Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto naršyklės

Apklausa: Kuri interneto naršyklė geresnė? (119 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
CHROME. Labai esu patenkinta! Patogi, greita naršyklė. Man labiau netgi už Mozilą patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Deirana @ 2013 03 24, 13:48)
CHROME. Labai esu patenkinta! Patogi, greita naršyklė. Man labiau netgi už Mozilą patinka  thumbup.gif



aha man ir... man kazkaip Mozila per leta..
Atsakyti
Vos įsigijusi kompiuterį ir internetą išsyk pradėjau nuo naršyklės Mozilla Firefox. Ir ja naudojausi keletą metų, kolei vieną dieną pastrigo rimtai. Tuomet perėjau ant Google Chrome. Ja naudojausi apie 2 metus ir be jokių problemų, ir va neperseniausiai, vos mėnuo laiko dabar, kai ji man stringa ir stringa. doh.gif Net nervus ištampo su strigimais unsure.gif Grįžau vėl ant Mozilla Firefox ir viskas einasi idealiai blink.gif thumbup.gif Taigi ko gero, taip ir blaškysiuosi tarp šių dviejų naršyklių, nes karts nuo karto po kažkiek laiko jos tikrai pastriginėja.

Aš už Mozilla Firefox ir Google Chrome. ax.gif
Atsakyti
Kaip panaikinti Firefoxe ta eilute virsuj @mail.ru? Aciu uz patarimus.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa50: 08 balandžio 2013 - 07:35
QUOTE(liepa50 @ 2013 04 08, 08:34)
Kaip panaikinti Firefoxe ta eilute virsuj @mail.ru?

Viršutiniam dešiniam kampe paspauskit rodyklytę user posted image ir nuimkit varnelę nuo "View Bookmarks Toolbar".
Atsakyti
Ten net nera jokios varneles.
Atsakyti
Sveiki.

Nezinau ar cia kreipiousi, bet gal kas padesit, arba nukreipkit kur ieskot atsakymo ax.gif

Naudojuosi Mozila, anksciau pagrindine adreso laukas buvo google, dabar savaime persiprogramavo i yandex, kuri man visai netinka, nepatinka schmoll.gif , kaip atsatatyt ta google juosta, jokiu varneliu pasirinkimui nera unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2013 04 08, 08:34)
Kaip panaikinti Firefoxe ta eilute virsuj @mail.ru? Aciu uz patarimus.

user posted image



Padekit prasau.
Atsakyti
Vienintele ir labiausiai mylima user posted image
user posted image
Atsakyti
neradau atskiros google chrome temos,tai pakalusiu čia ax.gif
visada naudojausi Mozila,bet ji labai sulėtėjo tai perėjom ant chrome,bet čia nerandu tokios funkcijos kaip Moziloj,kai nori kokią nuorodą išsisaugoti moziloj įtraukdavau į adresyną,o čia ant darbalaukio nuorodą tik pavyksta?ar aš nerandu kitaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2014 02 16, 09:42)
nerandu tokios funkcijos kaip Moziloj,kai nori kokią nuorodą išsisaugoti moziloj įtraukdavau į adresyną,o čia ant darbalaukio nuorodą tik pavyksta?

Pagal mane analogiškai galima išsaugot. Chromėj, paspaudus viršutiniam dešiniam kampe žvaigždutę, rašo "Įtraukti šį psl. į žymas".
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2014 02 16, 10:06)
Pagal mane analogiškai galima išsaugot. Chromėj, paspaudus viršutiniam dešiniam kampe žvaigždutę, rašo "Įtraukti šį psl. į žymas".

aga pavyko ačiū,bet taip keista po Mozilos doh.gif
Atsakyti