Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

kiek imatau padarytas virsutinej lupuj tik konturas, o kaip visa tai atrodo kai lupos nepadazytos?
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2007 09 19, 10:13)
kiek imatau padarytas virsutinej lupuj tik konturas, o kaip visa tai atrodo kai lupos nepadazytos?

Aciu Uggnele 4u.gif
Na,gal prastoka nuotraukos kokybe,bet man retusavo visas lupas paciu sviesiausiu atspalviu(persiko),cia buvau tik permatomu blizgesiu pasitepus ax.gif

Atsakyti
apatine lupa tai retuzuota, bet virsutinej taiskiai matosi linija
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2007 09 19, 20:23)
apatine lupa tai retuzuota, bet virsutinej taiskiai matosi linija

Dabar tik supratau,kodel taip atrodo,nes man ir apatine platino,kadangi tos lupos krastas pas mane staiga leidziasi zemyn(ar kaip cia issireiskus),optiskai puse konturo lyg pasislepe gaunasi,tik kai juokuosi,aiskiai matosi linija biggrin.gif Bet as kai prie savo lupu pripratus,man ir nesijuokiant atrodo viskas vietoj ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo #Burbule#: 21 rugsėjo 2007 - 17:14
gal kas daretes vilniuje,kauno g.modus studijoj?
Papildyta:
QUOTE(inga29 @ 2007 09 27, 12:39)
gal kas daretes vilniuje,kauno g.modus studijoj?

arba paradizei totoriu gatvej?
Atsakyti
hmmmm. sveikutes 4u.gif
skaitineju skaitineju ir nesuprantu, ar cia gerai ar blogai tas ilgalaikis makiazas? vienos sako po kurio laiko nusivyle, kitos be galo dziaugiasi.... gal cia tada nuo darbo kokybes labiau priklauso g.gif kaip pas ka....?
Atsakyti
Na ka merginos, as esu pasidariusi akis seniau jau kovo menesi, spalio 31 einu daryti lupas. tik bijau del herpeso. man buna, ne daznai, bet pora kaartu per metus. gersiu acic, bet ar pades ar ne.
si vasara nuo saules turejau net 5 herpesus vienu metu, todel itariu, kad si karta bus tas pats.
kas dare lupu, ar turejote del to problemu??
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2007 10 08, 12:55)
Na ka merginos, as esu pasidariusi akis seniau jau kovo menesi, spalio 31 einu daryti lupas. tik bijau del herpeso. man buna, ne daznai, bet pora kaartu per metus. gersiu acic, bet ar pades ar ne.
si vasara nuo saules turejau net 5 herpesus vienu metu, todel itariu, kad si karta bus tas pats.
kas dare lupu, ar turejote del to problemu??



sveika,taip reikia gerti (aciklovirus) kazka tokio mintinai neatsimenu,savaite pries darantis,nes as niekada neturejau herpes ,o po konturinio atsirado doh.gif ir daug
Atsakyti
na as tai nesuprantu,man tai jokio grozio nera kai lupos apvestos,labai jau ne naturaliai atrodo schmoll.gif o vat antakiai grazu kai padarytas permanentinis,netrodo kaip matrioskos,o jei dar ypac is dvieju spalvu pvz, juoda ir pilka,tada labai grazus gaunasi kaip naturalus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2007 10 08, 14:51)
na as tai nesuprantu,man tai jokio grozio nera kai lupos apvestos,labai jau ne naturaliai atrodo schmoll.gif o vat antakiai grazu kai padarytas permanentinis,netrodo kaip matrioskos,o jei dar ypac is dvieju spalvu pvz, juoda ir pilka,tada labai grazus gaunasi kaip naturalus thumbup.gif

na tai su retusavimu gi daro, todel neturi atrodyti lyg apvestos lupos, taip pat galima naturialia spalva daryti
pas mane po herpeso visai jau konturu nera beveik:)))

ramuner2, o dabar daznai herpesas buna? skaciau, kad gali po permanento daug dazniau tos pusles atsiradineti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luandra: 08 spalio 2007 - 14:02
Tikrai geras dalykas tas permanentinis thumbup.gif Jau ketvirti metai, kaip esu pasidarius lūpas ir akis - nesigailiu. Tik tai nėra amžina, po 2 metų reikia kartoti, nes spalvos išblunka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Montvile: 08 spalio 2007 - 15:18
QUOTE(Luandra @ 2007 10 08, 15:01)
na tai su retusavimu gi daro, todel neturi atrodyti lyg apvestos lupos, taip pat galima naturialia spalva daryti
pas mane po herpeso visai jau konturu nera beveik:)))

ramuner2, o dabar daznai herpesas buna? skaciau, kad gali po permanento daug dazniau tos pusles atsiradineti


buvo po pirmo karto,opo korekcijos l daug ,praejo du men. po korekcijos p herpe dar gydau g.gif
Atsakyti