Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias gėles auginate?

sveikutes 4u.gif auginu kalna kaktusu, jie tiesiog klesti biggrin.gif vyras dievina bonsai medelius, turikm tris, o as palmes - turiu gal keturias blush2.gif viena uzsigaudinti bandome patys is seklos parsiveztos is Turkijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2009 03 25, 14:23)
sveikutes 4u.gif  auginu kalna kaktusu, jie tiesiog klesti  biggrin.gif vyras dievina bonsai medelius, turikm tris, o as palmes - turiu gal keturias blush2.gif  viena uzsigaudinti bandome patys is seklos parsiveztos is Turkijos ax.gif

O is kur gaunat bonsu ir kokia orientacine kaina? blush2.gif
Atsakyti
sveikos merginos, idedu ir as savo gelyciu nuoroda http://public.fotki....astullka/geles/
Atsakyti
Daugiau kaip pusšimtį kaktusų,lamstą,piniguotį,2 orchidėjas,marantą,achimenę ir dar koridoriuj laiptinės pilna bigsmile.gif
Atsakyti
3 palmės dracenos, , kokie 6 kakusai, piniguotis, berželis, amarilis, bambukas, ....dar alijošius virtuvėj blush2.gif e
Atsakyti
man seiles bega ir nervai ima ziurint i jusu "trofejus' ax.gif gal kas kaune turit daug mazu vaikiuku kokiu kambariniu augaliuku, nes temos tokios ar skelbimu nerandu... 4u.gif
Papildyta:
na jus ir saunuoles- negaliu nuslept susizavejimo thumbup.gif
dar viena klausima turiu- kuo remiantis darote kompozicijas- bendrabucius- chebras viename vazonelyje? mirksiukas.gif
Atsakyti
labukas ax.gif norejau paklasut patarimo -maximoi maciau pirkit amarilio svoguna dezuteje,kartu su zeme vazonu komplekte..tai kada ji sodint galima??ir pasodinus kaip ziuret,ar lieti kiek lieti?o poto rudeniop leisti pailseti?nelabai zinau apie tas geles....



p.s dabar turiu amarili vienas kotas jau nuzydejo,ant antro yra 4 ziedai,ta pirmaji as jau nupjoviau..ka po to reiks daryt nupjausiu antra,o tada palikt ji ant palanges?maciau kas svogunas serga toks raudonas..tai ar kai nuzydes galesiu as ta svoguna iskast nulupineti,o poto jei ikisciau atgal i zeme?dar yra s kokiu 5cm lapeliai bet kad jie nelabai auga man g.gif tai nezinau kaip reikes su ja man elgtis.patarkit kas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(abigaile88 @ 2009 04 24, 14:01)
labukas ax.gif   norejau paklasut patarimo -maximoi maciau pirkit amarilio svoguna dezuteje,kartu su zeme vazonu komplekte..tai  kada ji sodint galima??ir pasodinus kaip ziuret,ar lieti kiek lieti?o poto rudeniop leisti pailseti?nelabai zinau apie tas geles....
p.s dabar turiu amarili vienas kotas jau nuzydejo,ant antro yra 4 ziedai,ta pirmaji as jau nupjoviau..ka po to reiks daryt nupjausiu antra,o tada palikt ji ant palanges?maciau kas svogunas serga toks raudonas..tai ar kai nuzydes galesiu as ta svoguna iskast nulupineti,o poto jei ikisciau atgal i zeme?dar yra s kokiu 5cm lapeliai bet kad jie nelabai auga man g.gif  tai nezinau kaip reikes su ja man elgtis.patarkit kas rolleyes.gif

Yra atskira temele apie amariliukus, ten labai daug info apie auginima ir ju puoselejima. Paskaityk jei patiks junkis mirksiukas.gif
http://www.supermama...howtopic=438818
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo teska: 24 balandžio 2009 - 13:14
Jau daugeli savo geliu isdalinau ,nes ir atsibodo ir vietos trukumas schmoll.gif
Atsakyti
auginu kaktusiuku, amariliu, roze tokia dekoratyvine, dracena, pinigu medi, dramblio koja, orcideja, kaliju, tokia palmike..turbut ir viskas... smile.gif
Atsakyti
auginu orchidejas, kaktusiuku kelis zydincius, pinigu ir laimes medzius, sansevjera cilindrine smile.gif
Atsakyti
dabar daugiausia tuiu orchidėjų 9 phaliukus ir viena vanda
dar turiu pinigų medį
alijošių
stapeliją, anturį, kuris žydi rožine spalva
laimės medelį ir skindapą ir dar keletą vazonų kaktusų visokių rušių prisodinta ir viskas
Atsakyti