Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai, plaukučiai....

QUOTE (ragnez @ 2004 04 30, 11:32)
kasu prasme mergaitems, manau lengviau - isegei seguti, ar surishai gumute ir viskas chiki... berniuko taip nepapuoshi biggrin.gif

Pritariu-jei butu berniukas, turbut buciau nors kirpciukus pakirpusi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE (ragnez @ 2004 04 30, 10:32)
na, ash kirpejo klausiau, ir jis man atsake, kad nuo skutimo plikai plaukai nepagereja. taip kad tuo tikslu plikai vaika kirpt nera prasmes. o jeigu kokia sruoga i akis lenda, ar berniukui nuo garbanu vasara karshta - kodel gi neapkirpus, kad vaikui patogiau butu thumbup.gif

kasu prasme mergaitems, manau lengviau - isegei seguti, ar surishai gumute ir viskas chiki... berniuko taip nepapuoshi biggrin.gif

As taipat teiravausi pas kirpeja,tai ji sake kad iki metu vaikiuku kirpti nereikia. wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Jomke @ 2004 06 03, 10:59)
As taipat teiravausi pas kirpeja,tai ji sake kad iki metu vaikiuku kirpti nereikia. wink.gif

na nereikia - salyginis dalykas. mano vyresnelis gime plaukuotas ir metu jau buvo tokias kasas uzsiaugines, kad nekirpti negalejau - i akis lindo. tai tiek ir pakirpdavau plaukiuchius, kad vaikui netrukdytu.
o mazhuliui tik dabar pradeda matytis, kad ne visai basa galva thumbup.gif jam shiuo metu 10.5 men, jei ka biggrin.gif
Atsakyti
O man taip gaila kirpti savo mažiui plaukučius 2.gif .Bet nors ir labai gražu, bet reikia, atšilo orai mažiukui karšta.Sakoma, kad nukirptus pirmuosius plaukučius reikia pakasti po ąžuolu, kad vaikelis stiprus augtų tongue.gif
Atsakyti
Maniskiui jau metai, bet as labai nenoriu kirpt... Nors tevas gasdinasi. Bliaunu baisiu balsu, kad neleisiu! Man grazu, jis toks pukuotas smile.gif

O del karscio - tai net nepagalvojau. Baaaisiai cia... smile.gif O kaip tada man paciai nekarsta? blink.gif Gyvenime nera galvai karsta buve biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 birželio 2004 - 23:32
Ir man taip gaila mano mazuli kirpti, nors plaukuciai jau gan ilgoki, ir kasrtoka jam vasara su tom garbanelem. Ir vyras sako kirp kirp, jis pas mus kaip mergyte, o mna ... taip gaila.... Atrodo nukirpsiu ji, ir jau nebeleliukas bus. dabar grivkute jam kartas nuo karto pakirpu. ir zinau kad reikia kirpti, bet vis tempiu... nekirpsiu dar
Atsakyti
QUOTE (Fasolka @ 2004 06 03, 21:42)
Ir vyras sako kirp kirp, jis pas mus kaip mergyte, o man ... taip gaila.... Atrodo nukirpsiu ji, ir jau nebeleliukas bus.

Butent sad.gif
Atsakyti
Tom pasakom,kad nuskutus plikai metu vaikui plaukucius jie atauga stipresni ir storesni,netikiu,nes as buvau plikai nuskusta ir vistiek turiu tik kelis plaukus ant pakausio laugh.gif laugh.gif laugh.gif juk nukirpes plikai,nepalieti plauko saknies,kad juos pakeistum.

taip pat netikiu ir prietaru,kad iki metu is vis negalima kirpti plauku. wink.gif
Atsakyti
O mes metukų sulaukusiam sūnui nužarinom plaukučius ir jie ataugo stirpesni, o ne pūkelis unsure.gif Sutapimas? g.gif
O draugė pasakojo, kad 2 metų dukrelei nukirpo plaukus plikai (dar tarybiniais laikais buvo parsinešusi iš darželio utelių ph34r.gif), ji iki to buvo garbanota, ataugę plaukai jau nebesigarbanavo sad.gif Visgi kirpimas plauko struktūrą keičia, tik gal ne kiekvienam huh.gif Ai, nežinau tongue.gif biggrin.gif Dabar svarstau ar dukrelei pakirpti g.gif
Atsakyti
smile.gif na, kadangi pas mano bambiza ir taip gal kokie 34 plaukai ant galvos maskatuoja, tai kirpti tikrai dar neskubam laugh.gif Plaukiukai po truputi gauseja, bet jie minkstuciai ir plonuciai, ner ten ka kirpt.. rolleyes.gif Laukiam gauruotesniu laiku tongue.gif
Atsakyti
Aš savaitę po pirmojo gimtadienio, nuvedžiau į kirpyklą ir apkirpau tuos silpnučius ir gležnus plaukučius..ne plikai, tiesiog apkirpau kaip pridera, "ale šukuosena"..Jau dabar esam buvę kokius 6 kartus ir plaukai labai pagerėjo..Storesni, slidūs, blizga thumbup.gif
Atsakyti
MANO DUKRAI GREIT KETURI, O PLAUKAI ZIRKLIU NEMATE g.gif
http://www.supermama...-1087239268.jpg

GAL TODEL IR SILPNI, BET JEI PASKUI NESIGARBANOS g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kendi: 17 liepos 2004 - 13:30