Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančios?III dalis

kažin ar paellja labai jau pigu.
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2007 07 12, 09:23)
kažin ar paellja labai jau pigu.

blink.gif na ir parasyk,kas ten brangu??/ mad.gif protest.gif
Atsakyti
QUOTE(lorespa @ 2007 07 12, 11:47)
blink.gif na ir parasyk,kas ten brangu??/ mad.gif  protest.gif



kas cia per patiekalas?
Atsakyti
pietums šiandien omletą su šviežiomis daržovėmis gaminau. Vakarienei bus miltiniai blynai su šaldytomis braškėmis.
Atsakyti
Sveikutės, pirmą kartą čia užsukau ir kaip faina thumbup.gif kiek skanių dalykėlių čia ya thumbup.gif
Va aš vakar kepiau kaip ir tokius kepsniukus. Nusipirkau arvi kalakutų faršo. Vienas ritinėlis 300g kainuoja 1,98 lt. įmušau kiaušinuką, truputuką džiūvesėliu, druskytės ir kitų prieskoniukų. Padariau tokius kaip kotletukus pakišau po orkaite ir 15 min kepiau, po to po lašelį tarkuoto sūrio uždėjau. Valgėm su ryžiais. Buvo labai skanu lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
lorespa, geriau tu parašyk kaip ją gamini. o paeljos yra atskira tema, ten pilna prašmatnių receptų, vien jūros bjaurybės kiek kainuoja.
Atsakyti
Hobo, o kaip tavo burokėlių lapeliai? ar jau užkoncervavai?
Atsakyti
gavau bulvių šviežių už "ačiū", tai kugelį kepiau su vištiena. Niam-niam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Barikada @ 2007 07 12, 13:49)
gavau bulvių šviežių už "ačiū", tai kugelį kepiau su vištiena. Niam-niam biggrin.gif

skanumėlis thumbup.gif bigsmile.gif
bet aš turbūt šviežias bulves dar pataupyčiau blush2.gif kugelis ir iš senų labai neblogas išeina, o iš šviežiųųųųų bigsmile.gif oi, kiek skanumynų pagaminti galima bigsmile.gif
Atsakyti
dar neuzmarinavau, vis baisiai tingiu, nu bet jau siandien butinai reikia imti marinuot. isvis reikia atsargas kaupt, pernai nieko nepasidariau, tai labai blogai buvo. o siemet issivyriau jau keleta stiklainiu braskiu ir koki kg uzsaldziau trintu su cukrum. dar labai noriu uzsiraugt kopūstų. gal žinot gerą receptą?
Atsakyti
Ką tik prisiminiau ir pagaminau tokį patiekalą vietoje varškėčių bigsmile.gif suminkiau virtas bulves su varške, kiaušiniu ir miltais, padruskinau ir virsiu labai trumpai tokius kukulaičius-švilpikiukus bigsmile.gif su baltu arba tirpinto sviesto padažu essen.gif:
kai vyrui vakarienei tų švilpikų duosiu, reiks spirgučių padaryti smile.gif
QUOTE(hobo @ 2007 07 12, 14:32)
dar labai noriu uzsiraugt kopūstų. gal žinot gerą receptą?

netingėk, o tai suvys ir nieko gero neliks mirksiukas.gif (bent jau aš ne tik tuos kotelius, bet ir visus lapus supjaustau ax.gif )
o dėl kopūstų g.gif irgi darau "iš akies", tai nežinau, ar tau tiks, gal kas tiksliai daro g.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2007 07 12, 14:39)
Ką tik prisiminiau ir pagaminau tokį patiekalą vietoje varškėčių bigsmile.gif  suminkiau virtas bulves su varške, kiaušiniu ir miltais, padruskinau ir virsiu labai trumpai tokius kukulaičius-švilpikiukus bigsmile.gif  su baltu arba tirpinto sviesto padažu essen.gif:

ačiū už idėją thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(SilRa @ 2007 07 12, 14:39)
netingėk, o tai suvys ir nieko gero neliks mirksiukas.gif (bent jau aš ne tik tuos kotelius, bet ir visus lapus supjaustau  ax.gif )
o dėl kopūstų g.gif irgi darau "iš akies", tai nežinau, ar tau tiks, gal kas tiksliai daro g.gif


aš tai imu kopūsto galvai arbatinį šaukštelį druskos,druską atskirai sumaišau su morkoms tarkuotom ir kmynais,ir tada kaip tik kokią galvą sumetu,tada ir žiupsnelį to mišinio dedu....ar aš kažką negerai supratau,ar raugsite šviežius kopūstus ?g.gif
man kažkaip švieži dar ir taip skanūs,ir be to negirdėjus ,kad ilgesniam kas šviežius raugtų ax.gif
Atsakyti