Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančios?III dalis

QUOTE(vida/d @ 2007 08 15, 15:44)
pupeliu sriubos -paruostos Kedainiu konservu fabriko.Vakar pirma kart nusipirkau ir tikrai labai skani gavosi.Pati tokios neisverdu blush2.gif

tai pati dar kazko pridejai?bulviu ar ko?
kadangi turesime sveciu tai vakarienei: silke su svoguniukais,sumustinukais su pikantiska misraine ir pomidorais,sumustinukais su desra ir skilandis su agurkeliais ir pomidorais
Atsakyti
torskinu darzovytes ivairias (bulves, morkos, kalafijorai, sparagines pupeles, pomidorai, svogunai, cesnakai) su grietinele ir suriu. tikiuosi, liks rytoj i darba ka nestis hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 08 15, 22:21)
torskinu darzovytes ivairias (bulves, morkos, kalafijorai, sparagines pupeles, pomidorai, svogunai, cesnakai) su grietinele ir suriu. tikiuosi, liks rytoj i darba ka nestis hihihi.gif

o darbe turit kur pasilsildyt ar ir saltas skanus?
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 08 15, 19:26)
tai pati dar kazko pridejai?bulviu ar ko?
kadangi turesime sveciu tai vakarienei: silke su svoguniukais,sumustinukais su pikantiska misraine ir pomidorais,sumustinukais su desra ir skilandis su agurkeliais ir pomidorais

ten jau buna bulviu,bet jos labai smulkiai supjaustytos,tai as idejau dar kelias bulvytes thumbup.gif Siaip tai busvau pirkus ir burokeliu ir agurku sriubos,tai man visada ta paruosta labai skani.Pupeliu siaip as nemegstu,tai niekada nevirus buvau,bet vakar pabandziau,tai labai skani.Virsiu dar kada
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 16 rugpjūčio 2007 - 12:32
QUOTE(vida/d @ 2007 08 16, 13:30)
ten jau buna bulviu,bet jos labai smulkiai supjaustytos,tai as idejau dar kelias bulvytes thumbup.gif Siaip tai busvau pirkus ir burokeliu ir agurku sriubos,tai man visada ta paruosta labai skani.Pupeliu siaip as nemegstu,tai niekada nevirus buvau,bet vakar pabandziau,tai labai skani.Virsiu dar kada

as irgi esu bandziu virti kedainiu fabriko barsciu sriuba,pridejus bulvyciu tikrai gavos skani thumbup.gif
Atsakyti
Siandien desreles su virtais ryziais ir salotomis ax.gif
Atsakyti
gal kuri mamyte zino kaip gamint tinginio balandelius?
Atsakyti
kiauliena troškinau su bulvytėm,dėl tinginio balandėlių atrodo yra temoj prie balandėlių,jei neklystu g.gif bet tikrai kažkur skaičiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sony @ 2007 08 16, 16:44)
kiauliena troškinau su bulvytėm,dėl tinginio balandėlių atrodo yra temoj prie balandėlių,jei neklystu g.gif bet tikrai kažkur skaičiau smile.gif

nu reikes paieskot,aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 08 16, 15:45)
gal kuri mamyte zino kaip gamint tinginio balandelius?


O kaip jie atrodo?
Kazkas panasaus yra Sonatinos temose, pasiziurek, jei to ieskai (Balandeliu apkepas lyg vadinasi ir kopustu apkepas su mesa (ar farsu))
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 08 16, 17:11)
O kaip jie atrodo?
Kazkas panasaus yra Sonatinos temose, pasiziurek, jei to ieskai (Balandeliu apkepas lyg vadinasi ir kopustu apkepas su mesa (ar farsu))

ten farsas maisytas su ryziais ir pjaustytais kopustais ir tokie kaip kotletukai kepami.aciu paieskosiu 4u.gif
Atsakyti
siandien pomidoru sriuba ir tuno salotos thumbup.gif
Atsakyti