Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

QUOTE(ramuner2 @ 2007 10 08, 16:47)
buvo po pirmo karto,opo korekcijos l daug ,praejo du men. po korekcijos p herpe dar gydau  g.gif

per 2 menesius nepraejo herpesas dar doh.gif ??
as kai akis dariua, uzsirasiua ir lupom, bet po to apsigalvojau del herpeso. dabar va nusprendziua, bet po tavo posto kazkaip galvoju vel atsisakysiu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Montvile @ 2007 10 08, 16:17)
Tikrai geras dalykas tas permanentinis  thumbup.gif Jau ketvirti metai, kaip esu pasidarius lūpas ir akis - nesigailiu. Tik tai nėra amžina, po 2 metų reikia kartoti, nes spalvos išblunka.

o herpeso nebuvo??smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luandra: 08 spalio 2007 - 15:54
QUOTE(Luandra @ 2007 10 08, 17:57)
o herpeso nebuvo??smile.gif

Buvo. Jei dėl herpeso iškrenta pigmentas ir labai matosi, galima tik tą vietelę pataisyt (taip sakė kosmetologė). Tačiau man neprireikė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Montvile @ 2007 10 08, 17:59)
Buvo. Jei dėl herpeso iškrenta pigmentas  ir labai matosi, galima tik tą vietelę pataisyt (taip sakė kosmetologė). Tačiau man neprireikė  smile.gif

as skaiciua, kad herpess po permanento daug dazniau po to atsiranda
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2007 10 08, 19:30)
as skaiciua, kad herpess po permanento daug dazniau po to atsiranda

Nepasakyčiau, kad labai dažnai. Iš pradžių ir aš dėl tų herpesų labiausiai pergyvenau...nors jų buvo - nieko neatsitiko. Per tuos metus gal kokie 5 kartai buvo, ne daugiau smile.gif Svarbiausia nekrapštyti/nelupti ir nespaudyti tos vietos tuo metu smile.gif
Tačiau moterims, kurias dažnai kankina herpesas, nepatartina yra darytis.
Atsakyti
QUOTE(Montvile @ 2007 10 08, 19:06)
Nepasakyčiau, kad labai dažnai. Iš pradžių ir aš dėl tų herpesų labiausiai pergyvenau...nors jų buvo - nieko neatsitiko. Per tuos metus gal kokie 5 kartai buvo, ne daugiau  smile.gif Svarbiausia nekrapštyti/nelupti ir nespaudyti tos vietos  tuo metu smile.gif
Tačiau moterims,  kurias dažnai kankina herpesas, nepatartina yra darytis.

Na mane ne labai kankina, gal per metus 1-2 katus buna. tik sia vasara po juros labai daug ju iskart 5 buvo:))
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2007 10 08, 20:27)
Na mane ne labai kankina, gal per metus 1-2 katus buna. tik sia vasara po juros labai daug ju iskart 5 buvo:))

Na man kažkada anksčiau, dar prieš permanentinį, vienais metais herpesų bumas buvo užėjęs, o dabar ne, bet tuoj jaučiu prisišnekėsiu, nes sloguoju žiauriai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Montvile @ 2007 10 08, 20:37)
Na man kažkada anksčiau, dar prieš permanentinį, vienais metais herpesų bumas buvo užėjęs, o dabar ne, bet tuoj jaučiu prisišnekėsiu, nes sloguoju žiauriai  smile.gif

Na vienu žodžiu nieko labai baisaus neatsitiko po permanento. imunitetą stiprinančius vitaminus gert pradėjau, prieš pora dienų gersiu aciclovirą, na kaip bus taip bus.
o gali atsiusti savo lūpų nuotrauką?? skauda daugiau nei, kaip akis darai. Per kiek laiko jau lūpos padoriai atrodo.
Man akis neskaudėjo stipriai, o kita diena vakare jau visiškai normaliai atrodė.
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2007 10 08, 21:45)
Na vienu žodžiu nieko labai baisaus neatsitiko po permanento.  imunitetą stiprinančius vitaminus gert pradėjau, prieš pora dienų gersiu aciclovirą, na kaip bus taip bus.
o gali atsiusti savo lūpų nuotrauką?? skauda daugiau nei, kaip akis darai. Per kiek laiko jau lūpos padoriai atrodo.
Man akis neskaudėjo stipriai, o kita diena vakare jau visiškai normaliai atrodė.

Kai pirmą kartą dariausi akis ir lūpas - nelabai skaudėjo, o kai po poros metų kartojau lūpas - vos tvėriau iš skausmo. Nežinau kodėl taip...tiesa, aš kitoj vietoj dariausi, nei pirmą kartą (ten eilės didelės), gal kosmetologė kitus nuskausminamuosius naudojo ???!!!
Keista g.gif aš po akių perm. labai baisiai atrodžiau, akys buvo laaabai sutinusios ir kitą ir dar kitą dieną...
Lūpos 4-5 dienas tvarkosi, pirmas kelias dienas kontūras labai ryškus būna, o paskui jis patamsėja, džiūsta ir pradeda vietomis luptis (dažnai tepliotis reikia, kad jis nebūtų sausas), tai ne kaip atrodo doh.gif
Ryt galėsiu atsiųsti foto.
Atsakyti
QUOTE(Montvile @ 2007 10 08, 20:58)
Kai pirmą kartą dariausi akis ir lūpas - nelabai skaudėjo, o kai po poros metų kartojau  lūpas  - vos tvėriau iš skausmo. Nežinau kodėl taip...tiesa, aš kitoj vietoj dariausi, nei pirmą kartą (ten eilės didelės), gal kosmetologė kitus nuskausminamuosius naudojo ???!!!
Keista  g.gif aš po akių perm. labai baisiai atrodžiau, akys buvo laaabai sutinusios ir kitą ir dar kitą dieną...
Lūpos  4-5 dienas tvarkosi, pirmas kelias dienas kontūras labai ryškus būna, o paskui jis patamsėja, džiūsta ir pradeda vietomis luptis (dažnai tepliotis reikia, kad jis nebūtų sausas), tai ne kaip atrodo  doh.gif
Ryt galėsiu atsiųsti foto.

Aš akis dariau penktadienį vakare, šeštadienį ryte truputi patynė buvo, o vakare jau Akropolyje laisvai vaikščiojau:)
Aš nutariau daryti lupos 10-31, o po to 1,2,3,4 išeiginės:) tai jau galvoju pirmadieni, kai reikės į darbą, geriau atrodysiu biggrin.gif
Lauksiu foto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luandra: 08 spalio 2007 - 20:03
Mano bučiuoklė biggrin.gif lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Montvile: 09 spalio 2007 - 13:38
QUOTE(Montvile @ 2007 10 09, 14:36)
Mano bučiuoklė  biggrin.gif  lotuliukas.gif
user posted image

sveikute..faina kad as tave cia radau. lotuliukas.gif klausyk Montiviliuk..o kur patartum darytis permanentini?O akyciu nuotraukyte gali imesti?
Atsakyti
QUOTE(ANDRUTIS @ 2007 10 09, 23:53)
sveikute..faina kad as tave cia radau. lotuliukas.gif klausyk Montiviliuk..o kur patartum darytis permanentini?O akyciu nuotraukyte gali imesti?

Sveikutė, nesitikėjau Tave čia sutikti lotuliukas.gif Permanentinį patarčiau daryti Vėtrungėj, bet ten reikėtų iš anksto užsirašyti ir kokį porą mėnesių reiks laukti smile.gif VėliauTau į paštą atsiųsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Montvile: 10 spalio 2007 - 09:54