Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančios?III dalis

QUOTE(hobo @ 2007 07 10, 16:50)
help, gavau maišą burokų lapų su mažyčiais burokiukais dovanų, sakykit kaip juos sukonservuot???? po to baisiai gera sriuba iš jų gaunas.

tikslaus recepto negaliu pasakyti, bet aš darau taip - švariai nuplaunu lapelius, burokiukus nulupu. viską supjaustau smulkiai kaip į sriubą. Tada verdu viską stipriai pasūdytame ir parūgštintame actu arba citrinos rūgštele vandenyje. Verdu kelias minutes, kol burokėliai pasidaro valgomi, na, lengvai kramtosi rolleyes.gif tada išpilstau samčiu į stiklainiukus ir užvakuoju.
tai toks pas mane "receptas", gal kas pasakys ir tikslesnį mirksiukas.gif
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 07 10, 16:51)
norfose jos po 7 lt kainuoja.

aciuks.gif reiks apžiūrėti bigsmile.gif , tik tolokai man Norfa g.gif reiks geresnių orų laukti ir su vaiku važiuoti pasivažinėjant ax.gif
Atsakyti
As sivakar labai pigiai dariau valgyt. Viriau barsciu su mesos kauliukais. o kauliukus perku po 1.5 lt. (tokius ir savo suniui perkam), bet ten dar daug mesytes ir labai skanus. tai labai pigiai apsisukau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2007 07 10, 11:27)
gausis gausis  bigsmile.gif sėkmės gaminant 4u.gif


Gavosi skaniai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kadangi pigai(uz RIMI lipdukus) isigijau Pyrex kepimo inda, tai labai uzsimaniau lazanijos, kurios niekad nebuvau bandzius pati gaminti, gavosi labai skani tongue.gif bet jau tikrai gamindama ja nepritaupysi, viena viltis, kad liko rytdienos pietums mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2007 07 10, 19:40)
Kadangi pigai(uz RIMI lipdukus) isigijau Pyrex kepimo inda, tai labai uzsimaniau lazanijos, kurios niekad nebuvau bandzius pati gaminti, gavosi labai skani tongue.gif bet jau tikrai gamindama ja nepritaupysi, viena viltis, kad  liko rytdienos pietums mirksiukas.gif

lazaniją galima su įvairiais įdarais gaminti mirksiukas.gif gausis skaniai ir nelabai brangiai (1.bulvių košė su spirgučiais, 2.kepintos daržovės, 3.pieno-miltų-svogūnų padažas...) esu tikra, kad galima daug visko priimprovizuoti ax.gif bent jau man tokie virtuvės fokusai patinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2007 07 10, 20:09)
lazaniją galima su įvairiais įdarais gaminti mirksiukas.gif gausis skaniai ir nelabai brangiai (1.bulvių košė su spirgučiais, 2.kepintos daržovės, 3.pieno-miltų-svogūnų padažas...) esu tikra, kad galima daug visko priimprovizuoti ax.gif bent jau man tokie virtuvės fokusai patinka rolleyes.gif

Na as tai pedante maisto gaminime blush2.gif laikausi grieztai recepto, negaminu jei neturiu bent vieno reikiamo ingridiento, jei balandelai, tai balandelai, o ne sluoksniuoti kopusto lapai su farfu, jei lazanija, tai tik su Bolonese ir Bechamelio padažais ax.gif ir niekad neduodu savo receptu tiems, kurie juos iskraipo doh.gif dar man labai svarbu kaip tas maistas yra pateikiams ir labai pykstu, jei kas veluoja ir reikia sildyti doh.gif
Kiekvienas is proto eina savaip lotuliukas.gif cia as apie save mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiandien tuno salotos ir krabų+kopūstų blyneliai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2007 07 10, 20:09)
lazaniją galima su įvairiais įdarais gaminti mirksiukas.gif gausis skaniai ir nelabai brangiai (1.bulvių košė su spirgučiais, 2.kepintos daržovės, 3.pieno-miltų-svogūnų padažas...) esu tikra, kad galima daug visko priimprovizuoti ax.gif bent jau man tokie virtuvės fokusai patinka rolleyes.gif



maciau ir senukuose cenakiniu,tik kainu nepamenu.o tai kaip su bulviu kose gamint?ta prasme lakstas,bulves,lakstas,bulves?labai cia jau suintrigavai biggrin.gif
Atsakyti
senukuose čenakinės kaina 9,90 berods ir Rimi panaši
Atsakyti
šiandien atveža baldus,tai teks kraustyti senus doh.gif ...taip kad laiko gaminti minimum....gryždama nupirksiu dešrelių rūkytų,pamarinuosiu svogūno galvų,išvirsiu ryžių ir papjaustysiu pomidorų su agurkais ax.gif
vakar vakare dar kepiau netikėtai pyragą,nes varškės daug atnešė thumbup.gif
Atsakyti
Asio, o aš virtuvėje mėgstu eksperimentuoti ir improvizuoti mirksiukas.gif
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 07 10, 22:26)
o tai kaip su bulviu kose gamint?ta prasme lakstas,bulves,lakstas,bulves?labai cia jau suintrigavai biggrin.gif

išverdi bulves, sugrudi košę, tada įmaišai į ją daug spirgučių ir kepintų svogūnų. dedi lakštą lazanijos, tepi košę, vėl lazanija, vėl košė, viršus - lazanijos lakštas. Tada pabarstai tarkuotu sūriu, užpili sultiniu, kad beveik semtų viską, uždengi folijos lakštu ir kepi orkaitėje. Pateiki su padažu, kurį naudoji prie cepelinų (pienas, miltai, kepinti svogūnai, jei nori - dar spirgučių). Man labai skanus šis lazanijos variantas essen.gif:
QUOTE(Mantilė @ 2007 07 10, 23:54)
senukuose čenakinės kaina 9,90 berods ir Rimi panaši

tada norfoje kol kas pigiausia g.gif
Papildyta:
QUOTE(bjaurybe @ 2007 07 11, 09:44)
šiandien atveža baldus,tai teks kraustyti senus doh.gif

bet kokie malonūs šie rūpesčiai bigsmile.gif thumbup.gif

šiandien laukiu ateinant į svečius tetos (ji pasaugos mano lelių, kol aš būsiu išėjusi, todėl kepsiu vištieną gabaliukais. Krūtinėlę susipjausčiau kepsniukais, susimarinavau ir gaminsiu penktadienį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SilRa: 11 liepos 2007 - 08:54
ax.gif Vakar iskepiau vistos slauneles orkaitej,bulves fri ir gaminau salotas svieziu darzoviu su alyvuogiu aliejum. rolleyes.gif Na o siandien neisivaizduoju ka gaminti-taip karsta,kad nieko nesinori doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lorespa: 11 liepos 2007 - 09:42