo sutikti ir paprašyti pasipiršti po pusmečio? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kašmyras @ 2013 09 20, 20:44)
Papasakosiu ir savo situaciją į temą. Tik vakar susižadėjau, nors apie vestuves kalbam jau seniai ir po truputį, po truputį planuojam. Gyvename užsienyje, dirbame čia, tačiau aš greitai turiu išvykti pasibaigti savo mokslų ir grįšiu tik po 4 mėnesių. Neramu dėl to, jog tik vasarį, kai gausiu naują darbą, žinosiu savo pajamas, o MB tuo metu sužinos, ar jį pasilieka šiame darbe. Vestuves norime švęsti birželį, turime datą, tačiau nežinodami savo pajamų, negalime planuoti, nes nežinom, ar spėsim susitaupyti pakankamai pinigų, be to, mūsų pasirinkta data šį birželį ketvirtadienis... Todėl draugus ir šeimą jau pratiname prie minties, kad vestuves kelsime 2015m. birželį, t.y. daugiau nei po pusantrų metų... Ir tikrai nustebau, kad visi prikišinėja, kad sužadėtuvės privalo trukti tik metus, kad paskui nebegalioja, kad jam teks pirštis iš naujo ir kad išvis mes čia ne rimtai  doh.gif Ką mes čia blogo padarėm? Ar man nereikėjo sutikti ir paprašyti pasipiršti po pusmečio?  biggrin.gif

Sveikinimai 4u.gif
Įdomus draugų ir šeimos supratimas... Jei dar kabinėsis, sakykit vestuvių šventės nebus, nes pinigų nėra, susirašom prie liudininkų ir viskas, gi negalima leisti sužadėtuvėms "išeiti" iš galiojimo tongue.gif O patys nesijaudinkite dėl tokių dalykų, manau geriau palaukti ir pasidaryti šventę kokios norite, negu verstis per galvą ir sutuoktinių gyvenimą pradėti paskendus skolose. Viena draugė jau buvo pradėjusi organizuoti vestuves, sutarusi dėl vietos ir pan, bet iškilo finansinių sunkumų ir nukėlė viską metams. O tokių, kurie susižadėję daugiau nei metus irgi žinau ne vieną porą ir jiems puikiai sekasi thumbup.gif
Atsakyti
Grįštat prie tiesioginio temos klausimo, tai taip, nuolat girdim iš aplinkos kada tos vestuvės (mes auginame bendrą vaiką). iš pradžių erzino. Dabar nekreipiu dėmesio.
Atsakyti
Iš draugo giminės pusės bei šiaip iš draugų dažnokai girdim tą klausimą, o iš saviškės giminės pusės negirdžiu kol kas. Tiesa, mamai daugmaž nupasakojau mūsų planus, tad galbūt todėl ir neklausinėja - juk ir taip viskas aišku, plius, aš jaunesnė už draugą, tad galbūt dar ir todėl niekas per daug nelenda iš maniškės giminės su tuo "kada ženysitės". mirksiukas.gif Bet kažkaip tas klausimas neerzina, kaip tik kažkaip linksma pasidaro, kai užklausia. biggrin.gif Tada kažką juokais pasakom ir tiek.
Atsakyti
Kaip gerai kad as neturiu giminiu.
Atsakyti
QUOTE(PeruManu @ 2015 07 20, 01:31)
Kaip gerai kad as neturiu giminiu.

Aš tai turiu, bet nejaučiu su jais jokio ryšio. Labai retai taip atsitinka, bet jei paklausia, manęs nei glumina, nei skaudina, pasižiūriu į klausėją, kaip į ateivį ir tiek. Nes jie tikrai atrodo ateiviai. Nelabai suvokiu tokių klausimų esmės ir prasmės.
Bet šiaip matyt, iš prigimties, kaip seniau sakydavo, dabar gal prisibijo manęs, "ne tokia, kaip visi" (nors esu su tiek pat kojų ir rankų, ir kt. kūno dalių), bet, neabejotinai, aplinkinių tokia nuomonė įtakoja, kad su manimi tas klausimas sunkiai rišasi (kaip aš suprantu). Turbūt, kai ne kuriems keisčiau būtų, jei susiporočiau, neduokdie, dar ir aspivaikuočiau.
O dar ir mano mama tokiais klausimais apie moters vaidmenį man šį tą įskiepyjo (tikrai nesam feministės), tai, giminės ją seniau, pažįsta, tai ir dėl manęs visokių keistų klausimų nekelia.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2015 07 20, 22:47)
Aš tai turiu, bet nejaučiu su jais jokio ryšio. Labai retai taip atsitinka, bet jei paklausia, manęs nei glumina, nei skaudina, pasižiūriu į klausėją, kaip į ateivį ir tiek. Nes jie tikrai atrodo ateiviai. Nelabai suvokiu tokių klausimų esmės ir prasmės.
Bet šiaip matyt, iš prigimties, kaip seniau sakydavo, dabar gal prisibijo manęs, "ne tokia, kaip visi" (nors esu su tiek pat kojų ir rankų, ir kt. kūno dalių), bet, neabejotinai, aplinkinių tokia nuomonė įtakoja, kad su manimi tas klausimas sunkiai rišasi (kaip aš suprantu). Turbūt, kai ne kuriems keisčiau būtų, jei susiporočiau, neduokdie, dar ir aspivaikuočiau.
O dar ir mano mama tokiais klausimais apie moters vaidmenį man šį tą įskiepyjo (tikrai nesam feministės), tai, giminės ją seniau, pažįsta, tai ir dėl manęs visokių keistų klausimų nekelia.



Noreciau ir as buti tokio tvirto charakterio bet as per silpna. Su giminem tai tevai bendrauja ned jos jiems artimos o man jau skaitosi tolimos tai nezn ka ten sneka. Bet kai man pradeda bendradarbiai klausinet man labai nepatinka ir jauciuosi keistai. Gal del to kad nemoku apsigint. Ir net jei kviecia i vestuves te neinu nes zinau kad vaiksciosiu apsiverkus tai geriau neinu.
Atsakyti
Esu ištekėjusi 20 metų, auginame vaiką. Kol buvau netekėjusi, užbombordavo klausimais-tai kada, na kada. O.aš vis delsiau, nors jau ilgai draugavom su esamuoju. Erzino mane visi tie klausimai iki beprotybės. Ištekėjau. Vaikelis gimė negreitai. Tada "bambasino" su klausimu-na tai kada sūpuosit kūdikėlį. doh.gif užkniso iki begalybės. Dabar jau nesikniedina su niekuo. Dar labai retkarčiais paklausia, ar antro nenorim. Bet jau neerzina tai, nes tai būna retai ir gal daugiau dėl pokalbio palaikymo, bet ne iš pamokslavimo ir cekavumo.
Atsakyti
QUOTE(PeruManu @ 2015 07 20, 00:31)
Kaip gerai kad as neturiu giminiu.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
prajuokinot

manes klausineja, nors as net nieko neturiu
Atsakyti