Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

QUOTE(ramuner2 @ 2007 07 13, 18:29)
sveikutes
pasiklausiau jusu ir pati nusprendziau pasigrazinti,bet teko greit nusivilti,dariausi kaune konturini makiaza,pirma skaudejo ,antra sumokejau dvigubai nei tariausi telefonu,trecia lupu konturas dingo po penkiu dienu,antakiai dar matosi ,akys  vos vos, verysad.gif nenoriu daryti anti reklamos ,bet dariausi pas senoje temoje isgyrta erika ,dabar galvoju ka daryti toliau ,ziauriai gaila pinigu,kuriuos praradau,korekcija dabar tik rugseji ,tai visa vasara vel vaiksciosiu  su savo pasidarytu makiazu verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

sekmes visoms norinciom buti grazios  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Bet Jūs ne pirma kuri, sako, kad konturinis nesilaiko. Taip pat turėkite omeny, kad vis dėl to oda,ir kiekvieno žmogaus reakcija skirtinga. Pas mane vieno akio apatinė podvodka, kai ževelės nukrito irigi beveik niesimatė. bet per korekcija pataisė man. Po antro karto irgi pusės nesimatė, tai ėjau 3 karta, po jo jau viskas tvarkoj buvo.
Todėl pakartosiu dar karta, eikite pas tokią meistrę, kuri darys, neimant pinigų, tiek korekcijų, kiek jų reikės.
Pavyzdžiui, mano mama padarė lūpų permanentą ir jai nepatiko spalva, tai ėjo papildomai į 3 ar 4 korekcijas, jai pakeitiė kontūro spalava ir ji nieko nemokėjo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luandra: 13 liepos 2007 - 17:42
aciu smile.gif uz patarimus ,labai tikiuosi kad po korekciju bus kitaip 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
noriu pasidaryt lupu permanentini bigsmile.gif akiu-bijau... daryciausi "Visunitoj"-labai geras ir kokybiskas salonas thumbup.gif net neisivaizdavau, kad tiek reikia laukti g.gif g.gif
Atsakyti
Mergaites, ar jau niekas pastaruoju metu nesidare? smile.gif
Uzsimaniau tik blakstienas pasiryskinti (sake daro labai labai plona linijyte ant virsutinio voko arba deda mazucius taskucius tarp blakstienu) - taigi koks kaifas kai galima nesidazyt rytais thumbup.gif
O jeigu dar sportuoji tai isvis jega - nereik galvot kad tusas ar piestukas nubegs
Kazi kaip su kainom ir salutiniais poveikiais.. Perskaiciau ana tema, ale jau seniai tenai bebuvo, gal kas naujesniu ziniu turi g.gif
Atsakyti
Dvi drauges turi pasidariusios lupu konturini makiaza. tai kai nepasidaziusios, atrodo, kad ant lupu like vakaryksciai dazu likuciai. man asmeniskai negrazu, netvarkingai atrodo. as jau geriau naudoju ilgalaikius lupu dazus, pvz. Jade.
Atsakyti
QUOTE(Maldyve @ 2007 07 22, 13:06)
Dvi drauges turi pasidariusios lupu konturini makiaza. tai kai nepasidaziusios, atrodo, kad ant lupu like vakaryksciai dazu likuciai. man asmeniskai negrazu, netvarkingai atrodo. as jau geriau naudoju ilgalaikius lupu dazus, pvz. Jade.

Gal kaip nekokybiskai padaryta g.gif as pasidarius ir esu labai patenkinta,gaila nemoku idet nuotraukos,parodyciau.
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 07 21, 12:37)
Mergaites, ar jau niekas pastaruoju metu nesidare? smile.gif
Uzsimaniau tik blakstienas pasiryskinti (sake daro labai labai plona linijyte ant virsutinio voko arba deda mazucius taskucius tarp blakstienu) - taigi koks kaifas kai galima nesidazyt rytais thumbup.gif
O jeigu dar sportuoji tai isvis jega - nereik galvot kad tusas ar piestukas nubegs
Kazi kaip su kainom ir salutiniais poveikiais.. Perskaiciau ana tema, ale jau seniai tenai bebuvo, gal kas naujesniu ziniu turi g.gif


Sveika, as daug sportuoju ir neturiu laiko dazytis, tai mane isgelbejo konturinis makiazas. dariausi pas kosmetologe Erika thumbup.gif , esu labai patenkinta ir akimis ir lupomis, o dabar antakius uzsirasiau.tiesa korekcijos turi buti neilgiau kaip po dvieju men. salutinio poveikio nebuna,nes net besilaukiancios moterys gali darytis. man lupos truputi paburko, bet dar graziau atrode, o akys paraudo, bet po dienos praejo, palasinau vaistu parekoenduotu kosmetologes. kas man labai ptiko, kad nereikia moketi visos sumos is karto. duoda per tris mennesius issimoketi smile.gif


sekmes
Atsakyti
QUOTE(ramuner2 @ 2007 07 13, 18:29)
sveikutes
pasiklausiau jusu ir pati nusprendziau pasigrazinti,bet teko greit nusivilti,dariausi kaune konturini makiaza,pirma skaudejo ,antra sumokejau dvigubai nei tariausi telefonu,trecia lupu konturas dingo po penkiu dienu,antakiai dar matosi ,akys  vos vos, verysad.gif nenoriu daryti anti reklamos ,bet dariausi pas senoje temoje isgyrta erika ,dabar galvoju ka daryti toliau ,ziauriai gaila pinigu,kuriuos praradau,korekcija dabar tik rugseji ,tai visa vasara vel vaiksciosiu  su savo pasidarytu makiazu verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

sekmes visoms norinciom buti grazios  4u.gif  4u.gif  4u.gif

sveika
manau,kad tu bereikalo pergiveni, nes as pati lupas dariausi ir tik po antros korekcijos supratau ir pamaciau tikra rezultata ir dabar dziaugiuosi, nes lupos atrodo, kaip prisirpusios uogos thumbup.gif tiesa, korekcija dariausi po 1men., nors sake galima laukti iki 3men. manau tau reikia pasirodyti paciai meistrei ir pasitarti.
sekmes
Atsakyti
QUOTE(#Burbule# @ 2007 07 23, 21:44)
Gal kaip nekokybiskai padaryta g.gif as pasidarius ir esu labai patenkinta,gaila nemoku idet nuotraukos,parodyciau.

Gali atsiust man i maila laura.kal@gmail.com, idesiu mirksiukas.gif

Nes kiek man teko matyti, tai permanentinis lupu makijazas man taip pat atrodo tikrai kaip vakaryksciai lupu dazu likuciai g.gif Cia paskutini karta buvau pas viena kosmetologe brangiame salone Vilniuje, tai jos lupos atrode svelniai tariant kraupokai doh.gif
Atsakyti
o gal kuri galėtumėt įmesti nuotraukytę su antakiukais darytais. Nezmoniškai gundausi, bet tiesa pasakius nelabai turiu supratimo kaip tai turėtų atrodyt 4u.gif
Papildyta:
atsiprašau už klaidas blush2.gif
Atsakyti
Klausykit, o kas daresi lupu permamentini makiaza...reikia daryti tik kontura, ar ir pacias lupytes paryskina (na pas mane pakankamai raudonos, bet nelabai suprantu kaip daro)..
Atsakyti
QUOTE(tralaila @ 2007 08 29, 11:54)
o gal kuri galėtumėt įmesti nuotraukytę su antakiukais darytais. Nezmoniškai gundausi, bet tiesa pasakius nelabai turiu supratimo kaip tai turėtų atrodyt  4u.gif
Papildyta:
atsiprašau už klaidas  blush2.gif


Ieik i puslapiuka paradize.lt ten yra kelios nuotraukytes mirksiukas.gif

Beje zadu darytis antakiu permanentini makiaza rytoj varau i konsultacija ax.gif darysiuosi Ametistejoj blush2.gif gal kas zinot ar gerai ten padaro g.gif kad netektu paskui nusivilti nail.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egluziukas: 29 rugpjūčio 2007 - 15:51