Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai, plaukučiai....

QUOTE (patri @ 2004 04 07, 10:26)
Mamytes,pasidalinkite savo patirtimi su manimi...mazyle gime gana plaukuota...dabar apie septinta menesi,jai iskrito visi seni plaukuciai...is pradziu buvo tamsi ,dabar sviesi...bet plaukuciai tarsi pukeliai...kaip manot,ar padetu plaukams sustipreti,jei nukirpciau plikai?ar tai neturi jokios itakos? g.gif g.gif

o kam juos stiprinti?nori,kad butu kaip siaudai?man labai grazu kai plaukeliai yra svelnuciai,lengvuciai...kadaise ir as tokius turejau.bet kai 5metu nuzarino,tai ataugo zagarai.iki siol nesusitvarkau su jais.

turiu du berniukus.tai tikrai kasu neauginu.pirmasis gime su ilgokais plaukuciais.ir iki metu tokius ilgus plaukus uzsiaugino.ir dar garbaneles buvo.visi galvodavo,kad tai mergaite. rolleyes.gif vaikas labai kankinosi.ypac vasara,labai prakaituodavo.bet mociutems buvo taip grazu,kad tiesiog maldavo manes,kad nekirpciau.kai suejo 1,5m.susikaupiau ir apkirpau.bet neplikai.tiesiog,berniukiska sukuosena padariau.pagaliau,mano Aidanas tapo berniuku. biggrin.gif bet plaukuciai jau nebebuvo tokie svelnuciai ir grazuciai...ir garbaneliu jau nebera... unsure.gif
na,o antrajam...gal ir kirpciau,bet kad nera ka. biggrin.gif tik nesenai pradejo sukuosena rysketi. biggrin.gif (jam 10men.).

na,o prietarai tegul lieka prietarais.na,nesamone.tai jei vaikui lenda plaukuciai i akis?negi berniukui sagtuka isegsi?jei reikia tai reikia. smile.gif
Atsakyti
Savu maziuka nuskutau 6 savaiciu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (jaunute @ 2004 04 08, 17:38)
Savu maziuka nuskutau 6 savaiciu thumbup.gif

o kodel? unsure.gif ar reikalas buvo?ar tik siaip? rolleyes.gif
Atsakyti
As tai nemanau, jog nukirpus atauga stipresni plaukuciai. Beje ir tas prietaras, jog iki metu negalima vaiko kirpti, manes nebaugina. Jeigu tik reikia patrumpinu dukrytes plaukucius, nes ant ausyciu uzaugo ir siaip ant kaktytes uzkrisdavo. O pakirpus ir graziau atrodo. O skusti ar visai nukirpt vaiko nereiketu. Ypac saltesniu metu laiku, juk galvytes oda ir taip plona.
Atsakyti
Paulius gime gan plaukuotas - juodi plaukuciai buvo. Paskui slinko slinko ir beveik visai isslinko - kuri laika buvo kaip Sinead O'Connor biggrin.gif. Pradejo vel ataugineti plaukuciai jau gerokai virs metuku. Dabar blondinukas, bet manau, kad patamses vel. Dabar tokios svelnios garbaneles. Mociute siule - gal pakerpam, ant ausyciu gula, bet as nekirpsiu, ilgai laukiau tu garbaneliu (kaip ir pirmu dantuku) wub.gif. O dabar kai pagalvoju tai tie beplaukiukai su bedantem sypsenytem labai fainai atrodo, juk labai trumpa laika tokie tebuna. Zinau vaikuciu, kuriem plaukiukai pradejo augti apie 2 metukus ar net veliau, bet tai nieko nekeicia ir neitakoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinas: 08 balandžio 2004 - 21:20
As saviski jau kokius 4 kartus kirpau, bet ne tam, kad plaukai stipresni butu, o todel, kad man taip grazu, o ir galvyte priziureti lengviau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (patri @ 2004 04 07, 10:26)
Mamytes,pasidalinkite savo patirtimi su manimi...mazyle gime gana plaukuota...dabar apie septinta menesi,jai iskrito visi seni plaukuciai...is pradziu buvo tamsi ,dabar sviesi...bet plaukuciai tarsi pukeliai...kaip manot,ar padetu plaukams sustipreti,jei nukirpciau plikai?ar tai neturi jokios itakos? g.gif g.gif

Kirpimas tikrai nesąlygoja storesnių plaukų ataugimo - plaukų storis, spalva, vešlumas ir t.t. paveldima genetiškai, ir nebūtinai iš tėvų - gali būti senelių, ar net prosenelių... Jei giminėj visi buvo plonaplaukiai, tai skusk tą vaiką kiek tik nori, neturės jis vešlios ševeliūros.

Ir kas čia per išmislas - nekirpti vaikui iki metų plaukų? O jei lenda į akis - laukti kol pradės žvairuoti? Ar berniukui įrišti gumutę? biggrin.gif
Atsakyti
Savo sunu apkirpom kai jam buvo 8 men. Siaip kai nukirptum plikai plaukai turetu ataugti storesni, bet jei plaukai linke buti ploni tai tai nepades. Bent jau pas mus plaukai ataugo grubesni, dingo tas kudikiskas plauku svelnumas.
Atsakyti
MANO MERGYTE GIMĖ SU JUODAIS PLAUKAIS ,JŲ DAUG IR POILGIAI TOKIE.DABAR MUMS JAU 5 SAVAITĖS,BET SLENKANČIŲ PLAUKELIŲ DAR NEPASTEBIU,O IR AUGA GAN GRAŽIAI TIE MŪSŲ PLAUKELIAI.PRIMINKIT MAN KADA ,NA KOKĮ MĖNESĮ PLAUKAI PRADEDA SLINKTI.NES PIRMO VAIKO NEPAMENU ,LYG APIE 7 MĖNESĮ BUVO VISAI PLIKAS. VILIUOSI GAL MANO MERGAITĖS TOKIE IR LIKS JUODI ,DAUG IR GRAŽŪS IR NENUSLINKS.GAL KURIOS NORS VAIKUI NEBUVO NUSLINKĘ PLAUKAI?PASIPASAKOKIT:))
Atsakyti
Mano abiem vaikam plaukai pasikeitė palaipsniui, ir kažkaip maniškiai niekada nebuvo nuplikę - iššviesėjo abu, ir truputį "paskystėjo" plaukai. Bet visada buvo su plaukais.
Tiesa, mažoji dar maža, ir visko dar gali pasitaikyti, bet matau, kad ir jos plaukiukai jau pasikeitė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 27 balandžio 2004 - 22:57
na, ash kirpejo klausiau, ir jis man atsake, kad nuo skutimo plikai plaukai nepagereja. taip kad tuo tikslu plikai vaika kirpt nera prasmes. o jeigu kokia sruoga i akis lenda, ar berniukui nuo garbanu vasara karshta - kodel gi neapkirpus, kad vaikui patogiau butu thumbup.gif

kasu prasme mergaitems, manau lengviau - isegei seguti, ar surishai gumute ir viskas chiki... berniuko taip nepapuoshi biggrin.gif
Atsakyti
Na ne karta girdejau sakant, kad, jei kerpi plaukus, tai jie veliau atauga storesni ir tankesni. g.gif Nezinau-mano dukra jau gime plaukuota. Visi sake, kad jie nuslinks, bet nieko panasaus nenutiko. Ir daug kas sako, kad tureciau dukrai juos nukirpt, kad veliau jie butu dar geresni, o man kazkaip gaila. blink.gif Jau pripratau juos risti ir segtti. g.gif
Atsakyti