Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

QUOTE(egluziukas @ 2007 08 29, 16:45)
Ieik i puslapiuka paradize.lt ten yra kelios nuotraukytes mirksiukas.gif

Beje zadu darytis antakiu permanentini makiaza rytoj varau i konsultacija ax.gif darysiuosi Ametistejoj  blush2.gif gal kas zinot ar gerai ten padaro  g.gif kad netektu paskui nusivilti nail.gif

laba, del ametistejos nezinau, bet galiu parekomenduoti savo meistre kosmetologe Erika dirba grozio studijoje ELrojuje, tiesa nauju budu konturiniu- linijiniu. Esu patenkinta savo lupu ir akiu paryskinimu ir forma pataise wub.gif dabar turiu daugiau laiko, maziau sugaistu prie veidrozio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kengurike23 @ 2007 09 01, 01:43)
laba, del ametistejos nezinau, bet galiu parekomenduoti savo meistre kosmetologe Erika dirba grozio studijoje ELrojuje, tiesa nauju budu konturiniu- linijiniu.  Esu patenkinta savo lupu ir akiu paryskinimu ir forma pataise wub.gif  dabar turiu daugiau laiko, maziau sugaistu prie veidrozio thumbup.gif


pas erika viskas l brangu g.gif ,ir drauge neseniai daresi tai jai nelabai patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuner2 @ 2007 09 01, 21:45)
pas erika viskas l brangu  g.gif  ,ir drauge neseniai daresi tai jai nelabai patiko  ax.gif



Sveikos

gal kas galetu parasyti kainas ,kiek kas kainuoja?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(ramaske @ 2007 09 02, 14:54)
Sveikos

gal kas galetu parasyti kainas ,kiek kas kainuoja?
Aciu


uzsirasiau pas ja del antakiu konsultacijai , tai mokesiu 30lt o pats antakiu padarymas kiek zinau 780lt, kitu kainu nezinau. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ramaske @ 2007 09 02, 15:54)
Sveikos

gal kas galetu parasyti kainas ,kiek kas kainuoja?
Aciu

As mokejau uz lupu kontura ir pilnu spalvos uzpildymu 720 lt.(cia kaina uz dvi proceduras) tongue.gif
Labai noriu dar antakiu(sake man kainuos 560 lt.)pasitaupysiu pinigeliu ir eisiu pas ta pacia meistre.

Merginos,gal kuri galit cia ikelti mano lupu nuotraukele,pasirodyciau ax.gif


Papildyta:
QUOTE(egluziukas @ 2007 09 02, 17:50)
uzsirasiau pas ja del antakiu konsultacijai , tai mokesiu 30lt o pats antakiu padarymas kiek zinau 780lt, kitu kainu nezinau. cool.gif

sakyciau daugokai ruosiesi moketi unsure.gif tai kiek tada uz lupas butu,jei antakiai tiek kainuoja blink.gif
Atsakyti
QUOTE(#Burbule# @ 2007 09 03, 09:32)
As mokejau uz lupu kontura ir pilnu spalvos uzpildymu 720 lt.(cia kaina uz dvi proceduras) tongue.gif
Labai noriu dar antakiu(sake man kainuos 560 lt.)pasitaupysiu pinigeliu ir eisiu pas ta pacia meistre.

Merginos,gal kuri galit cia ikelti mano lupu nuotraukele,pasirodyciau ax.gif
Papildyta:

sakyciau daugokai ruosiesi moketi unsure.gif tai kiek tada uz lupas butu,jei antakiai tiek kainuoja blink.gif



drauge už antakius mokejo virs 700 lt, lupos 858 lt akys irgi apie 660,o uz korekcijas irgi paimdavo kazkiek schmoll.gif

po liepos 1 10 proc. pabrango
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramuner2: 03 rugsėjo 2007 - 09:16
QUOTE(ramuner2 @ 2007 09 03, 11:14)
drauge už antakius mokejo virs 700 lt, lupos 858 lt akys irgi apie 660,o uz korekcijas irgi paimdavo kazkiek schmoll.gif

po liepos 1 10 proc. pabrango


Daug.Tai cia Ametistejoj?
Atsakyti
QUOTE(#Burbule# @ 2007 09 03, 14:34)
Daug.Tai cia Ametistejoj?


ne cia ELrojuje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuner2 @ 2007 09 03, 10:14)
drauge už antakius mokejo virs 700 lt, lupos 858 lt akys irgi apie 660,o uz korekcijas irgi paimdavo kazkiek schmoll.gif

po liepos 1 10 proc. pabrango

pas kosmetologe Erika uz konsultacija mokejau 30lt. visoms, kurios planuojat patarciau pasikonsultuoti, nes daug informacijos apie konturinio pliusus ir permamento minusus suzinojau.. mazdaug po metu konturinio spalva nesikeicia(nes augalinis pigmentas),o tik tolygiai pasvieseja, o permamento ( sintetinis pigmetas), tai toks laikui begant kinta spalva odoje. zodziu apsviete mane, tad pasvarsciau geriau brangiau, bet kokybe wub.gif kaip realiai atrodys, ji man nupaise kelis variantus ir issirinkau tinkama varianta. mokejau uz lupas 780, o uz antakius 730 atrode daug, bet per tris menesius issimokejau, tai taip nesijaute smile.gif tiesa korekcijos man taip pat kainavo tik 70lt., sake, kad dar pataikiau pigiau pasidaryti, nes nuo liepos 1d. pakilo kainos pigmentams tai dabar lupos kaip ir tavo drauge buciau mokejusi po 858lt... tiesa sakant, visai nesigailiu, kad pasidariau konturini, nes matau pati, o ir kolegos pagyre, kad paryskejo mano bruozai ir niekas nesupranta, kad tai ilgalaikis makiazas : super
Atsakyti
QUOTE(#Burbule# @ 2007 09 03, 09:32)
As mokejau uz lupu kontura ir pilnu spalvos uzpildymu 720 lt.(cia kaina uz dvi proceduras) tongue.gif
Labai noriu dar antakiu(sake man kainuos 560 lt.)pasitaupysiu pinigeliu ir eisiu pas ta pacia meistre.

Merginos,gal kuri galit cia ikelti mano lupu nuotraukele,pasirodyciau ax.gif
Papildyta:

sakyciau daugokai ruosiesi moketi unsure.gif tai kiek tada uz lupas butu,jei antakiai tiek kainuoja blink.gif


Maciau internete tokios kainos parasytos, bet gal jos pagal antakius ta kaina nustatys g.gif

Papildyta:
QUOTE(#Burbule# @ 2007 09 03, 14:34)
Daug.Tai cia Ametistejoj?


oi ne ametistejoj tiktai pigiau antakiai 500lt su viena korekcija, jeigu reik antros korekcijos tai +150lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kengurike23 @ 2007 09 04, 00:02)
mazdaug po metu  konturinio spalva nesikeicia(nes augalinis pigmentas),o tik tolygiai pasvieseja, o permamento ( sintetinis pigmetas), tai toks laikui begant kinta spalva odoje. zodziu apsviete mane, tad pasvarsciau geriau brangiau, bet kokybe wub.gif  kaip realiai atrodys, ji man nupaise kelis variantus ir  issirinkau tinkama varianta. mokejau uz lupas 780, o uz antakius 730 atrode daug, bet per tris menesius issimokejau, tai taip nesijaute smile.gif  tiesa korekcijos man taip pat kainavo tik 70lt., sake, kad dar pataikiau pigiau pasidaryti, nes  nuo liepos 1d. pakilo kainos pigmentams tai dabar lupos kaip ir tavo drauge buciau mokejusi po 858lt...  tiesa sakant, visai nesigailiu, kad pasidariau konturini, nes matau pati, o ir kolegos pagyre, kad paryskejo mano bruozai ir niekas nesupranta, kad tai ilgalaikis makiazas : super

tai tu sumaisei temas,jei dareisi konturini,rasyk prie konturinio.As dariausi permanentini,mane pakonsultavo uz dyka,kosmetologe aprode pigmentu ir aparato licencijas,sertifikatus,suzinojau,kad dazai ne sintetiniai,antialergiski,aparatas taip pat naujoviskas,todel buvau rami rolleyes.gif Ir cia ne tas variantas,kad antakiai pamelynuoja,kiek supratau,tai is vis atgyvena biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(#Burbule# @ 2007 09 03, 09:32)
As mokejau uz lupu kontura ir pilnu spalvos uzpildymu 720 lt.(cia kaina uz dvi proceduras) tongue.gif
Labai noriu dar antakiu(sake man kainuos 560 lt.)pasitaupysiu pinigeliu ir eisiu pas ta pacia meistre.

Merginos,gal kuri galit cia ikelti mano lupu nuotraukele,pasirodyciau ax.gif



Idedu burbules lupu nuotrauka.Beje,is anksciau skaiciau,kad dareisi pas kosmetologe Jurgita.Pritariu,labai miela meistre wub.gif drinks_cheers.gif

user posted image
Atsakyti