Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada pradėjote dažytis?

As tai anksti pradejau dazytis - gal 13m. Kai dabar pagalvoju - tai buvo seniai ir netiesa biggrin.gif Bet is tiesu paauglysteje maliavojausi daugiau, nei dabar, gal, kad rupejo viska isbandyti, "susikrauti" vos ne visas kosmetikos priemones ant veido biggrin.gif Nors esu gavusi nebloga patarima - "dazytis taip, jog net geriausia drauge nesuprastu, jog esi pasidaziusi". Tai panasiai ir grazinuosi dabar - siek tiek tuso, blizgesys ir kartais toninis kremas. O paauglystes nuotraukos atrodo linksmai - stovi kokios 5 mergicos, bruozai dar vaikiski vaikiski, bet makiaaaaazai kokie mirksiukas.gif
Atsakyti
Pradėjau gal nuo 16m.-tada dar nebuvo normalių krem-pudrų blush2.gif ,tai naudojau tokį rusišką "Balet" 4u.gif .Ir akys turėjo būti apvestos aplink blush2.gif juodu pieštuku biggrin.gif
Atsakyti
Nežinau, labai ilgai nesidažiau..kažkur apie 19-us metus jau retsykiais traukdavau lūpdažius, po to jau ir krem pudra atsirado..O šešėlius pradėjau makliavot, kai jau ėjau į darbą blush2.gif Nemoku aš gražiai tepliot blush2.gif
Atsakyti
Pradėjau dažutis gal nuo kokių 12 metų (tada naudojau tušą, aišku ne kiekvieną dieną). Kažkur nuo 15 metų dažausi kasdien (tonalinis kremas, šešėliai, tušas, lupų blizgesys), kitap negaliu blogai jaučiuosi.
Atsakyti
mano maliavojimasis ( biggrin.gif ) prasidejo gal 12 metu...kai daba prisimenu...atrodziau nerealiai siaubingai... laugh.gif nuipirkau kzkoki tonini krema kuriuo nemokejau net pasitepti zmoniskai... laugh.gif laugh.gif laugh.gif dar turejau tusa,apvada akiu...na gal dar koki lupdazi...ir keldavausi anksti kad pasidazyciau,o jei pramiegodavau taj isvis i mokykla neidavau tongue.gif tongue.gif tongue.gif tik budama 14 metu susivokiau kad oda nuo to kencia doh.gif tai nuo to laiko ismokau pasidazyti saikingiau ir graziau! tongue.gif nuo to laiko naudoju kasdienai tik 3 priemones-tusa,piestuka antakiams ir maskuotoja smile.gif net lupdaziu ar blizgesiu nenaudoju! smile.gif pakanka balzamu lupas patept...
Atsakyti
As bent pati pradejau nuo 17m tiktai.
Nzn atrodo, kad dabar kuo jaunesnes dazosi tuo graziau.. na man bent taip nera...
kad lupytes blizgesiu pateps tai nieko blogo, bet jau tusas ar pudra tai nemanau, kad reiketu nuo kokiu 14m schmoll.gif
Atsakyti
As tai gal nuo 16 m... tik tusu tepliojaus, Tai gal uztai ir kavalieriu ne perdaugiausiai lipo ax.gif O po keliu metu prisijunge ruzas. Seselius teplioti pradejau gal 21 m. - kai i darba eiti pradejau. Tonini krema ir pudra pradejau naudoti gal tik pries pora metu ir tai pagal nuotaika (o jau dvimastuonimetai biggrin.gif )
Man tai grazu, kai saikingai pasidaziusios merginos vaiksto... aisku ne mokyklinio amziaus.
Atsakyti

kad lupytes blizgesiu pateps tai nieko blogo, bet jau tusas ar pudra tai nemanau, kad reiketu nuo kokiu 14m schmoll.gif
[/quote]
O tu paaiskint tai 14likiniai, kad atrodo tragiskai ir, kad negerai yra dazytis tokiu metu. Man bent jau niekas negalejo paaiskinti ax.gif Man atrode, kad kiti nieko neismano, tik as viena zinau kaip graziau. Ir sau tikrai graziai atrodziau blush2.gif
Atsakyti
Pastoviai nuo 18, progomis nuo 15. Bet net gilioj vaikystėj svajodavau apie lūpdažius tongue.gif savo drauges išdažydavau prieš vakarėlius tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kopa: 31 sausio 2005 - 18:56
Pirmaji seseliu rinkini dovanu gavau per 13 gimtadieni. Bet kazkaip nemegau, o ir nemokejau jais dazytis. I sokius pradejau vaiksciot 13-14 metu, tai nuo tada pasidazydavau blakstienas, pasiryskindavau lupas. Krempudru nenaudoju iki siol, tik labai labai retomis progomis. Net vestuvini makiaza visaziste dare be pudros. Kol nesiojau akinius, tai nematydavau reikalo kasdien dazytis, vis tiek akiu nesimatydavo biggrin.gif O kasdien dazausi jau daugiau kaip metai - nuo tada kasdien nesioju linzes. Mano kasdieninis makiazas - tusas, siek tiek seseliu ir lupu blizgesys. Kartais - akiu piestukas. Vakarinis makiazas toks pats, tik ryskesnis.
Atsakyti
Kiek pamenu - tai nuo kokios 9 klases pradejau dazyti blakstienas, bet tik virsutines smile.gif
Kazkur 11 klaseje normaliai maliavodavausi jau, neishshaukianciai, bet pasidazydavau - tik jokiu toniniu kremu, pudru ir skaistalu nenaudodavau.
O dabar tai negaliu niekur isheiti nepasidaziusi, net po namus pasidaziusi vaikstau- kazhkaip geriau jauciuosi. Pasidazymas, susisukavimas man uzhtrunka - 7-10 minuciu, tad man nera cia labai didelis darbas, man tiesiog smagu save grazinti, o paskui nusisykpsoti veidrodziui.

Tiesa, niekad nesidazau lupu, nes tuomet sau kaip k.... atrodau. Nebent su labai blankiu blizgesiuku, o geriausia - tai su vazelinu.
Atsakyti
Na teisybė, kad visoms pati pradžia buvo maliavojimosi metas smile.gif
pirmą kartą pasimaliavojau gal kokių 15 - 16 metų blakstienas.
šiaip ir dabar nemėgstu daug dažytis, bet blakstienas visada pasidažau, o lūpdažių tai nuo eniau nemėgstu, tik kokiom notrs progom, tada jau ir krempudara ir pudra ir ......., o šiaip ant lūpų tepuosi arba vazelinus arba bespalvius blizgesius
Atsakyti