Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Gali, bet... mirksiukas.gif atsiliepimai apie, pvz., profesionalią Kodak fotolaboratoriją Vilniuje (www.procentras.com; profesionaliausia, kiek teko susidurt Lietuvoje), yra prieštaringi ir panašu, kad nelygu kam kaip padaro g.gif

Šiaip ar taip, aš asmeniškai neturiu kuo jais skųstis - kiek kreipiausi, buvo galima kaip su normaliais profesionalais aptart techninius dalykus thumbup.gif , skirtingai nuo kitų fotolaboratorijų Lietuvoje, net ir pretenduojančių į „pro“ ar save pristatančių kaip profesionalias, kuriose techniškai užklausus negalėdavo pateikt atsakymo, nes neturėjo tikriems profesionalams derančio supratimo apie spalvų kontrolę doh.gif (taip, aš reiklus cool.gif ir kai kuriose galbūt buvau pirmas, kas apie tai klausė ax.gif ) , tuo tarpu normali spalvų kontrolė yra įprastas dalykas profesionaliose fotolaboratorijose JAV.

Todėl atiduoti spausdinti kažkur kažkaip man nesinori, o pamačius, kas yra gera spauda, nesinori ir pačiam spausdinti ir geroje fotolaboratorijoje (šiaip ar taip jos orientuotos į masinę gamybą jau pačiomis spausdinimo mašinomis, o ne foto kokybę, nors skirtingos ir nevienodai kokybiškai spausdina).

Kita vertus, tai nereiškia, kad taip baisiai blogai - daugelį tai tenkina wink.gif, nors vienas klientas sakė, kad davus kitur spausdint dalį foto, suknelė iš oranžinės pavirto į raudoną. Todėl geriau išbandykite fotolaboratoriją prieš spausdindami visas foto.


QUOTE(Vijuke @ 2007 09 03, 13:10)
arba kitu atveju sakyciau fotografas gali tiesiog parekomenduoti, kur darytis nuotraukas smile.gif cia jau sakyciau susitarimo reikalas..

Papildyta:
... matyt, esu blogas fotografas doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif (tik neįsižeiskit! smile.gif ) Matyt, tai priklauso nuo fotolabo, kurio paslaugomis naudojasi fotografas.

QUOTE(feliksonas @ 2007 09 03, 15:07)
geri fotografai turi nuolaidu korteles geruose fotolabuose, tad tada su DVD atiduoda ir tas vardines savo korteles smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leo`: 03 rugsėjo 2007 - 16:54
Noriu pasidalinti su busimomis nuotakomis dar viena nuoroda. Nors sis fotografas yra vienas zinomiausiu ir labiausiai pripazintu pasaulyje, man tai buvo atradimas - gal tiesiog per mazai domejausi. Ziuredama jo darbus jauciausi pamaciusi tai, apie ka svajociau pati. net siurpuliukai ejo...
http://www.yervant.com

Siaip nors nuotraukeles atrodo gan naturalios (pastatymo prasme), bet visos jos statytos ir pragalvotos pacio fotografo. vat cia rezisuotu nuotrauku etalonas! Tai butu gal priespastatymas anksciau matytam Jeff Ascough, kuris savo nuotrauku visiskai nerezisuoja. Tiesa, ziuredama filma apie ji pasigedau info ar jis aplamai kazkokias isvaziuojamasias fotosesijas daro su vestuvininkais, ar tik pati veiksma tefotografuoja g.gif
Na zodziu - ziurekit, vertinkit, semkites ideju mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uItra: 04 rugsėjo 2007 - 11:58
QUOTE(uItra @ 2007 09 04, 13:53)
Noriu pasidalinti su busimomis nuotakomis dar viena nuoroda. Nors sis fotografas yra vienas zinomiausiu ir labiausiai pripazintu pasaulyje, man tai buvo atradimas - gal tiesiog per mazai domejausi. Ziuredama jo darbus jauciausi pamaciusi tai, apie ka svajociau pati. net siurpuliukai ejo...
http://www.yervant.com

Siaip nors nuotraukeles atrodo gan naturalios (pastatymo prasme), bet visos jos statytos ir pragalvotos pacio fotografo. vat cia rezisuotu nuotrauku etalonas! Tai butu gal priespastatymas anksciau matytam Jeff Ascough, kuris savo nuotrauku visiskai nerezisuoja. Tiesa, ziuredama filma apie ji pasigedau info ar jis aplamai kazkokias isvaziuojamasias fotosesijas daro su vestuvininkais, ar tik pati veiksma tefotografuoja  g.gif
Na zodziu - ziurekit, vertinkit, semkites ideju  mirksiukas.gif


Nepamirskit, mergaites, kad dauguma tokiu pastatyminiu fotografiju daroma vestuviu repeticiju metu. Lietuvoje tik kelis kartus girdejau, kad puvo padarytos siokios tokios repeticijos... O crazy amerikonai daro repeticijas su visais sveciais, rubais foto ir video " bandomomis" sesijomis. Vienu zodziu dvigubos vestuves... tada nesunku ir tokius wow padaryti...( ginkdie as nesmerkiu Yervanto meistriskumo- vis delto pasaulines klases fotografas...)
Daugiau tokiu "wow" galit pasiziureti: http://fotokudra.lt/....B3_fotografija
Atsakyti
Man šis puslapis buvo atradimas:

http://www.e-s.lt/ve...s?lng=lt&type=4

Mano požiūriu nuostabios ir originalios nuotraukos.. Ko gero geriausia, ką teko matyti.. :wub

Nepriimkit už reklamą - fotografo nepažįstu ir apskritai apie jį nieko nesu girdėjusi, tiesiog besidomėdama vestuvių fotografija aptikau nuorodą internete..
Atsakyti
Man irgi nerealus sis fotografas, bet labai brangus, bet kaip sakoma, kokybe atitinka kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uItra @ 2007 09 04, 11:53)
Noriu pasidalinti su busimomis nuotakomis dar viena nuoroda. Nors sis fotografas yra vienas zinomiausiu ir labiausiai pripazintu pasaulyje,
http://www.yervant.com


kuomet pamaciau video kaip jis dirba,tai siek tiek issigandau. Siaip as bijociau taip zaisti su jaunaisiais, kitaip tariant per daug vaidybos, per daug zaidimo, per daug dirbtinumo. Nuotaika kuriama it teatre. Negaliu teigti, kad tai visiskai neteisinga ir nereikalinga. Vieniems reikia to, kitiems - kitko.
Atsakyti
sveikos paneles. noriu uzsisakyti fotografa is kauno anatoliju samoilenko gal kas znot apie jo darbus ka? 4u.gif
Atsakyti
Musu vestuves fotografavo Edita is Vilniaus... Visa diena lijo, galvojome nuotraukos bus nuobodzios ir pan., bet anaiptol!!!
Atsakyti
QUOTE(Eagle @ 2007 09 05, 20:50)
Musu vestuves fotografavo Edita is Vilniaus... Visa diena lijo, galvojome nuotraukos bus nuobodzios ir pan., bet anaiptol!!!

parodyk tada jei gali ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uItra @ 2007 08 30, 23:48)
ar tik ne apie juos issamus komentaras siame puslapyje:
http://www.supermama...?...nesa&st=228

g.gif

NEDARYK klaidos uzsisakinedama "supper" fotografa Egidiju ir jo zmona!!! galeciau tau tiek prirasyt apie juos, kad negaletum patiket...
Atsakyti
QUOTE(viktorija26 @ 2007 09 05, 09:15)
sveikos paneles. noriu uzsisakyti fotografa is kauno anatoliju samoilenko gal kas znot apie jo darbus ka? 4u.gif


Na, nezhinau ar matei, bet chia jo puslapiukas adomas-ieva.lt shiaip, man jis patiko ir kaip zhmogus ir jo darbai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vitulia_g @ 2007 09 06, 18:30)
Na, nezhinau ar matei, bet chia jo puslapiukas adomas-ieva.lt shiaip, man jis patiko ir kaip zhmogus ir jo darbai smile.gif

asmeniskai bendravai su juo?? ir kaip tau jis? ax.gif
Atsakyti