Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias gėles auginate?

http://public.fotki....tass/albumas-1/
Atsakyti
Labukas 4u.gif O štai taip M.B. pertvarkė mano džiungles:
user posted image
Seniau ji buvo stove ir raitėsi ant žemės(kažin ar jai taip patiks ar nepradės lūžinėti)
Atsakyti
pabandziau savo geles i viena kruva sumest, kad kuo maziau fotografuot reiktu.. rolleyes.gif cia pats mylimiausias.. wub.gif user posted image
klivija ir 3 orchidejos Phalaenopsiai, viena nesenai perzydejo, klivija ir po truputi meta ziedelius.. user posted image
Benjamino fikusas, Singonis ir ananasas su ananasiuku.. tongue.gif pamaciau, kad atzala isleides.. bigsmile.gif user posted image
Orchideja cymbidium, fikusas ( jei neklystu ) pinigelis, cikas vienalapis tongue.gif , margenis ( nors nesu tikra g.gif ) ir begonija.. user posted image
dar yra didele Monsera ir juka.. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aziza: 07 sausio 2009 - 23:15
man tai labai grazu zydincios geles,bet va turiu viena orhideja,nuzydejo ir jau 5men kaip nesirodo joks ziedelis,tik viena maza lapeli leidzia.vieni sako,kad nuzydejusiu stiebeliu nereikia nupjauti,kiti sako,kad su lig lapais,dar kiti,kad ties 3 stiebelio nareliu,kiti,kad ties 4 stiebelio nareliu,as esu nupjovus ties 3,bet galiukai uzdziuve ir nemanau,kad is ten kas beislys biggrin.gif .gal kas zinot,kaip reikia daryti istikruju???
Atsakyti
teko matyt kai ant to kotelio kur buvo ziedeliai isleidzia kitus ziedukus, tai paskutines orchidejos kuri perzydejo ir nepjoviau laukiau kas bus, bet nudziuvo.. unsure.gif jei nedziusta manau pjaut nereik..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aziza: 07 sausio 2009 - 23:42
QUOTE(julitass @ 2009 01 07, 23:25)
gal kas zinot,kaip reikia daryti istikruju???


jei per tiek laiko nieko neišlindo, pjauk smile.gif kai nupjoviau, maniškė užsiaugino naują žiedstiebį ir sužydėjo vėl wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 08 sausio 2009 - 07:29
aciu uz patarimus,tai nebelaikysiu tu stiebeliu apdziuvusiu ir nupjausiu,gal dar suzydes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(julitass @ 2009 01 08, 10:19)
aciu uz patarimus,tai nebelaikysiu tu stiebeliu apdziuvusiu ir nupjausiu,gal dar suzydes smile.gif


jei teisingai prižiūrėsi, tikrai sužydės mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai atsiprasau, kad cia ikishau nosi - bet nezinau, kas cia per gelyte, taigi ir nezinau, kaip priziureti doh.gif Gal atpazinsite, buciau dekinga uz pagalba 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kurpaite @ 2009 01 08, 14:35)
Labai atsiprasau, kad cia ikishau nosi - bet nezinau, kas cia per gelyte, taigi ir nezinau, kaip priziureti  doh.gif  Gal atpazinsite, buciau dekinga uz pagalba  4u.gif


čia pasiklausk mirksiukas.gif
Atsakyti
manes nemyli tik sanpaulijos wub.gif wub.gif is zydinciu turiu tris ciklomenus, viena ruzava orche ir keturias klivijas. mylimiausios trys jukos, katinas megsta dracena (nukramtyt) doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aziza @ 2009 01 08, 00:05)
pabandziau savo geles i viena kruva sumest, kad kuo maziau fotografuot reiktu..  rolleyes.gif cia pats mylimiausias..  wub.gif

Pasaka thumbup.gif O benjamino fikusas kaip tikslaiu vadinasi? Nes pas mane kur yra, tai jis i virsu auga, ne taip, kaip pas tave blush2.gif
Atsakyti