Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto naršyklės

Apklausa: Kuri interneto naršyklė geresnė? (119 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Turėjom Opera, bet uzluzo ji mums, tai dabar Mozilla smile.gif
Atsakyti
net keista pasiziurejus i apklausos rezultatus kad mozilla tokia populiari smile.gif as pati ja jau ilga laika naudoju ir man nepatinka IE o stai MB naudoja tik explorer ir mozillos jis nepripazista wink.gif
Atsakyti
Mozilla 3 sueda per daug resursu CPU.Apple SAFARI for windows siuo metu greiciausia.
Atsakyti
Jokia kita TIK Mozilla.Nekenčiu IE user posted image
Atsakyti
As visai neseniai is Internet Explorer perejau ant Mozilla, kolkas man ji labiau patinka nei IE. smile.gif
Atsakyti
darbe googlechrome, bet nelabai patinka, o namie TIK opera, pati dobuliausia naršyklė
IE siaubingai stabdo kompą ir šiaip pasenęs reikalas tongue.gif
Atsakyti
google chrome cool.gif
Atsakyti
Mozilla. Kažkaip kai perinstaliavo windows'us sakau reikia atprasti nuo to IE ir priėjau prie Mozillos. dbr IE net nereikia. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Festa @ 2008 04 13, 20:41)
Turėjom Opera, bet uzluzo ji mums, tai dabar Mozilla smile.gif

O aš tūrėjau Mozilla ilgą laiką,tačiau neseniai nusprendžiau pabandyti Opera...Na kolkas visai nesiskundžiu ax.gif Matysim kaip bus toliau.. mirksiukas.gif
Atsakyti
IE nepatinka, turėjau Opera taip pat nepatiko, priimtiniausias Mozilla Firefox smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Latte` @ 2011 05 02, 18:46)
IE nepatinka, turėjau Opera taip pat nepatiko, priimtiniausias Mozilla Firefox smile.gif

siomis dienomis pati leciausia narsykle wink.gif
o jei su papildais .... tai nera ka lyginti su kitom biggrin.gif (suleteja dar labiau)
Atsakyti
Siulau naudoti Google Chrome, ypac tiems (turbut daugumai), kurie turi gmail pasto dezute. Galima sinchronizuot bookmark'us, tema ir t.t. keliuose kompiuteriuose.

Naudoju metus, veikia patikimai.
Atsakyti