Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada pradėjote dažytis?

Smagu,kad wisos susiprotejo ir suprato dazymosi prasme smile.gif Reziume but,kad wisos blakstienikes pasidazo ir lupikes,siaip pati taip pat dazausi....
bet wa kaip ejau i mokykla...kartai(lb retai) pasidazydawau blakstienas ir roziniu blizgesiu,tai atrodydawo,kad wiwi ziuri i mane,kad per daug issaukiancIAI atrodau.ziauriai nesmagus jausmelis cry.gif ir dabar siek tiek taip jauciuos.o jei labai paprastai,tai dazniausiai tik blakstienas pasirieciu,lb fainai atrodo man tongue.gif

Dabar dar wienas klausimukas:) kaip jus wertinat,kad pamokose "panos" sedi su kepuurem(beretem,nertom kepurytem).man tai grazu,bet kazkaip keista...tokiu daiktus ant galwos detis,tik lauke...na aisku wiska lemia iwaizdiz,iwaizdis... rolleyes.gif

Labai fainai,kad daug kas paraset,paskaiciau labai buwo idomu.jei turesiu waiku(mergaite) tai nedrausciau dazytis,na jei nesaikingai tai pagalwociau rolleyes.gif ,bet noreciau,kad pati susiprotetu,kada jai jau laikas:))

Aciu,lauksim kitu,kol pasireiks:) biggrin.gif
Atsakyti
O as savo staza pradejau palyginti velai, turbut jau universitete studijavau... P~asidazydavau ir mokyklos suole, bet dazniau "ypatingom progom" tongue.gif
Atsakyti
Pradejau dazyti kazkur 13 metu, bet tik minimaliai ir kartais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kle0patra @ 2005 01 30, 17:07)
vat vat, visos maliavojasi paauglysteje,
o dazytis pradeda tik vyresniame amziuje


aš kad ir paauglė esu tikrai nesimaliavoju o dažausi tongue.gif
tepuosi ir krempudra,ir T-zona kompaktine perbraukiu kad neblizgėtų, blakstienas tušu dažau, lūpas blizgesiu, o šešėlius tai baltus tepu su dideliu šepetėliu per visa voką tad tik gražiai blizgėtų balkšva spalva ir akių nerėžia ir iš suagusių pagyrimų gaunu gad gražiai pasidažiusi esu ir mano amžiaus draugai pagiria o pradėjau nuo 14 metų dažytis aišku pačioj pradžioj tik blakstienas tušu vieną kartą pebraukdavau kad nesimatytų jog dažyta ir tik užmaskuodavau negerumus ant veido o po to kai visko buvau dažymuisi prisipirkusi išmokau ir įkaliau techniką savo tad dabar iš namų nekelčiau kojos nepasidažiusi o dažymuisi užtrunku 10-15min (priklauso nuo to ar būdama užsimiegojusi ar kartodama kokį tekstą mintyse neužsimerkiu kol tušo šepetėlis būna prie akių pridėtas doh.gif ph34r.gif biggrin.gif )
Atsakyti
Va ka prisimenu, paauglysteje tikrai rupinausi veido oda: buvo ir spec serveteles poru atverimui, gilesniam valymui, ir kaukes, ir losjonai, kremukai nuo spuogeliu... O dabar - pienelis-tonikas, dieninis, naktinis kremai, ir gana tongue.gif
Atsakyti
nz kada pirma karta pasidaziau.gal kokiu15 pradejau dazytis blakstienas(ne pastoviai)net ir veliau,niekada nebudavo taip,kad kiekviena diena dazyciausi,nes pagalvodavau,kad jei as budama17 kiekviena diena puduosiuos ir pan,tai kaip mano veido oda atrodys po 30metu?
Atsakyti
As rimciau pradejau dazytis 17 metu, bet jau kaip prikaluso- pudra, tusas, juodas piestukas, tamsus seseliai (kates akys lotuliukas.gif ), mokykloj mokytojai keistokai ziurejo, bet po metu tie bajeriai baigesi..
Dabar labai minimaliai pasidazau-tusas, bronzine pudra, kartais akis piestuku paryskinu, blizgesys.
Atsakyti
Na as dazytis pradejau kokiu 16 metu, bet labai kukliai ir tik per sventes, o rimciau dazytis pradejau kokiu 18m rolleyes.gif Dabar mergaites labai anksti pradeda malevotis ir daug vyresnes atrodo negu yra is tikruju ax.gif
Atsakyti
na as pradejau gal kokiu 15 metu dazytius blakstienas ir buvo uzejusi pudros manija... blush2.gif po to aprimau, ir tik retkarciais ir nuo 11 kl. tai jau pastoviai blakstienas pasidazau, pudra naudoju tik retkarciais, o akis t.y. seselius dedu itin retai, tik kai kokia proga...

siaip vertinu naturalu grozi, nepatinka schmoll.gif kai prisitepa sluoksnius blush2.gif
Atsakyti
Aš pradėjau dažyti blakstienas 10 kl. Truputi paspalvodavau akytes tik einant į klubą pirmame kurse, o pudruotis veida kiek pamenu rodos trečiame kurse, tai man jau buvo 21 metai mirksiukas.gif Žodžiu kažkaip vėlai pradėjau "špakliuotis" liezuvis.gif
Atsakyti
Didziausias noras dazytis buvo 17metu,bet tada mama pykdavo.Nuo 18 daziausi pilnai,zinojau visas makijazo gudrybes,priemones,man labai patiko tai daryti.Odabar dazniau dazausi tik esant progom,o paprasta diena-skaistalai,blizgesys lupom.
Atsakyti
As dazytis norejau jau nuo kokiu 10 metu - mano mamai buvo tada is uzsienio (tais laikais OHOHO tongue.gif kaip buvo) firmos Pupa tokia baisiai grazia kosmetikos dezute parveze. Tai man tada toks uzejo pasiutimas del dazymosi. Viena diena issidaziau ir isejau i muzikine. biggrin.gif Einu atgal, kazko visi taip i mane ziuri. Aha, galvoju kokia as grazi. thumbup.gif

Pareinu namo, mama vos galo negavo (is gedos ko gero lotuliukas.gif ) tusas nubeges, seseliai - dangaus zydrumo. Na zodziu... Tada supratau, kad reikia visa ta dazymosi technologija issiaiskinti - zyzdavau tevams nupirkti visokiu ten kosmetikos knygu, jie pirkdavo, as mokydavausi. Ir ismokau, lygtai, veido tipui tinkancios spalvos, dieninis - naktinis makijazas, siaip veido prieziura, kaip vizualiai keisti veido bruozus. 15ine budama - buvau tiesiog kosmetike-meistre. Visas drauges isdazydavau!. Pati be pilno makijazo is gatves ne kuku. bis.gif Nu vienu zodziu, buvau super kruta. cool.gif

O dabar, po desimtmecio - retai dazausi. Nors pasiaust po kosmetikos parduotuves oi kaip megstu. Bet diena is dienos dazytis irgi nei noro nera, nei ka - ir oda, beje, "susitupejo" - nieko ten slepti nebereikia ax.gif Tusas pas mane jau koks pusmetis kaip nenaudojamas, blizgesiai irgi ilgiausiai sedi, kol ismetami. .... blush2.gif Jo, reikia susitempti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alinute_m: 20 sausio 2006 - 03:29