Įkraunama...
Įkraunama...

Tas pat, namie šaltasis karas

QUOTE(Peliauckų Jadzė @ 2007 07 17, 11:47)
Žinai, tas "minkštumo-griežtumo" dozavimas labai priklauso nuo konkrečių žmonių ir konkrečių aplinkybių. Todėl, manau, kad galima ir pagal taviškę, ir pagal  biggrin.gif

Galima. Bet jei žmona, kuri iki šiol darydavo viską, ką jai sakydavo vyras pasiųs jį ant raidžių, tai gaus į nosį. Kontrastinis dušas yra gerai, bet tik užsigrūdinusiems.
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė @ 2007 07 17, 12:44)
Jei jauti, kad ne laikas skyryboms, jei jauti, kad skyrybos - ne išeitis, tai ir nesiskirk. Jei manai, kad šeimai išsaugoti turi padaryti viską, ką gali - daryk. Ne žmonių, savęs klausykis. Vyro daryti laimingu, tavo vietoj būdama, aš nesistengčiau. Lai pasirūpina savimi pats. O tu rūpinkis savimi ir vaiku. Pabandyk rasti gyvenimo prasmę be vyro. Tiesiog gyvenk gyvenimą, neleisk jam tekėti kažkur pro šalį. O vyras...Lai būna šalia. Tiesiog kaip dar vienas papildomas faktorius tavo gyvenime. Ne pagrindinis. O kaip bus toliau - laikas parodys.

Na kad as nemoku taip.. Na nemoku gyvent namuose ne santarvej. Ir kaip to ismokti? Su laiku? Kiek dar to laiko reikia?
Atsakyti
QUOTE(saules @ 2007 07 17, 11:50)
Na nemoku gyvent namuose ne santarvej. Ir kaip to ismokti? Su laiku? Kiek dar to laiko reikia?

Priklausomai nuo situacijos - apie pora metų. Ir jums reikia išmokti gyventi ne nesantarvėje, o santarvėje, bet su savimi. Reikia džiaugtis tuo, ką turi.
Atsakyti
QUOTE(saules @ 2007 07 17, 11:50)
Na kad as nemoku taip.. Na nemoku gyvent namuose ne santarvej. Ir kaip to ismokti? Su laiku? Kiek dar to laiko reikia?


Mieloji, santarvės namuose viena tu nepastatysi. Niekaip. To turi norėti ir tavo vyras. Šiuo atveju jis yra pametęs kelią į tave. Bet, kaip sakoma, vyrai yra medžiotojai...Atitolk - kurkis savo gyvenimą, savo interesus, savo pasaulėlį. Jei tavo vyrui ne visai vienodai, vėliau ar anksčiau jis užjus, kad jo moteris tampa nepriklausoma ir savarankiška. Ir pastatys ausis. Tada galbūt ir bus galima kalbėti apie bendrai kuriamą santarvę wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 07 17, 12:48)
Galima. Bet jei žmona, kuri iki šiol darydavo viską, ką jai sakydavo vyras pasiųs jį ant raidžių, tai gaus į nosį. Kontrastinis dušas yra gerai, bet tik užsigrūdinusiems.

Ne darydavau jau viska pagal ji, bet jei tik nedarau tai tada gaunaisi situacija tokia kaip yra dabar.. O jis to nesuvokia, ir tikrai nesuvoks, kad as stengiuosi del jo, del musu. Dabar pasakysit tai ir nesistenk. Paprasta. Na bet gi norisi i namus grizti kaip i savo saugia teritorija.. Nesu as jau super nuolanki turiu ir savo nuomone, tik paprasciausiai matau, kad jei nori gyventi ramiai tai turiu daryti ta ko is manes tikisi. Kitaip nieko nesigauna. Tai vat ir idomu, ka dar galima butu padaryti, kad jis paziuretu ir kitu kampu? Ir pradetu irgi kazkaip mastyti, o ne kaltinti mane, kad jei as susimciau ir buciau kaip buvau tada butu viskas labai gerai. O dabar princesei blogai pasidare del to visi kencia (ne mano zodziai).
Atsakyti
QUOTE(saules @ 2007 07 17, 11:55)
O jis to nesuvokia, ir tikrai nesuvoks, kad as stengiuosi del jo, del musu. Dabar pasakysit tai ir nesistenk. Paprasta. Na bet gi norisi i namus grizti kaip i savo saugia teritorija..

Norisi. Bet ar sekasi? Nereikia stengtis dėl kito žmogaus. Jūs stengiatės dėl savęs, dėl savo šeimos modelio. Bet gal jau atėjo laikas prisipažinti, kad jums nesiseka? Kad reikia peržiūrėti savo pažiūras? Tai gana sunku, bet pora metų turėtų pakakti.
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė @ 2007 07 17, 12:54)
Mieloji, santarvės namuose viena tu nepastatysi. Niekaip. To turi norėti ir tavo vyras. Šiuo atveju jis yra pametęs kelią į tave. Bet, kaip sakoma, vyrai yra medžiotojai...Atitolk - kurkis savo gyvenimą, savo interesus, savo pasaulėlį. Jei tavo vyrui ne visai vienodai, vėliau ar anksčiau jis užjus, kad jo moteris tampa nepriklausoma ir savarankiška. Ir pastatys ausis. Tada galbūt ir bus galima kalbėti apie bendrai kuriamą santarvę wink.gif

O tas anksciau ar veliau, po kiek laiko buna smile.gif smile.gif nera atsakymo zinau.. Tikrai bandau kurti, bandau nesiderint. Nesutaria jis su mano tevai, na is pradziu nervuodavausi, dabar nenori nevaziuok, pasiemu vaika ir vaziuoju. Tada gi vel blogai, kodel as dabar vaziuoju viena?! Geriau is viso nevaziuok. Sestadieni irgi reke reke del kazko, sakau nu nerek tu ant manes, as gi puikiai viska girdziu smile.gif tuomet pasake kad jo kalbos maniera tokia, ir jei man nepatinka jis gali eit i palapine miegot smile.gif ir tada puse dienos aiskino, kokia as pasidariau nenormali.. Ir kad tik laukiu kol jis "uzsilenks" blink.gif na tokie zodziai is viso pritrenkia..
Atsakyti
QUOTE(saules @ 2007 07 17, 12:00)
tuomet pasake kad jo kalbos maniera tokia, ir jei man nepatinka jis gali eit i palapine miegot smile.gif

O palapinę jis turi? Jei turi - visai nebloga išeitis. Jis pasiūlė, jūs sutikot. Viskas tvarkoj, kitą kartą rinks žodžius.
Pabandykite sudėlioti savo problemą punktais, pavyzdžiui:
1. Aš noriu, kad .........
2. Dabar yra taip......
3. Aš bandžiau....
4. ....
Atsakyti
QUOTE(saules @ 2007 07 17, 12:00)
O tas anksciau ar veliau, po kiek laiko buna smile.gif smile.gif  nera atsakymo zinau.. Tikrai bandau kurti, bandau nesiderint. Nesutaria jis su mano tevai, na is pradziu nervuodavausi, dabar nenori nevaziuok, pasiemu vaika ir vaziuoju. Tada gi vel blogai, kodel as dabar vaziuoju viena?! Geriau is viso nevaziuok. Sestadieni irgi reke reke del kazko, sakau nu nerek tu ant manes, as gi puikiai viska girdziu smile.gif tuomet pasake kad jo kalbos maniera tokia, ir jei man nepatinka jis gali eit i palapine miegot smile.gif ir tada puse dienos aiskino, kokia as pasidariau nenormali.. Ir kad tik laukiu kol jis "uzsilenks" blink.gif na tokie zodziai is viso pritrenkia..


Konkretaus laiko tau nepasakys niekas, bet Medinio terminai pakankamai gyvenimiški. O nervuojasi jis todėl, kad mato, jog situacija keičiasi ir jis jos nebesuvaldo. Mažiau imk į "plaučius" wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 07 17, 12:58)
Norisi. Bet ar sekasi? Nereikia stengtis dėl kito žmogaus. Jūs stengiatės dėl savęs, dėl savo šeimos modelio. Bet gal jau atėjo laikas prisipažinti, kad jums nesiseka? Kad reikia peržiūrėti savo pažiūras? Tai gana sunku, bet pora metų turėtų pakakti.

Na tai vat ir nemoku as taip, ijungti "autoignore'a". Na man nesuvokiama, kaip galima gyventi po vienu stogu ir nesiskaityti su kitu zmogum.
Poros metu... Na tai jau nebe ilgai laukti. smile.gif
Vakar jau buvau nusprendus, kad meiles gyvenime nera, kad gyveni su zmogum is pagarbos ir nesileidi i jokius gilinimusi, apie ko noretum is seimos. Tiesiog gyventi ir tiek. Dziaugiesi kazkokiais kitais dalykais, o ne darnia seima. Na ir visai neblogai sekesi puse dienos smile.gif ir kazkaip tas nakties ivykis, smulkmena, na bet vel mano pastangas nuzude. Vaikas valanda verke, poto valanda dainavo (nakti nuo 2 iki 4) vyras pabudo 2 minutem apibaube vaika, kad eitu miegot, ant kito sono ir toliau sau patenkintas miega. Tik vaikas uzmigo, kazkas i duris skambint pradejo, na tikrai moteriskai issigandau. Krust vyra viena syki, kita syki, nulis reakcijos, miega. Na ka paziopsojau i lubas valanda ir uzmigau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Medinis @ 2007 07 17, 13:03)
O palapinę jis turi? Jei turi - visai nebloga išeitis. Jis pasiūlė, jūs sutikot. Viskas tvarkoj, kitą kartą rinks žodžius.
Pabandykite sudėlioti savo problemą punktais, pavyzdžiui:
1. Aš noriu, kad .........
2. Dabar yra taip......
3. Aš bandžiau....
4. ....

Kaip nebutu juokinga, bet visa tai ant popieriuko esu susirasius jau pries gerus metelius. Ne tiksliai tokiais zodziais bet esme tokia. Ir kas? Irgi nieko smile.gif paskaitau smile.gif ir toliau gyvenu.
Atsakyti
QUOTE(saules @ 2007 07 17, 12:08)
1. Krust vyra viena syki, kita syki, nulis reakcijos, miega. Na ka paziopsojau i lubas valanda ir uzmigau smile.gif
2. Kaip nebutu juokinga, bet visa tai ant popieriuko esu susirasius jau pries gerus metelius.

1. Na negalima pykti ant žmogaus, kad jis miega. Čia jau tikrai...
2. Gal galėsite kurią dieną perrašyti čia jūsų popieriuką. Būtų įdomu ką jūs pati galvojate apie situaciją.

Pora metų terminas jei jūs kažką darysite arba vyras kažką darys.
Atsakyti
QUOTE(saules @ 2007 07 17, 12:08)
Na tai vat ir nemoku as taip, ijungti "autoignore'a". Na man nesuvokiama, kaip galima gyventi po vienu stogu ir nesiskaityti su kitu zmogum.



Ignoras dar nereiškia nesiskaitymo. O tu įsivaizduok, kad ans yra tavo kambariokas. Ir judu bendrą ūkį vedat. Nu taip, ant bendros virtuvės gyvendami. Škes, pabandyk dalykiškai pereiti prie reikalo. Tas padeda emociškai atsitolinti. Tik ilgai užsibūti toje būsenoje nepatartina, nes taip galima ir suvisam emociškai atitrūkti.
Atsakyti