Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai, plaukučiai....

Pas mano maziuka tai labai daug plaukuciu, tokie ilgi jau uzaugo, kas pamato tai sako mergaite, bet dabar nenoriu kirpti kol nesulaukem metuku, o kaip sulauksim metuku tada bus pirmas kirpimas, tik nzn kaip cia reikes nukirpti g.gif
Atsakyti
Musu plaukeliai auga po truputi, tik pakausiuko srityje vis dar plika sad.gif laukiu nesulaukiu, kada ir ten uzaugs...
Atsakyti
del pleiskanyciu pasitarkit su vaiku gyd, yra tokio tepaliuko gaminamo vaistinese nuo sios problemeles, pavadinimo nezinau ax.gif mums padejo aliejukas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolce55: 29 lapkričio 2009 - 18:58
Maniskio plaukuciai taip pat ilgi. jau metuku sulaukem,reikia nors truputi grifkute pakirpti,nes jau i akytes lenda. rolleyes.gif bet kaip apkirpti,kai toks judrus-neisivaizduoju. g.gif smile.gif gal jau kuri mamyte kirpo ir gali patirtimi pasidalinti? mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
Tiesa, apie plaukuciu nuskutima skaiciau,kad tai tik mitas. Nuskusti plaukuciai auga bukesniais galiukais(berods) unsure.gif blush2.gif plauo struktura priklauso nuo genu. smile.gif cool.gif
Atsakyti
mums dar nera 5 men, o jau nuzarinau saviskei plaukus. pakausis vistiek plikas tai nematau tolko kad pasisiause pukeliai styro. tecio plauku kirpimo masinele praverte thumbup.gif o mazoji visai nepriestaravo kerpama rolleyes.gif
Atsakyti
mano kleckui ir buvo pakausis praplikes nuo gulejimo. biggrin.gif bet senuosius plaukucius pakeite naujieji. smile.gif dabar net raitosi uz ausu garbanos. tongue.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(saner @ 2009 11 27, 13:35)
Musu plaukeliai auga po truputi, tik pakausiuko srityje vis dar plika sad.gif laukiu nesulaukiu, kada ir ten uzaugs...

Pas mus lygiai tas pats...
Atsakyti
Sveiki,

norejau paklausti ar keitesi Jusu kudikiu plaukuciu spalva? Mums 1,5 menesiuko ir per paskutines kelias dienas plaukuciu spalva LABAI pradejo keistis, is pilkos perejo i auksine. Tad norejau paklausti ar cia jau "galutine" plaukuciu spalva ar dar ateityje gali pasikeisti?
Atsakyti
Mano maziuke gime ryskiai auksiniu plaukuciu,dabar jau svelnesni tona igavo ax.gif dar vis laukiu, gal dar pasvieses cool.gif
Atsakyti
Suneli plaukuciai svieseja. Gime tai su tokiais tamsokais, o dabar kur like, tai tamsesni, o kur nauji uzaugo, tai sviesuciai.
Atsakyti
QUOTE(candy_dita @ 2010 01 28, 17:52)
Mano maziuke gime ryskiai auksiniu plaukuciu,dabar jau svelnesni tona igavo ax.gif dar vis laukiu, gal dar pasvieses cool.gif


O pas mus atvirksciai, gimeme pilki, o per paskutines dienas (na, gal savaite) kasdien vis keiciame i labiau ryskesnius auksinius plaukucius, praktiskai tapome raudonplaukiais. Mums 6 savaites.
Atsakyti
Gimėm juodaplaukės, dabar jau esam blondinės biggrin.gif . Per tris mėnesius mums kažkur pasikeitė spalva.
Atsakyti