Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(emb @ 2007 09 06, 16:44)
NEDARYK klaidos uzsisakinedama "supper" fotografa Egidiju ir jo zmona!!! galeciau tau tiek prirasyt apie juos, kad negaletum patiket...


oi ne, neuzsakineciau tokio, net jei tai butu paskutinis fotografas zemeje lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasiliukas @ 2007 09 10, 16:56)
Nuotraukos neblogos, tik gal reiktų šiek tiek retušavimo fotoshopu  blush2.gif  Kai kur matosi nereikalingų elementų, kuriu geriau nebūtų.... Čia mano nuomonė.


pralinksmina mane visuomet tokie pasakymai, kaip "čia mano nuomonė". O jei to nesakytum, tai būtų nebe tavo nuomonė? smile.gif smile.gif
nors nesu tikintis ir nieko neturiu prieš tuos žmonės, kurie tikintys yra, tačiau prisiminiau momentą iš mišių ritualo: čia buvo (jūs girdėjote) Dievo žodį wink.gif
nereikia jau taip akivaizdžiai bandyti parodyti, kad už išsakytą mintį nepyktų. Jei žmogus laukia kritikos, vadinasi yra pasiruošęs tam.

o dabar į temą:
Įdomi pasirodė nuotrauka, kurioje jaunasis su jaunąja, vienas vaizdas matosi pro veidrodį, kitas ne veidrodyje smile.gif gera idėja wink.gif

saulėtos dienos skaudžiai kanda, kuomet tokie šešėliai susidaro paaukiuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mindoozas: 10 rugsėjo 2007 - 19:56
QUOTE(Rasiliukas @ 2007 09 10, 17:56)
Nuotraukos neblogos, tik gal reiktų šiek tiek retušavimo fotoshopu  blush2.gif  Kai kur matosi nereikalingų elementų, kuriu geriau nebūtų.... Čia mano nuomonė.


Galbut, jus ir teisus, bet cia toks prasimas buvo kad gyvai atrodytu be jokiu NeetImage, blur ir kitu navorotu, kad zmones atrodytu kaip zmones ir aplinka ne is pasakos o reali nes musu sienamiestis gi toks grazus>>

g.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mindoozas @ 2007 09 10, 20:53)
pralinksmina mane visuomet tokie pasakymai, kaip "čia mano nuomonė". O jei to nesakytum, tai būtų nebe tavo nuomonė?  smile.gif  smile.gif
nors nesu tikintis ir nieko neturiu prieš tuos žmonės, kurie tikintys yra, tačiau prisiminiau momentą iš mišių ritualo: čia buvo (jūs girdėjote) Dievo žodį wink.gif
nereikia jau taip akivaizdžiai bandyti parodyti, kad už išsakytą mintį nepyktų. Jei žmogus laukia kritikos, vadinasi yra pasiruošęs tam.

o dabar į temą:
Įdomi pasirodė nuotrauka, kurioje jaunasis su jaunąja, vienas vaizdas matosi pro veidrodį, kitas ne veidrodyje smile.gif gera idėja wink.gif

saulėtos dienos skaudžiai kanda, kuomet tokie šešėliai susidaro paaukiuose.


Del saules sutinku buvo labai sudetinga rasti vieta kurnors kur grazu ir saule taip nespigina, beto jauneji norejo mieste visur apieiti, tad kaip yra taip yra sad.gif seip gavosi 1500 viso ir 300 atrinktu graziu is kuriu 200 kur tik jauneji
Atsakyti
QUOTE(Mindoozas @ 2007 09 10, 20:53)
pralinksmina mane visuomet tokie pasakymai, kaip "čia mano nuomonė". O jei to nesakytum, tai būtų nebe tavo nuomonė?  smile.gif  smile.gif
nors nesu tikintis ir nieko neturiu prieš tuos žmonės, kurie tikintys yra, tačiau prisiminiau momentą iš mišių ritualo: čia buvo (jūs girdėjote) Dievo žodį wink.gif
nereikia jau taip akivaizdžiai bandyti parodyti, kad už išsakytą mintį nepyktų. Jei žmogus laukia kritikos, vadinasi yra pasiruošęs tam.

o dabar į temą:
Įdomi pasirodė nuotrauka, kurioje jaunasis su jaunąja, vienas vaizdas matosi pro veidrodį, kitas ne veidrodyje smile.gif gera idėja wink.gif

saulėtos dienos skaudžiai kanda, kuomet tokie šešėliai susidaro paaukiuose.

Ok, pasitaisysim 4u.gif Džiaugiuosi, kad pralinksminau mirksiukas.gif

o dėl foto tai ir aš turėjau omenyje juodus paakius mirksiukas.gif
Atsakyti
Kadangi mano svente jau praejo, galiu rekomenduoti savo fotografa Andriu Ramona thumbup.gif Bent jau man musu vestuvines nuotraukos labai patinka, visi draugai, kurie mate irgi ivertino puikiai thumbup.gif
Atsakyti
http://www.realstudio.lt/lt/index.php
Atsakyti
QUOTE(opalė @ 2007 09 11, 07:46)
Tai paspausk tame saite ant nuorodos "vestuves" mirksiukas.gif


Tai kad spausk kiek nori ir kur tik nori - jeigu yra bile kas, o ne nuotraukos, tai nepataps tas bile kas nuotraukomis nuo spaudinėjimo.
Atsakyti
QUOTE(T L @ 2007 09 11, 16:54)
Tai kad spausk kiek nori ir kur tik nori - jeigu yra bile kas, o ne nuotraukos, tai nepataps tas bile kas nuotraukomis nuo spaudinėjimo.

o ką , per vestuvių pikalaikį ir tai normalu: žmonės neperšviesti blykste, save atpažįsta, o dažnam to ir užtenka.
Atsakyti
na va pagaliau ir mes atikom pirmaji savo vestuviu darba, uzsisakem fotografa, jeeeeee assa.gif
Atsakyti
Labukas galiu pareklamuoti labai gera fotografa. Tai jaunas vaikinukas i musu kompanija isiliejo labai lengvai. Fotografijas kai pamaciau tai... netekau zado. Tai va jei kas susidomejo rasykite jam el.p.: darkas.foto@gmail.com. O jei kas noretu gauti numeriuka rasykite man asmenine zinute. Tikrai nesigailesite.
Atsakyti
QUOTE(Interjeras1 @ 2007 09 12, 08:46)
Komentaras kad 'klaikoki' cia net kritika nepavadinsi, seip laukiu pastebejimu tokiu kaip parase kolegos ir forumo nariai  virsuje. O pasakyti kad sud.s ir tiek tai cia net pykti nera uz ka.  biggrin.gif

Laukite jaunamarciu komentaru. Gal kazkam patiks, jei kaina bus prieinama, uzsisakys ir valio -tikslas bus pasiektas... tik susimilamas neprasykite cia profesionalu komentaru- jums tektu visa fotografijos kursa isklausyti, o tam cia ne vieta tongue.gif eikite geriau i kokius kursus, kreipkites i profus( nebutinai vestuvines fotografijos) nes perskaityti vien tik fotoaparato instrukcija, kaip kazkas sake-mazoka lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cizikas: 12 rugsėjo 2007 - 08:48
Sveiki, as tekejau s. m. rugpjuti, o fotografa buvau pasisamdzius dar nuo sausio. Tuo metu tokiu baisiu kainu kaip dabar dar nebuvo smile.gif
Buvau susitikusi su Garla - tuo metu prase 1800 be albumo t.y. neredaguotos, o tik atiduotu CD. Maciau dar keliu populiariu fotografu darbus. Teko palygint daug darbu ir issirinkau kokybes ir kainos santykiu geriausia varianta ir dabar labai dziaugiuosi savo pasirinkimu. thumbup.gif
Mus fotografavo fotografas Arūnas Vilčinskas is Kauno. Jo kaina irgi buvo 1800 lt, bet 800 lt - surinkimui is sveciu. Mes gavom 200 10x15 ir 10 dideliu nuotrauku (patys issirinkom is jo imestu i atskira tinklalapi visu nuotrauku (sumazintu)).
Labai malonus zmogus, puikiai zinantis savo darba, dirbantis profesionalia iranga (tokia pat kaip Garlos). Labai puikiai uzfiksavo visas sventes nuotaikas, kai kur padejo/patare kaip graziau papozuot, bet tikrai neuzvaike ir gavosi labai labai puikus rezultatas. Dabar nei mes, nei sveciai negalim atsiziuret.

Jo internetinis tinklalapis www.vipfoto.lt tel.+37061429406 el.p. arunas.vl@takas.lt

Jeigu domins, rasykit man i AZ, pasidalinsiu ispudziais. Savo nuotrauku inetrnete neplatinu, bet galesiu atsiust pagal pageidavima.
Beje, si fotografa issirinkau supermamos forumo deka smile.gif Labai padejo tokie pat atsiliepimai, todel su mielu noru padesiu ir kitoms planuotojoms.

4u.gif
Atsakyti